Opinie o Żabka magazyn tychy w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Żabka magazyn tychy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Żabka magazyn tychy o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Żabka magazyn tychy w Tychy

ŁukaszenkoNatalis

Hej, jak szukasz pracy w której są same negatywy, wyzysk, brak kompetencji, (usunięte przez administratora), kolesiostwo to dobrze trafiłeś!! To firma stworzona w sam raz dla ciebie! Tu się nacharujesz a na wypłacie rozczarujesz! Mydła oczy na rozmowie a potem wpadasz w wiral ich nakazów kiedy masz być w pracy, nigdy nic nie zaplanujesz bo dwa tygodnie albo tydzień przed dowiadujesz się że zmiana grafiku albo zmiana Zmian.. albo że nagle dodatkowy mixy w sobotę i musisz sobie isc do roboty w sobotę na drugą zmianę i niedzielę.. zarobki max 4.2 netto.. odradzam pakowania się a ten (usunięte przez administratora)

Poznań

CL Tychy jest wzorcowy magazynem na całej Śląskiej Strefie Ekonomicznej. Audyty i Inspekcje zawsze oceniane na wysokim poziomie, wzór! Oczywiście kontrole tylko w godzinach porannych, gdzie podłoga jest 10 razy polerowana na błysk i oczywiście z kilkudniowym wyprzedzeniem na przygotowanie. No szkoda tylko, że nie przychodzą do tego "chlewiku" w szczytowych godzinach pracy ok. 19.00, gdzie praca trwa w najlepsze i mikserzy w ilości ok.120 osób, robąi zawody kto więcej i szybciej skompletuje towaru ( bo płacone mają akord ). Wchodzenie pod wózki, wyjeżdżacie z alejek z głową w skanerze to norma. Operatorzy muszą patrzeć we wszystkie strony, żeby uniknąć wypadku. A sam magazyn wygląda jak wysypisko (usunięte przez administratora) ciężko jeździć wózkiem. Brak szacunku do operatorów to norma, są traktowani jakby byli (usunięte przez administratora)umysłowo. Zarobki za tą pracę i system pracy, żenujące. Po podwyżkach ponad 60% załogi wylądowała na L4, ale to nie koniec bo część już szuka nowej pracy. Czekajcie dalej, a traktując tak ludzi zostaniecie z garstką na zmianie. Opinia w Tychach o tym centrum jest taka, że ciężko kogoś znaleźć, 3000zł za polecenie nie pomaga.

Do A food
@A food

No pokazał się ktoś z " kadry zarządzającej", widać to po wpisie i toku myślenia, a raczej jego braku. Oszukiwanie i zakłamanie, to cechy idealnego kandydata do pseudo awansu. To teraz może wyjaśnisz mi jal można zarabiać ponad 5tyś netto, skoro stawka operatora to max 5000zl brutto i 500zł premii brutto, czyli razem 5500zł brutto. Jak zrobić z 5500zł brutto, ponad 5000zł netto, to tylko potrafią ludzie w tej firmie, którym daje się trochę " władzy ", intelektualnie to poziom szkoły podstawowej, nie obrażając dzieci z podstawówki. Ja tu się rozpisuje, a trzeba zacząć od tego, czy Ty wiesz kiedy jest kwota brutto a kiedy netto.

Czy w Żabka magazyn tychy zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Pracownik121

Poznań

Monia
@Poznań

Przyznam w 100 % rację. (usunięte przez administratora) straszna, mikserzy robią sobie co chcą, żadne zasady nie obowiązują. BHP? Nie tutaj :) Głowa w skanerze czy telefonie, Żabka nic sobie z tego nie robi, bo pan ze wschodu może więcej.

Pracownik121 Nowy wpis
@Monia

Bo ta firma to (usunięte przez administratora) jeszcze szef ochrony chodzący i czepiający się o wszystko OWW a jak powie się ochronie ze Ukraina cos zrobiła i żeby to ogarnieli to nie, bo oni im nic nie mogą powiedzieć, a nam już tak. Wyzysk za 4tys na rękę, 3 niedziel w miesiącu, święta.. a pieniądze jak w aldi na kasie

A food Nowy wpis
@Pracownik121

Jakie 4? Jak co miesiąc z premia jest ponad 5 na konto.

