Opinie o Pralnia Silesia Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Pralnia Silesia Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Pralnia Silesia Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi prania i czyszczenia dla firm
Usługi prania i czyszczenia dla firm Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pralnia Silesia Sp. z o.o. w Katowice

Jak się pracuje z ludźmi z Pralnia Silesia Sp. z o.o.?

****

Odradzam tam pracę nie dość że po 6h jest dopiero przerwa 10 min .to roboty tyle że szok wykorzystują ludzi tam bo nie ma kto pracować. Jak się zrezygnuje z pracy szef nie odbiera tel nie oddzwania i potem grozi sądem i prawnikiem śmiechu warte zachowanie. Mam małe dziecko chciałam zakończyć pracę z przyczyn że dziecko chprowalo nie miałam.opieki i poprostu nie dałam tam rady i tego wszystkiego pogodzic dałam wypowiedzenie A szef mnie straszy adwokatem A za przepracowane dni tam mogę zapomnieć....

Dominika

Dobry wieczór wszystkim, mam prośbę. Chciałabym prosić o to, żeby osoby, które znają pracę w tej pralni, powiedziały coś o tym, jaka jest aktualna sytuacja w tym miejscu. Warto iść do pracy do Silesia? Powiedzcie, jakie są pozytywne strony pracy tam i czy nie lepiej przypadkiem poszukać czegoś innego.

*****
@Dominika

Lepiej znajdź inną pracę bo tam nie zarobisz a więcej się narobisz

????
@Dominika

Jest bosko....przyjdź

Horror minionego piątku

Witam Króciutko...byłam, widziałam, stargane nerwy, nocny szok, jak wykorzystać i nie zapłacić, (usunięte przez administratora) ????. A myślałam, że znalazłam coś do emeryturki, niestety firma, w której pracowałam w kadrach ponad 30 lat zlikwidowana.Pracy się nie boje, dama nie jestem.Sue nie udało, ale za to zobaczyłam jak cudownie miałam choć roboty, co nie miara przez tak wiele lat. Pozdrawiam znerwicowanych pracowników, Ukraińców.????????????

Witam. Właśnie zostałam oszukana przez tą firmę. Szef nie chce mi zapłacić za poprzedni miesiąc. Jeśli jest ktoś (usunięte przez administratora) kto chciałby odzyskać swoje wynagrodzenia to proszę o kontakt agaitania@gmail.com. Podam numer telefonu i porozmawiamy.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Karol

Dlaczego firma jest zgłaszana ?

Jaga

A jakiś numer telefonu, coś? Czemu w zakładce "idź do strony" wyświetlają mi się te wszystkie opinie, a nie strona zakładu, cennik, oferty itp.? O co tu chidzi?

KasiaKat

Proszę o kontakt wszystkie osoby pokrzywdzone przez firmę Pralnia Silesia pod adresem: kasiakat2@wp.pl

@KasiaKat

Pogadałabym z panią na ten temat,ale po świętach.jak mi nie wypłaci to pójde do pip.

Andzia
@KasiaKat

Mi nie chcę wypłacić ani wydać zaświadczeń od Kiedy do Kiedy robiłam sprawę zgłaszam do pipu

Beata
@Andzia

Życzę powodzenia naprawdę Nie jedna osoba już zgłaszała ale bez rezultatu Niestety Polecam robić zdjęcia listy obecności

Andzia

Szef to (usunięte przez administratora)nie wypłacił mi pieniędzy nie chcę udać zaświadczeń nie odbiera telefonu zatrudnia ludzi na czarno szczególnie z Ukrainy a potem im nie płaci odradzam

Dorota

Przeczytałam i jestem w szoku. Pracuję dwa lata. Nie dam złego słowa powiedzieć. Pewnie że czasem cięrzko głuwnie w poniedziałki i latem jak jest upalnie. Ale uczciwie. Wyplata zawsze na czas i to nienajgorsza. Każdy ma umowę. Coraz więcej normalnych ludzi. Nie ma już ukraincow. Te komentarze to pisze taka patola co przychodzi na tydzień i znika. Bo pić nie można bo do pracy trzeba codziennie przychodzić bo trzeba robić. Trzeba robić to prawda ale 2500 na rękę jest. Co druga sobota wolna każda niedziela wolna. Co wy chcecie od szefa. Dwa lata pracuje, wypłata zawsze dwa trzy dni przed terminem do złotówki. Powiem ze chce zaliczkę to następnego dnia mam. Przed świetami koperta z prezentem. Zawsze dzień dobry dziękuje do widzenia, jak jest problem zawsze pomoże. Ludzi szanuje dużo nie gada, chyba ze z kierowniczką. Kierowniczka Kobieta zawsze prosi namawia tłumaczy. Pracuje razem z nami tak samo cięrzko. Nikt nie jest idealny. Ja się już napatrzyłam ludzie wstydu nie mają. Przyjdzie do niczego się nie nadaje nie uda mu się ukraść ani oszukać to ucieka i chociaż w internecie nabryzga a nikt mu krzywdy nie zrobił, kazdy mu dawał szanse. Zgadzam sie z Anią normalna praca normalni ludzie.

