Opinie o Salesianer Miettex Sp. z o.o. w Opolskie

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Salesianer Miettex Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Salesianer Miettex Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Salesianer Miettex Sp. z o.o. w Opolskie

Czy pracownicy Salesianer Miettex Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Misio Nowy wpis

Szkoda Twojego czasu na takie pytania. Po prostu rozejrzyj się za inną firmą. W Salezianerze była i jest totalna padaka

Weteran

Wydaje mi się, że ocena firmy tylko i wyłącznie przez pryzmat Szefa jest krzywdząca. Dla Salesianera w Polsce pracuje około 30 osób. To świetni ludzie. Zgrany i pomocny zespół. Nie w każdym dziale pracuje się z głównym Dyrektorem, który choć może nie jest człowiekiem najprostszym we współpracy to chce dobrze dla firmy. Jest to fajna firma, gdzie można czuć satysfakcję z pracy. Ale trzeba pracować... Słabi i lenie odpadają. Taka prawda.

druch mobbingnicz
@Weteran

Twarzą, kreatorem, animatorem wszystkiego, liderem, motorem i mentorem jest tenże zjawiskowy menadżer. To on prowokuje rotację pracowników na kosmicznym poziomie i dojrzałość rynkową organizacji w PL godną startapu w garażu pod Małkinią. Niestety.

Aleksander
@Weteran

Zgrany zespół i dobre relacje między współpracownikami to podstawa wydajnej pracy, więc fajnie, że o tym napisałeś. Dodaj, czy można się rozwijać i kształcić biorąc udział w szkoleniach branżowych lub kursach dających nowe uprawnienia? Twoja opinia będzie bardzo pomocna, więc czekam na nią.

Polo Nowy wpis
@druch mobbingnicz

Cała prawda o tej firmie.....

Czy Salesianer Miettex Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Zdarza się, choć od ubiegłego roku bardzo niechętnie

Aleksander Nowy wpis

Czemu niechętnie? Nie zależy im żeby pracownicy się szkolili ? Przecież to tylko z korzyścią dla firmy. Wiesz może czy za szkolenia są umowy lojalnościowe?

XD

Firma w fazie intensywnego rozwoju, perspektywiczna. Chętnie współpracująca z ambitnymi pracownikami.

@XD

Panie Pablo jezeli zaslugujesz na pan.... jezeli chcesz wystawic komentarz to najpierw naucz sie pisowni kogo chcesz opisac tzn.poprawnie nazwisko i imie druga sprawa to nie jest ten pan twoim kolega i nalezalo by dodac to skromne slowo PAN jak juz,pomimo ze tam pracowales to wlasnie widac twoje zaangazowanie w prace bo nawet nie wspomniales o powstaniu odzialu tej wlasnie wielkiej firmy z tradycjami na terenie Polski jezeli nie wiesz a napewno nie, to wlsnie p. Kalinic od podstaw bez zadnego zaplecza na obcym dla niego terenie pomimo ze jest obco krajowcem ta swietnie rozwijajaca sie siec teraz jast wlasnie w tym miejscu i z tak swietnymi wynikami ale Ty napewno z tego co widac i tak nie zrozumiesz bo brak Ci jakiejkolwiek i kultury osobistej, niechec do pracy a w szczegolnosci calkowita niewiedza nie znasz najmniejszych podstaw do najzwyklejszych prac a tam wlasnie dla takich nie ma miejsca, jednym slowem p.Pablo jestes ZEREM.

Kici
@Piotr

O widzę , że Ojciec Dyrektor DK chowając się za imieniem Piotr, napisał odpowiedź do Pablo. Zresztą to nie jego pierwszy własny wpis pod różnymi pseudo w gowork. Oceńcie sami poziom tego wpisu a będziecie wiedzieć jak zarządzana jest firma i i czy warto w niej pracować....

Naprawdę????

Tico
@XD

(usunięte przez administratora)Albo napisał to jakiś beznadziejny wazeliniarz albo SM sam sobie to wpisał... ;-)))

Aleksander
@Tico

To co firma się nie rozwija? A myślałem żeby wysłać CV bo zależy mi na pracy w której będę mógł podnosić kwalifikacje. Napiszesz jak jest naprawdę? Są szkolenia dla pracowników albo możliwość awansu?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Salesianer Miettex Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Pablo

Firma Selesianer że 100 stażem. Ale prowadzących firmą takich ja Dussan Kalinic to totalna porażka . Ten człowiek nic nie robi dla firmy rujnuje ją . Ą góra chyba nie zdaje sobie sprawy z tego co on wyprawia ludzi traktuje jak jak by byli nic nie warci a to ludzie prowadzą ta firmę bo jego wiecznie nie ma . Szkoda że Szefostwo z Austrii nic z tym człowiekiem nie zrobi . Wystarczy bo wywalić i firma niezłe pieniądze zarobi i ludzie z chęcią by do pracy przychodzili i byli szczęśliwi że mogą reprezentować tę markę 100 letnią markę o Europejskich korzeniach . Szkoda pracowałem tam i jest mi żal że tak niszczy się dobrą mąkę. Prorokiem nie jestem ale nie daje jej dużych notowań na rynku . Ą szkoda bo był by to dobry fundament w polskim biznesie jakim jest Salesianer Miettex. Pralnia dla znanych Hoteli , A tak szkoda słów. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Musieli by zmienić Dyrektora

Vn

Kiepska firma kiepski maty

DARO
@Vn

Naucz się pisać Pajacu i dopiero wtedy komentuj...

Zostaw merytoryczną opinię o Salesianer Miettex Sp. z o.o. - Opolskie

Salesianer Miettex Sp. z o.o.