Cygan żabkowy Nowy wpis
@A food

Ile? Niezły jesteś reklamodawca, (usunięte przez administratora). Nikt tu z operatorów nie dostaje 5 na rękę, nawet z 12- letnim stażem. Jak chcesz się podlizać, to wchodź (usunięte przez administratora) w pracy, jak ro pewnie zawsze robisz.

Do A food Nowy wpis

Hanna Montana

10 lat pracy w tej firmie pokazało mi jak bardzo pracodawca może upaść na (usunięte przez administratora). W ostatnich latach układy, (usunięte przez administratora) i chore akcje polowania na ludzi tylko pokazały jakie firma na prawde ma wartosci. Kiedys pracowali tu ludzie z zasadami i moralnoscia ale albo odeszli albo zostali (usunięte przez administratora). Jesli chcesz pracowac w firmie absurdów to skladaj CV.

ŁukaszenkoNatalis

Pracownik121 13.03.2024 10:13
Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.

Pracownik121 13.03.2024 10:13 @Pytanie Witam, chcę przestrzec każdego kto ma myśl pracować w tej firmie, w ofercie i na rozmowie obiecują złote góry i lasy jak to pięknie nie jest a końcowo wychodzi tak że tyracie po 3 niedzielę w miesiącu za co dostajcie dzień do wyboru ???? hah, do wyboru który sami se narzucają kiedy masz mieć wolne. Praca w każde święta nie święta, wyzysk totalny. Przerzucanie przez 70% pracy towaru ciężkiego co naprawdę męczy człowieka.. ciągle problemy z urlopem nawet zgłaszanym po kilka dni wcześniej, aktualne zarobki to jest żenada za taki tryb pracy, kolesiostwo na każdym kroku i szczeblu pracowniczym, podczas miksu setki ludzi chodzących między wózkami (obcokrajcowy) którzy nic nie rozumieją, wchodzą pod wózki. Nie polecam każdemu nowemu przychodzić tu i marnować swój czas, chyba że jesteś typem człowieka l4 co miesiąc to jak najbardziej a jak chcesz zrobić i być docenianym za swoje zaangażowanie to zapomnij. Nowe kierwonictwo które wymyślą same utrudnienia i dokrecenia korków operatora wózkow widłowych wysokiego składu.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Żabka magazyn tychy? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Tychy

Czy w Żabka magazyn tychy zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Ktoś

Tylko umowa o pracę. Dają od razu na rok, nie ma żadnych umów zlecenia, normalna umowa o pracę.

Toja

Ogólnie praca ciezka, nie jest to tylko jazda wózkiem, a większość przerzucania towaru, wypłaty średnie jak na 4 brygady, święta i weekendy musisz robić. Często nie da się wolnego załatwić.. OWW jest traktowany na firmie jako najgorszy sort. Nawet ochrona ma większe prawa i podczas pracy zabierają wydawke, a potem oww wychodzi i same kartony zostają.. ogólnie podejście górne i innych do oww to jakaś kpina. Roboty dorzucają ciagle a kasa mniejsza xd

Krzysiek

Aż tak źle? Opowiesz więcej? Jest sens się tam przyjmować? Premia zawsze jest? Dodatki jakieś? Mam zamiar się zatrudnić jako Operator WW.

@Krzysiek

Ile ludzi tyle opinii. Dla mnie praca jest ok, jak wszędzie trzeba robić kokosów za siedzenie nie dostaniesz. Premia jest zawsze chyba że siedzisz długo na L4 i jesteś nierobem, dają też dodatek na dojazdy. Z szefem też da się dogadać. Idź i się przekonaj sam czy warto.

