Talent Hills

Opinie o Talent Hills

Jerzy

Czy firma funkcjonuje normalnie? Słyszałem , że ma opinię super pracodawcy. Szkoda tylko, że nie można znaleźć ofert pracy!!

Iza

Zastanawia mnie jak wygląda proces rekrutacji w firmie, która sama oferuje przeprowadzanie tego procesu u innych pracodawców. Czy odpowiadając na ofertę pracy w Talent Hills mamy do czynienia z rekrutacją wieloetapową? Jak dokładnie zorganizowany jest cały proces? To ważne informacje dla osób potencjalnie zainteresowanych ofertami pracy w tej firmie.

uk

Zmiany wiadomo że czasem mogą się pojawić, ale zastanawiam się czy zarobki są adekwatne do powierzanych obowiązków. Pewnie tak, bo chyba ostatnio miały pojawić sie jeszcze jakieś premie do nich, więc nie tak źle.

Zostaw opinię o Talent Hills - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Talent Hills