@Dorota

A to ciekawe że niby 2 lata pracujesz.? Obstawiam że ta opinie napisała osoba która poprosił ktoś wyżej.

Smerf111

Oni niewiedza co to uczciwość. Śmiech na sali ludzie tam nie chcą robi bo kto to widział zapierniczac tyle godzin. A ta 2500zl za ile godzin pewnie ponad 200? Więc proszę cię Doroto ja rozumiem 2500zl za normę etatowa czyli za 170 czy 180 godzin a nie za ponad 200 bo to jest wyzysk!!

@Smerf111

Żeby zarobić u nich 2500 minimum 230h trzeba przepracować wiec jakim kosztem u nich zarabia się 2500 zł i przy tym babrać się w gównie

A.
@Mała Mi

Potwierdzam: dobrze zarobisz TYLKO przy nieludzkiej liczbie nadgodzin

Były pracownik.
@Dorota

Zapłacił Ci za to ze napisalas tutaj nieprawde ? Pan szef , kierowniczka i cala ta firma to jedno wielkie (usunięte przez administratora) !

Lena

Ja estem z Ukrainy, chykam pracy! Mam doświadczenia na podobnym stanowisku od 1 roku!

Były pracownik.
@Lena

Nie polecam tej firmy z calego serca. Jedno wielkie (usunięte przez administratora) wlacznie z kierowniczka ktora tam pracuje. Do dzisiaj nie otrzymalam zaplaty za swoj przepracowany miesiac! Zapraszam do kontaktu wszystkich pokrzywdzonych przez Pana Szefa na @. tylkomy1528@gmail.com uwazam ze trzeba zrobic wkoncu porzadek z tym oszustem im nas wiecej tym wiecej zdzialamy.

Gabrysia

Jak z awansem w tej firmie ? Jest szansa na rozwój ?

@Gabrysia

Awans w tej firmie haha dobre jak ludzi brakuje to przerzucaja cię po stanowiskach czyli z magla np na suszarki. Za jedne i tę same pieniądze ????. Więc awansu nie dają

@Gabrysia

Dziewczyno ty nie trać czasu na tą prace.

Mała Mi

Praca może i nie była by zła (usunięte przez administratora). Prania biorą od każdego bo twierdza ze mało a potem się pracuje po 12 h w czym 10 minut przerwy. (usunięte przez administratora)

@Mała Mi

Jak nie masz pojęcia to nie pisz nawet nie masz odwagi się przedstawić

mały
@Mała Mi

To wszystko ściema złotoustego P. Nikomu nie polecam chyba że wrogowi. Miłej Pracy.

@Ania

Wystarczająco długo przepracowałam tam żeby wiedzieć jak się pracuje w tej pralni. na tyle negatywnych opinii proszę skończyć się kompromitować że jest inaczej niż wszyscy piszą

Nie polecam pracy w tej pralni. Praca jest na umowe zlecenie o umowie o prace mozna pomarzyc bo gdy tylko umowa zlecenie sie skonczy zostaje sie zwolnionym. (usunięte przez administratora)

panna nikt

To koszmar a nie praca. Firma poszukuje osób, także chętnie z orzeczonym stopniem niepełnosprawności, wymusza na nich kilkunastogodzinną, ciężką pracę za śmieciowe pieniądze na umowie zlecenie, która jest przedłużana tak długo, dopóki jesteś w stanie deptać swój honor, nawet jeśli już dawno prawo pracy wskazuje, iż poinna być to umowa o pracę. Brak szacunku do pracownika i do prawa pracy, aż dziwne, ze Pfron czy PIP się nie potrafi tym zainteresować.

Witam pracuje 3 dni nie wiem nawet jak szef wygląda nie mam umowy ,nie wiem kto mi wypłaci pieniądze ,listę podpisuje że chodzę do pracy,praca miała być od 20 do 5 rano A od wtorku do pt od 19 do 2,3 rano,nikt się nie przejmuje że człowiek nie ma czym do domu jechać,nawet nikt moich danych nie wziął to tak jakby mnie tam nie było ,nie wiem nawet czy tą osobą co do mnie dzwoniła wie jak się nazywam,adresu nie mają,nr konta też nie to nie wiem jak pieniądze wypłatą o ile wogóle

Tomcio
@anonymous

Przestałem tam pracować od wczoraj po tygodniu zapierniczania stwierdziłem ze zucam ta prace i poprostu nie pojechałem dostałem na drugi dzień od szefa smsa o treści :Mówili mi od początku: przegryw z piwnym brzuchem, uzależniony od opieki społecznej. Zero mężczyzny. Pisze takie coś człowiek który niema o mnie zielonego pojęcia

Krystyna
@anonymous

@anonymous, jak to możliwe, że podjąłeś pracę w Pralni Silesia bez podpisania w ogóle żadnej umowy? Taki dokument leży w interesie obydwóch stron. Czy próbowałeś jakoś kontaktować się z przełożonym lub jakąś inną osobą z firmy?