Pracownik121

Jeden z wielu

Jeżeli ktoś się zastanawia nad podjęciem pracy w żabce centrum logistycznym Tychy, to trochę słów prawdy, nie jest to związane z odstraszeniem kogoś, a bardziej może zwróceniem uwagi na problem, choć zarząd ma to chyba gdzieś. A więc zaczynamy,: chcesz pracować we wszystkie weekendy za darmo ( za dzień wolny w tygodniu, którego nie wybierasz tylko masz go w grafiku i tyle), pracować w każde święta oczywiście za darmo, chcesz zarabiać od ok. 4800 do 5400 brutto po tegorocznych podwyżkach, chcesz pracować 50% na wózku a resztę na " siłowni" przerzucajac tony, chcesz mieć niejasną premię, która jest uzależniona od dobrych kontaktów, a nie od pracy, chcesz być traktowany jak piąte koło u wozu, chcesz pracować na magazynie, który przypomina delikatnie mówiąc śmietnik, jeździć slalomem między ponad setką mikserów obcokrajowców, którzy mają zawsze pierwszeństwo, chcesz żeby zarządzał Tobą człowiek po podstawówce, ale z dobrego polecenia to zapraszamy!!! A teraz, żeby nie było tak różowo to parę minusów: jak zostaniesz złapany do sieci, to po kilku latach będziesz zarabiał tyle co nowy pracownik, będziesz rzucany na gorsze działy, żeby robić mało zleceń, a to jeat główna wykładnia jak chcą Cię wydy...mać na kasie czy to z premią czy podwyżką. Nikt nic sobie nie robi.z tłumaczenia,. że robisz dobrą robotę, bo zakłamane tabelki są wykładnią " dobrego pracownika". Jest tego bardzo dużo i można wymieniać w nieskończoność, ale myślę że chyba przyjdzie czas przebudzenia, tylko za późno. Decyzja należy do Ciebie, tylko zapomnij o życiu rodzinnym i jakiś planach, bo tu się dowiadujesz tydzien przed, że sobota jest robocza i masz być.

Wp

W tej firmie wartość operatora wózka widłowego, mierzona jest nie w jakości pracy, tylko ilości przekazanych informacji i z kim się solidaryzujemy. Szkoda tylko, że cierpi na tym wizerunek firmy, przez niekompetentne osoby pseudo zarządzające.

A więc tak, są osoby zadowolone jak np. ten co pisał, że praca super, podwyżki co roku, premia itd. I są osoby niezadowolone. A teraz od czego to zależy. A więc tu pojawia się problem, jeżeli jest się z polecenia kierownika bądź koordynatora albo osoby " blisko z nimi związanej" , w sensie haha hihi i chodźmy na piwko, to taki pracownik jest bardzo ceniony, wychwalany pod niebiosa, może jakaś szybka ścieżka awansu, dobra premiia, lepsza robota, a reszta operatorów to zło konieczne. Na zmianie M.Z czyli zmianie C, to jest pokaz podwójnych standardów, część magazynierów pozjadała wszystkie rozumy, tak pewnie się czują. Wychodzenie wcześniej z pracy, siedzenie w biurze na nadgodzinach i mnóstwo innych tego typu sytuacji. Najlepsze jest przypisywanie zleceń i potem ocenianie pracy, ten co jeździ cały czas na rolkach i tylko folię ściąga z palety, do tego co przekłada po 30 kartonów alkoholu, to zlecenie i to zlecenie. A potem zaklamane tabelki się wysyla. To nie jest tak, że jest rotacja działów, zawsze te same osoby gorsza praca i te same lepsze!! W zależności kto " dobrze żyje" z " panami magazynierami". Może ktoś z góry zacznie się interesować tymi podwójnymi standardami. Może jakieś konsultacje z pracownikami, którzy jeszcze tam zostali. Bo jeszcze trochę i nie będzie z kim. Pomijając chory system pracy, to najgorsza jest tam atmosfera, ostatnio zwolniło się 5 operatorów. Dlatego Ci co mało robią, a pieniądze im się zgadzają, będą się rozpływać jak tam nie jest super. Na szczęście już tam nie pracuję.

