Medical Finance Group S.A.

Katowice

Opinie o Medical Finance Group S.A.

mnam

Pracuje sporo osób od których można się dużo nauczyć. Praca nie jest lekka ale towar taki, że chetnych nie brakuje, można zarobić.

abc

niestety potwierdzam powyższe oceny. nie dbają o ludzi, ich motywację, nie zależy im na utrzymaniu dobrego pracownika.

buuu

nie polecam. wszyscy na śmieciówkach i podobnie traktowani. trzeba uważać na każdego, bo donosicielstwo.

użytkownik zarejestrowany

vvv^^^vvv

hahaha wiedza jak zadbac o dobre warunki pracy? co to dla ciebie oznacza? samochód, który jest Twim narzędziem pracy, bo masz pracę w terenie jako manager regionalny? czy umowa zlecenie w biurze? tam ludzie na smieciówkach pracują latami!!! stosunki? jakie stosunki? takie, ze jest pare pod...laczy? i to jest dobre?

pracowałem w MFG i nie polecam. Słabo ludzi traktują.

handlowiec

bałagan informacyjny, ciągle coś zmieniają, ciągle zmieniają pomysł na sprzedaż, która słabo idzie. od niedawna spora rotacja w sprzedaży. mało tego jakiś czas temu z miesiąca na miesiąc zmienili zasady rozliczania i uzależnili podstawowe wynagrodzenie od wyniku sprzedaży w poprzednim kwartale. plany co chwila idą w górę. stają się powoli niemożliwe do wykonania. jak możemy byc rozliczani z czegoś, na co bezpośredniego wpływu nie mamy? czyli na ilość zaciągniętych pożyczek w swoich placówkach?

były były

słaba firma. wszyscy na śmieciówkach, kasa słaba, rozliczany jesteś z czegoś, na co wpływu zbyt dużego nie masz- czyli na naciskanie pracowników przychodni, by namawiali ludzi na leczenie się na raty.

Zostaw opinię o Medical Finance Group S.A. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Medical Finance Group S.A.