On
@panna nikt

Powinno być to nagłośnione w tv. Z tego co czytam To właściel czuję się bezkarny bo jest prawnikiem i ma znajomości ale co z ludźmi! Moim zdanie wszyscy pracownicy powinni to zgłosić grupowo Jak się chce to wszystko się da i znajomości nie pomoga wręcz przeciwnie zaszkodza tylko trzeba chęci.

Krystyna
@On

@On, to, co pracownicy piszą tutaj na forum o pracy w Pralni Silesia, faktycznie nie wygląda zbyt kolorowo. Myślę, że warto podjąć jakieś działania ku poprawie warunków pracy. A Ty z jakiej perspektywy piszesz? Z pozycji obserwatora czy też osoby kiedyś/obecnie związanej w jakiś sposób z Pralnią Silesia?

@anonymous

Zrezygnowałeś, czy coś się poprawiło?

Arek
@Tomcio

Czyli napisał ci prawdę skoro stwierdziłeś ze zucasz i po prostu nie pojechałeś na drugi dzień i ze 500 plus ci wystarczy bo nie będziesz (usunięte przez administratora) w żadnej robocie.

@anonymous

Zrób sobie zdjecie listy bo oni tam ładnie ciulaja

Normalna praca. Jak wszędzie trzeba pracować. Pracowałam 3 lata. Nigdy nie było problemów z wypłatą zawsze na czas. Niezle płacą. Zawsze można dostać zaliczkę. W poniedziałki jest dużo pracy. Pozatym normalnie. Szef w porządku. Jak się z nim umówi tak jest. Komkretny i normalny, nie da się łatwo ciulac. Kierowniczka tez ok. Zawsze można z nią pogadać, coś uzgodnić. Dawniej było dużo Ukraińców i różne akcje się z nimi działy. Teraz już ich nie ma. Sporo ludzi przychodzi i odchodzi. Najczęściej tacy którym wszędzie jest złe. Są ludzie którzy pracują tam po kilka lat i sobie chwalą. Teraz nie pracuje, ale wrócę tam jak znowu będę musiała iść do pracy.

Lidka
@Ania

Witam pani Aniu można więcej coś o pracy w pralni czy naprawdę jest tak jak piszą

@Ania

Witam mam zamiar podjąć pracę w pralni Silesia jako operator maszyn pioracych zaoferował mi umowe o pracę na czas nieokreślony i wynagrodzenie 2500 lub 3000 i kasa do ręki ile w tym prawdy bo mam małe dziecko na wychowaniu i nie wiem co robić proszę o odpowiedź

Waldi
@Ania

Proszę cię nie mów ze szef i szefowa ok bo tak nie jest z szefem się umówisz na 10 to na 12 przyjedzie lub w ogóle. ..tak przyjmował Ukraińców a potem ich wywalił na pysk. To nie jest praca to (usunięte przez administratora)

Lidka

Czy naprawdę w tej firmie jest tak źle właśnie mam rozmowę i niewiem co robić

@Lidka

Jest.praca 12h z 10min przerwy.za grosze.

xxx

Pomówienie. Pracuję tu i zapewniam, że przerwy są dluższe niż 10min nawet przy 7 godzinnej zmianie.

Mariola
@xxx

Przy (usunięte przez administratora)są dłuższe przerwy, są 5 min przerwy na fajki...

Lucky
@xxx

Pracowalam tam i wiem,ze nie ma zmiany 7godzin.w nocy nawet 12godz i 10min.poza tym jak chcesz odejsc szef straszy karami.

Wiktoria
@Lidka

Uzyskałaś sporo niepochlebnych informacji. Czy mimo to zdecydowałaś się podjąć zatrudnienie w firmie? Opowiedz nam jak przebiegła rozmowa rekrutacyjna. Pracodawca ustosunkował się do negatywnych wpisów związanych z czasem przerw?

Anonim99

Pracowałem tam i wiem jak jest większości z negatywnymi opiniami się zgadzam właśnie dostałem pismo z pip że zabierają się na Pana p. Najwyższy czas karma wraca

@Anonim99

I dobrze niech bierze się PIP za tą placówkę bo to co się tam dzieje to jest nie do pojęcia. Oszukują na każdym kroku wykorzystują zero szacunku.

Wojciechu

A może trzeba być dobrym pracownikiem żeby nie mieć powodu do narzekania?

Nowy pracownik

Witam mam zamiar podjąć pracę w pralni Silesia jako operator maszyn pioracych szef zaoferował mi umowe o pracę na czas nieokreślony i wynagrodzenie 2500 lub 3000 i kasa do ręki ile w tym prawdy bo mam małe dziecko na wychowaniu i nie wiem co robić proszę o odpowiedź

Abc

Nie polecam pracy w tej pralni. Roboty duży przez co nadgodzin mnostwo. Pensja to grosze jak za taka ciezka robote.

@Abc

Zostaw merytoryczną opinię o Pralnia Silesia Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Pralnia Silesia Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pralnia Silesia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pralnia Silesia Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pralnia Silesia Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pralnia Silesia Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pralnia Silesia Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Aleja Wojciecha Korfantego 181 B
    40-153 Katowice
  • NIP: 6342819580 KRS: 0000470613

Pralnia Silesia Sp. z o.o.