SAGE AUTOMOTIVE INTERIORS POLAND Sp. z o.o.

Żary

Opinie o SAGE AUTOMOTIVE INTERIORS POLAND Sp. z o.o.

Leśny

Siedzisz po godzinach bo jak wyjdziesz punkt 16 to krzywo patrza. Nie ma mowy o wynagrodzeniu za overtime juz nie wspominając o odbiorze. Podwyżki superasne tylko dla tych ktorzy spodobają się szefowi a w ludzi ktorzy ciężko pracują i maja odpowiednie wykształcenie "nie będą inwestować". Jedyny plus - po ciężkim tygodniu pizza dla administracji

Były pracownik magazynu

Co wy wiecie wszyscy o SAGE ja zaczynałem pracę o 1680 zł jak firma dopiero powstawała i większość to kłamstwa co piszecie. W tej firmie nie ma typowych podwyżek do stawki bo jej nie ma jest placa miesięczna niezaleznie od dni pracy w miesiącu. W Sage system podwyżek polega na levelach i jak przychodzisz do pracy jak odchodziłem najniższa była 2450 brutto a nie najniższa krajowa a było to w 2106 roku przepracowałem tam 4 lata!

Borys
@Były pracownik magazynu 26.09.2017 13:24

Rozumiem, że jesteś z przyszłości i piszesz, że w 2106 roku stawka bedzie wynosic tyle co teraz?

Eks pracownik

Pani "kierownik" agnieszka jak nie będzie sie miała do czego przyczepić, to sie czepi np o brak koszulki firmowej. To co, że jedną dadzą na start, przecież ludzie codziennie robią pranie (albo sie nie pocą). Firma porażka, chyba najgorsza w Żarach.

Ja

Pracowałem jako inżynier procesu produkcyjnego. Na rękę 1900zł. Siedzi się długo po godzinach i najlepiej, żeby Ian o tym nie wiedział. Michał S. nawet dzięki nie powie. Jeśli pretensje to wiadomo do kogo. Potwierdzam - Waldek lubi kobiety.

ktoś

3,000 brutto w Żarach na produkcji daje tylko kronopol. Oczywiście z doliczoną premią i mowa tu o podstawie. Oczywiście technicy i wyższe szczeble mają większe pieniądze.

Marek

Napiszcie jeszcze wiecej kłstw to wrzuce do sieci skan umowy z kwotą jaką dajecie.

Marek

3,000 brutto? Ale chyba na kierownicze stanowisko. Wiem ile proponujecie na start.

Byly pracownik

Praca super ogolnieogolnipo godna polecenia po za mistrzem z tkalni ktory czepia sie o wszystko i wyzywa pracownikow pan H .

Pensja - najniższa krajowa bez względu na to, czy jest się wysoce wykształconym i poosiada się dodatkowe kwalifikacje, praca po godzinach- to wszystko prawda, którą mogę potwierdzić.

@Sage automotive 01.06.2017 18:47
Skoro nie masz pojęcia o sytuacji to nie wypisuj głupot. 3000 brutto to dla ciebie najniższa krajowa??...

3000 brutto?! Wow, chciałbym tyle mieć... Niestety na umowie jest 500 zł mniej :(

qwerty
@Sage automotive 01.06.2017 18:47

3000 brutto to tam zarabiaja mgr inż.

Arek

podobno bezdomnych zatrudniają nawet

skóra

farsa i dziecinada, przy tym chamstwo i fałsz, mowa o dyrekcji

byla pracownica

Zarobki faktycznie są bardzo słabe. Najlepiej jakby kazdy pracował za darmo dlatego mądrzy i inteligetni ludzie, którzy naprawde chca wniesc duzo do firmy z tego powodu odchodza. Dział HR ktory powinien stac za ludzmi murem ma ich w d... . Jezeli chodzi o ludzi to sa ogolnie oprocz kilku wyjatków ok

szukampracy...

Daniel
@szukampracy... 12.10.2016 11:45
Jakie są zarobki na początku i czy podwyszki są w miare osiągalne? umowa jest podpisywana od razu po przyjęciu do zespołu?...

na początek 1200 do ręki, moze ciut więcej

były pracownik

Ale napisze jeszcze raz. Mianowicie, że pani 'kierownik' dzialu JTS Agnieszka (27) ma mniejsze pojecie o produkcji niz przyjeci po szkole specjalnej pracownicy. Za to będzie sie czepiac innych rzeczy co nie są istotne. Tak to jest jak sie dostaje prace po znajomosci. Nie polecam firmy.

Seweryn
@były pracownik 24.08.2016 21:34

Widzę że mamy eksperta, który znał wszystko od podszewki :D Generalnie w pracy na produkcji się nie narobisz (w porównaniu do Hart i Chromy). Jednak same zarobki i organizacja pracy na przeciętnym poziomie, nic specjalnego.

byly pracownik

widze, że szybko są usuwane niewygodne wypowiedzi. No tak, pracodawca ma wgląd w to. Czyli nie ma tu szczerości wypowiedzi, to te nieprzychylne sa szybko usuwane. Pozdrawiam

Waldek

Za nic mają prawa pracownicze. Problemy z nadgodzinami, urlopami, wyjazdami służbowymi. Słaba organizacja pracy i niskie zarobki. Zdecydowanie nie polecam.

urruyr

Firma zatrudnia półgłówków. Zapraszamy.

Dar

Super image dla firmy z panem Pigoniem w roli glownej. Hejterstwo w godzinach pracy? Mieszanie ludzi z blotem to czesc job description? Super zajeci ci wasi pracownicy. Tak trzymac ! Dream employer !

asd
@Dar 20.08.2016 15:12

A co ma P. Pigon wspolnego z firma a swoim prywatnym zyciem? NIC

porannakawa01

Pigoń w pracy? Luzik! Nie kontrolujecie co wasi ludzie, przez was opłacani robią w czasie pracy? O image firmy nie dbacie? On tam jeszcze u was pracuje? U was w pracy można pograć sobie na kampie w pasjansa? Taki luzik?

fox

hahaha nergal im afere wykreca

Nicki

Bardzo nie polecam. Niskie zarobki. Siedzenie po godzinach za darmo. Waldek wyru..ał chyba każdą, która tam pracowała.

Zostaw opinię o SAGE AUTOMOTIVE INTERIORS POLAND Sp. z o.o. - Żary

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SAGE AUTOMOTIVE INTERIORS POLAND Sp. z o.o.