Opinie o Rigaku Polska Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Rigaku Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Rigaku Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja instrumentów pomiarowo-kontrolnych i nawigacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rigaku Polska Sp. z o.o. w Wrocław

Łukasz Nowy wpis

Jest ogłoszenie na stanowisko Technik Mechanik. Chciałem zapytać na czym polega praca w tej firmie na takim stanowisku? Posiadam wykształcenie o podobnym profilu, ale nie miałem do czynienia z obsługą np. tokarki, frezarki z 20 lat. Proszę o sensowna odpowiedź.

tak Nowy wpis
@Łukasz

nie beda Ci potrzebne maszyny tylko praca manualna

Administrator Nowy wpis

Braliście udział w rekrutacji na stanowisko Inżynier Oprogramowania w Rigaku Polska Sp. z o.o.? Napiszcie, jak według Was przebiegła rozmowa kwalifikacyjna. Wasza opinia może okazać się pomocna dla innych użytkowników.

Karola Nowy wpis

Witam Jak wygląda praca w kontroli jakości? Jakie są widełki jeśli chodzi o zarobki na tym stanowisku.

kok

25 lat w firmie teraz emerytura było super polecam

Rozmowę kwalifikacyjną w Rigaku Polska Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Quality and Test Engineer?
Leszno
kok

25 lat pracy i było super

Janosik

Przepracowałem tam 13 lat. Razem mam ponad 30 lat pracy i będąc w pełni władz umysłowych oświadczam, że jak do tej pory to moja najlepsza firma. Pieniądze są na średnim poziomie ale ich niedobór rekompensuje dobra atmosfera. Na wyposażeniu nie ma batów ani innych środków przymusu bezpośredniego. Gdyby nie sprawy losowe spokojnie doczekałbym tam emerytury. Jak najbardziej polecam firmę. Wskakujcie na moje miejsce i pozdrówcie wszystkich od Janosika :)

Witold
@Janosik

A ten średni poziom pensji to jaki poziom konkretnie? :D Możesz powiedzieć ile można zarobić w Rigaku? Taka informacja będzie bardzo pomocna więc liczę na odpowiedź!

Janosik
@Witold

Nie zaglądam innym do portfela :) Mogę tylko odpowiedzieć za siebie. Mój dochód brutto za 2020 to 64000 zł.

@Janosik

masz laica

Bożena
@Adam

Hmmm? Co chciałeś powiedzieć?

lily32

Firma może przyzwoita, ale niesłowna. Po rozmowie obiecują oddzwonić w danym terminie i niestety na obietnicy się kończy ;)

Wanda
@lily32

A czy możesz przybliżyć mi jak wygląda taka rozmowa kwalifikacyjna w Rigaku? O co jest się pytanym i czy nasze umiejętności są w jakiś sposób na niej weryfikowane? Czy jest jeszcze jakiś kolejny etap?

Magda

Gdzie oni się ogłaszają ?

Wiesiek

Przestaliście być aktywni na forum bo jest tak dobrze i brakuje chęci do pisania?

HrNieroby

czy te HR we wrocławiu zaczną w końcu pracować, czy wiecznie facebook i sztuczna praca tylko, wrzucenie ogłoszenia i nic nie robienie?

Jasiek

Żadna firma nie oddzwania. Przecież wyraźnie zastrzegają , że będą się kontaktować z wybraną osobą!!

lily32
@Jasiek

Jeśli osoba rekrutująca informuje, że oddzwoni w danym terminie z pozytywną/negatywną opinią to wypada jednak dotrzymać słowa.

Tomasz

Czy firma prowadzi jakieś rekrutacje? Warto interesować się?

mad

Cześć, czy możecie cos napisać o pracy jako kontroler jakości? Jaka jest atmosfera, charakter pracy, zarobki?

Grzesiek

Czyżby tak dobrze się wam pracowało , że nikt nie pisze?

kejs

Słyszał ktoś, cokolwiek na temat tej firmy ? Bo widziałem, że poszukiwali nowych pracowników np na Inżynier ds. zarządzania informacją techniczną, trzeba mieć wykształcenie wyższe techniczne, aby aplikować

S.M.
@kejs

Byłem tam kiedyś na rozmowie w sprawie pracy,to było dawno, wówczas firma nazywała się oxford diffraction i mieściła się na nowym dworze,myślę że to przyzwoita firma

sosna
@kejs

Pracowałem tam jak jeszcze był to Agilent Technologies. Tak jak napisał mój poprzednik, firma przyzwoita, warunki pracy oraz ludzie ok. Ale teraz zarabiam więcej. Firma warta uwagi.

Zostaw merytoryczną opinię o Rigaku Polska Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Rigaku Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rigaku Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Rigaku Polska Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Kazimierza Witalisa Szarskiego 3
    54-609 Wrocław