Opinie o Talent Hills w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Talent Hills. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Talent Hills o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Talent Hills w Warszawa

MK Nowy wpis

Świetnie podejście do kandydata. Załatwienie formalności również zajęło minimum czasu. W moim przypadku podpisywaliśmy kontrakt dla Klienta zewnętrznego. Obydwie Panie z dużą wiedzą merytoryczną i służące pomocą. Polecam serdecznie współpracę z Talent Hills. Miałem okazje współpracować z innymi agencjami rekrutacyjnymi przy zatrudnianiu dla zewnętrznych partnerów i niestety nigdzie nie czułem się tak dobrze zaopiekowany.

Jurek Nowy wpis

Polecam współpracę z Talenthills. Szybki i sprawny proces rekrutacyjny. Rekruter pomaga w negocjacjach. Znalazłem dobrego pracodawcę w 100% zdalnego, szybciej niż by mi się to wydawało i za dobra stawkę.

Halina Nowy wpis
@Jurek

To w ile udało Ci się znaleźć prace? Miesiąc czy może mniej?

Jurek Nowy wpis
@Halina

w ciągu 2 tygodni udało nam się sfinalizować i aktualnie pracuje z Klientem Talent Hills i jestem bardzo zadowolony (o czym można nawet przeczytać w opiniach na LInkd)

ktoś

Brak feedbacku po rozmowach rekrutacyjnych, które trwały prawie 3 godziny i były kilkuetapowe, szkoda zmarnowanego czasu.

Zuzanna
@ktoś

Nie ma co się przejmować do braku feedbacku, do po rozmowie trzeba po prostu przywyknąć. Co, musiałeś robić na poszczególnych jej etapach? Szkoda, że zmarnowałeś czas. :(

ktoś
@Zuzanna

Głównie to rozmowa o rynku, jakieś scenki, tworzenie wiadomości - tego typu rzeczy.

Zuzanna
@ktoś

Ja teraz to się zastanawiam czy oni sami sobie pod górkę nie robią, bo skoro sami też poświęcili te całe 3 godziny na rozmowę to naprawdę powinni konstruktywnie na to wszystko odpowiedzieć, bo chyba każdemu kandydatowi aż tyle czasu poświęcają czy to u Ciebie tak jakoś się przedłużyło wszystko?

kaka

Polecam gorąco. Świetna komunikacja i owocna praca. Tam wiedzą co robią :)

Talent Hills prowadziła rekrutację na stanowisko Senior Java Software Developer. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Wiktoria

W zakładce ,,O nas" na stronie Talent Hills możemy przeczytać, że działalność firmy polega na dostarczaniu usług rekrutacyjnych najwyższej jakości, rzetelnych konsultacji oraz wsparcia w budowaniu wizerunku pracodawcy: http://talenthills.pl/pl/. Ciekawa jestem, jak Wy jako pracownicy oceniacie kulturę organizacyjną firmy - możecie powiedzieć coś na ten temat?

Jerzy

Czy firma funkcjonuje normalnie? Słyszałem , że ma opinię super pracodawcy. Szkoda tylko, że nie można znaleźć ofert pracy!!

Iza

Zastanawia mnie jak wygląda proces rekrutacji w firmie, która sama oferuje przeprowadzanie tego procesu u innych pracodawców. Czy odpowiadając na ofertę pracy w Talent Hills mamy do czynienia z rekrutacją wieloetapową? Jak dokładnie zorganizowany jest cały proces? To ważne informacje dla osób potencjalnie zainteresowanych ofertami pracy w tej firmie.

uk

Zmiany wiadomo że czasem mogą się pojawić, ale zastanawiam się czy zarobki są adekwatne do powierzanych obowiązków. Pewnie tak, bo chyba ostatnio miały pojawić sie jeszcze jakieś premie do nich, więc nie tak źle.

Zostaw merytoryczną opinię o Talent Hills - Warszawa

• Jak się pracuje w Talent Hills?

Zobacz opinie na temat firmy Talent Hills tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Talent Hills
4.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • al. Aleje Jerozolimskie 81 lok. 7.10
    02-001 Warszawa