softnetSPORT sp. z o.o.

Katowice

Opinie o softnetSPORT sp. z o.o.

Edyta

@tfr co opróćz wynagrodzenia w Twojej opinii zwiększyłoby atrakcyjność danego pracodawcy, w tym przypadku softnetSPORT sp. z o.o.? Na co Twoim zdaniem zwracać szczególną uwagę analizując oferty pracy od tego pracodawcy? Pomógłbyś osobom, które zastanawiają się nad podjęciem współpracy z tą firmą.

tfr

Raczej nie jest tak źle, skoro ostatnio nie pokazało się zadne ogłoszenie pracy. To doskonały dowód na to, że relacje opierają się na przyjacielskich relacjach, ale czy pojawiły się jakieś premie do podstawy zarobków? Zależy mi na niezłych stawkach. Pozdrawiam

Zostaw opinię o softnetSPORT sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie softnetSPORT sp. z o.o.