Ktoś

Praca nawet nie zła lecz niektórzy ludzie są na nieodpowiednim stanowisku lider Łukasz.K to jakaś porażka nieodpowiednia osoba na to stanowisko najpierw zgadza się na urlop potem jak się mu pisze że nie idzie coś zrobić w aplikacji też bez odzewu zmienia grafik nie informując telefonów nie odbiera i to ma być przełożony a potem przychodzi pismo że nie pojawiłeś się w pracy żenada

OWW

Ja jestem bardzo zadowolony. Jezdze na wozku widlowym. Jeszcze nie bylem w firmie ktora tak duzo daje. Podwyzki co rok. Premia zawsze jest - no chyba że ktos uwielbia siedziec na L4 to niech sie nie spodziewa cudow. Placa za dojazdy. Nawet nie widze zeby sie ktos tu zwalnial bo caly czas te same gęby od 2 lat. A jest tu duzo osob co pracuja nawet od 2013

Łuki

Chce napisać że dostawy się spóźniają po 2 godziny lub więcej jak jest ustalone o której jest dostawa to wgl nie ma o tej tylko po 2 lub 3 godzinach

dziewiecpiec

Cześć, czy ktoś może się wypowiedzieć o pracy na stanowisku operatora wózka? Czego można się spodziewać, jaką macie atmosferę?

Edward
@dziewiecpiec

Mnie też interesuje ile można na tym stanowisku zarobić na rękę i czy są nadgodziny. Liczę na odpowiedź!

Przemysław

Są tu wpisy o bardzo słabych zarobkach, pracy ponad siły i bez przerw. Z tego co czytam to sprawa została zgłoszona do odpowiednich instytucji, ale jak to się skończyło? Ktoś wie czy jest lepiej?

Urszula

Z tego co tu czytam, to nie opłaca się zatrudniać na magazynie za rzadne skarby! Już lepiej w sklepie o ile piszą w gazetach prawdę o wypłatach w Żabach.

Inny

Dobrze prosperująca firma, która wie czego chce. Żabka ma jasno określone cele i przynajmniej kilka pomysłów na ich realizację. Pakiet socjalny na bardzo dobrym poziomie jak również, co warto podkreślić, podejście do pracownika. Praca godna polecenia ale osobom, które chcą pracować.

Żabka Będzieszyn

Nie polecam. Żabka zatrudnia poprzez swoich tzw. liderów, którzy są na działalności gospodarczej. Mój lider Robert Cz. , który mnie niby zatrudnił robi co chce. Przepracowałem w marcu 36 godz. (usunięte przez administratora) Za wszystko trzeba samemu zapłacić. M.in. za szkolenie BHP, za buty. Za 36 godz. przepracowane w marcu otrzymałem 100zł., co daje na godzinę 2.78zł. Zrezygnowałem 03. kwietnia bo ta praca mija się z celem. Pracowałem na stanowisku miksera na magazynie Food. Dalej (usunięte przez administratora) bo daje ogłoszenia o zarobkach od 4000 do 8000 brutto. Oczywiście zgłaszam sprawę do PIP, ZUS i Urzędu Skarbowego.

Mikser XXX

Jeśli ktoś chce robić na umowne zlecenie za 300zl(MIKSER - pracownik kompletacji towaru) , nie mieć żadnego urlopu , l4 (kompletnie umowy totalne zero ). Jednak prawdą jest to , że można zarobić nawet ponad 2.5tys , ale za jaką cenę . Za to że są dni w których przychodzisz na 15 do pracy a wychodzisz o 5 rano :) A do tego praca jest na akord więc jak chcesz 2 tys zarobić to musisz dawać z siebie 110% . Jednym słowem nic Ci się nie należy , ty masz tylko zapierdzielać jak maszyna bez przerwy . Jeśli Ci wypadnie niespodziewane natychmiastowe wolne to można zapomnieć no chyba , że przywalisz bumelkę za ok.100zl. A do tego robisz 6 dni od niedzieli do piątku. Więc o czasie na przyjemności możesz od razu zapomnieć . A największą porażka są płatne stłuczki ( stłuczesz coś płacisz - kiszka jak to bardzo drogi trunek :P np. whisky, albo karton wódki) i błędy na dziale Food 20zl jak zapomnisz czegoś skompletować, a na akcyzie 40zl (więc zrób jeden poważny błąd to robisz cały miesiąc za FREE)!! Ważne jest jeszcze , że pracujesz w każde święto ty masz tylko dzień wolny przed świętem a kasy większej nie dostajesz za to że jesteś w ten dzień w pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Żabka magazyn tychy - Tychy

• Jak się pracuje w Żabka magazyn tychy?

Zobacz opinie na temat firmy Żabka magazyn tychy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Żabka magazyn tychy?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Żabka magazyn tychy