Opinie o NewVoiceMedia w Wrocław

Developing a better way: NewVoiceMedia are utilising the cloud to deliver a new breed of call centres empowering customers to deliver a first-class service. We are looking for talented developers to create fast, secure, scalable features that our clients will rave about. We’re looking for people who will continuously improve our ability to get things done and get things right. We’re looking for people to share their passion for development within our business and to the wider development community. What we value We value ownership and curiosity. This is facilitated by Ship-it days, learning time, training/conferences, coding katas and self-organising teams. We seek out people who care about the quality of their code and have a thirst for learning. Most importantly we want people to have fun. We are based in Basingstoke, Hampshire and have full time permanent positions available as well as internships and placements. A full list of positions can be found on our careers page - http://www.newvoicemedia.com/about-newvoicemedia/careers

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NewVoiceMedia w Wrocław

Magda Nowy wpis

Mieliście kiedykolwiek problem ze nie dostaliście wynagrodzenia ?

Czy pracownicy NewVoiceMedia chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Imprezy integracyjne są organizowane bardzo często. Coś ciekawego dla każdego!

@pracownik

A napiszesz coś o wynagrodzeniach w firmie? Czy można liczyć na premie? Jakie świadczenia dodatkowe? Napiszesz?

pracownik Nowy wpis
@Karolina

opieka medyczna, multisport, pizza day, akcje firmy, nowy sprzęt na start, kupony zniżkowe do amazona, jakieś firmowe gadżety, bonusy roczne

Olek Nowy wpis

Ale przecież każda firma informuje, że będzie kontaktować z wybranym kandydatem

Kandydat Nowy wpis
@Olek

Nieprawda. Jeśli dojdzie do pierwszego kontaktu, to 9 na 10 firm udziela informacji zwrotnej, nawet jeśli nie zdecyduje się na kandydata. Jeśli jakaś firma tego nie robi, to mamy do czynienia z jednym z dwóch przypadków: - firmie nie zależy na swoim wizerunku na rynku pracy i nie przykłada do tego wagi - rekruter z takiego czy innego powodu po prostu zawalił sprawę

Niestety muszę potwierdzić opinie innych kandydatów. Moja rozmowa z rekruterem z NVM/Vonage miała miejsce wiele tygodni temu. Obiecano mi kontakt w następnym tygodniu w celu ustalenia dalszych kroków. Nikt się jednak nie odezwał - żadnej informacji zwrotnej, ani pozytywnej, ani negatywnej. Wychodzi na to, że NewVoiceMedia jest jedną z naprawdę nielicznych firm, którym nie zależy na eleganckim zakończeniu kontaktu z kandydatem. Szkoda...

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie NewVoiceMedia? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Grzesiek

Firma na Facebooku jest bardzo dobrze oceniana, wiecie może czy potrzebuje pracowników?

HR_afera

Ale jaki problem stanowi przeklejenie do okna programu pocztowego standardowej formułki, typu "było nam miło/niemiło Cie gościć w naszych progach, ale na stanowisko X zdecydowaliśmy się zatrudnić Inną Osobę, gdyż była najlepsza/polecona/... . Dzięki za starania, ale póki co jesteś za słaby, więc nie marnuj naszego profesjonalnego czasu swoją osoba. Narka i oby nie do rychłego zobaczenia.".

Cezary

Firmy generalnie kontaktują się tylko z tymi osobami z którymi chcą pracować, więc pewnie tak jest i tu.

@Cezary

Tak, mozna sie tego domyslic, tylko... po jakim czasie? Po 3 dniach, tygodniu, dwoch, miesiacu? Zwlaszcza, ze o to prosilem majac biegnaca druga rekrutacje i dostalem odpowiedz, ze nie ma problemu. Naprawde nie jest trudno wykonac telefon czy napisac maila "dziekujemy za poswiecony czas, nie jestesmy zainteresowani wspolpraca". I nie jest to fanaberia, bo cywilizowane firmy tak robia.

@Zed

Rozumiem, że możesz być rozżalony tą sytuacją. Ale musisz mieć również na uwadze to, iż firma NewVoiceMedia mogła mieć różne powody, by nie poinformować Cię o wynikach rekrutacji. Mogłeś sam udać się do ich siedziby i dopytać - wtedy na pewno udzielili by Ci odpowiedzi. Na jakie stanowisko aplikowałeś?

Marysia
@Karolina

Odkąd to w procesie rekrutacji potencjalni kandydaci sami wybierają się do biura firmy, pukają do drzwi i proszą o informację zwrotną? Co to z upokarzające podejście? Dla mnie sprawa jest jasna. Po zakończonym procesie rekrutacji, albo daje się kandydatowi feedback telefonicznie albo mailowo wysyła się mu chociaż info zwrotne z podziękowaniem za jego czas lub udział w callach/spotkaniach. Jeśli firma obiecuje komuś zwrotkę i nigdy do niego nie wraca, to pytanie brzmi czy tak samo traktuje swoich klientów? Z powyższych informacji dość dosadnie wynika, że HR firmy musi się jeszcze dużo nauczyć w kontaktach z ludźmi.

@Marysia

Akurat do tej kwestii można spokojnie podejść na naprawdę rozmaite sposoby. Ale musisz wiedzieć, że w pełni szanuję Twoje zdanie na ten temat. A Ty jak jesteś powiązana z firmą NewVoiceMedia? Pracujesz tam, czy może dołączyłaś do tej dyskusji z innego powodu?

@Karolina

Karolina, chetnie sie dowiem jakie powody moze miec firma by nie odpowiedziec tak/nie kandydatowi, zgodnie z wczesniejszymi ustaleniami. Brak odpowiedzi na maila tez pewnie wynika z tych powodow? Stanowisko ma tu jakies znaczenie? Imho odpowiedz badz jej brak naleza sie kazdemu, niezaleznie od stanowiska na jakie aplikuje. Udac sie do firmy zapytac? Zartujesz? To nie mi zalezalo na pracy, nie szukalem jej, to Wy mnie zaczepiliscie, zapraszaliscie na rozmowy, a ja pomyslalem, ze fajna firma, mozna sprawdzic... no i sprawdzilem. Podejscie do czlowieka iscie na miare XXI wieku.

Grzegorz

Dzisiaj minęło 9 dni od mojej rozmowy w biurze NVM we Wrocławiu. Rozmowę zaczął i prowadził Pan Jakub H. Na zakończenie trwającej 2.5 godziny rozmowy przekazał jak bardzo w NVM ważny jest feedback oraz, że bez względu na decyzję skontaktuje się ze mną w ciągu 2dni od mojej wizyty. Proces rekrutacyjny wliczając calle z zagranicznym headhunterem oraz managerem z NVM zabrał mi łacznie ponad 4h (nie wliczając dojazdu). W zamian dostałem niespełnione zapewnienia i zero kontaktu zwrotnego.

Zed

Przed przystąpieniem do rekrutacji proponuję przemyśleć krok. Dość rozbudowana i dlugotrwała jak na współczesne czasy rekrutacja, co jeszcze można zrozumieć. Ale brak powiadomienia o rezultacie rekrutacji na koniec, również brak odpowiedzi na maila z pytaniem o wynik... dla mnie brak szacunku do człowieka i jego czasu.

Jaką atmosferę tworzy NewVoiceMedia swoim pracownikom? Czy znajdą się osoby, które chętnie pozostawiłyby swoją opinię o tym pracodawcy na tym forum? Jak ocenilibyście możliwości rozwoju zawodowego w tej firmie? Wasze informacje będą ważne dla osób planujących zatrudnienie w NewVoiceMedia w najbliższym czasie.

Zostaw merytoryczną opinię o NewVoiceMedia - Wrocław

NewVoiceMedia
3.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Hubska 52-54
    50-502 Wrocław