Opinie o Liki Mobile Solutions Sp. z o.o. Sp. k. w 91-078 łódź

Pytanie Nowy wpis

Czym Liki Mobile Solutions Sp. z o.o. Sp. k. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Kasia Nowy wpis
@Pytanie

Cześć, odpowiadając na Twoje pytanie, w Liki zależy nam przede wszystkim na budowaniu atmosfery, która sprzyja rozwojowi i zaangażowaniu :) W związku z tym mamy program mentoringu, czyli każda osoba ma swojego mentora, z którym pracuje indywidualnie nad ścieżką rozwoju. Pod to mamy podpięty budżet szkoleniowo-konferencyjny. Poza tym raz w miesiącu organizujemy wewnętrzne (póki co) DevTalki, na których dzielimy się i wymieniamy widzą, a przy tym integrujemy ;) Co miesiąc mamy również wspólne śniadania zespołu, żeby w przyjemnych okolicznościach pobyć ze sobą i porozmawiać, zapraszamy również osoby pracujące zdalnie, więc jest to dobra okazja spotkać tych z nas, których na co dzień nie widzimy w biurze. Oczywiście wspólnych aktywności wszelakich jest u nas dostatek - grille, kajaki, halloween party, gokarty i wiele innych ;) wspólnie celebrujemy również urodziny... chociaż jako, że dla niektórych to temat drażliwy, przymusu nie ma ;) Dużą zaletą jest też elastyczność, np w kwestii godzin pracy, jak i pracy zdalnej. Lubimy spędzać razem czas w biurze, ale jeśli jest taka potrzeba, żeby jednak popracować z domu, przyjść później, wyjść wcześniej, to wszystko jest do uzgodnienia :) Co jeszcze? Jeśli ktoś lubi sport, to oferujemy karty. Jeśli jesteś kierowcą, mamy duży bezpłatny parking zaraz pod drzwiami biura. Jeśli chcesz polecić kogoś do wspólnej pracy, mamy system poleceń. A jeśli masz dodatkowe pytania, śmiało pisz na hr@likims.com lub katarzyna.redo@likims.com :)

Weronika Nowy wpis

Wstąpiłam do załogi Liki kilka miesięcy temu, zaczynając od stażu przez portal Młodzi w Łodzi. Już od procesu rekrutacji firma wywarła na mnie dobre wrażenie świetną komunikacją i ciepłym podejściem. Później onboarding i sympatyczny zespół utwierdziły mnie w przekonaniu, że chcę tu zostać jak najdłużej. Dodatkowo mentoring, cykl LikiDev Talks i zaraz ruszające zajęcia angielskiego dla chętnych. Dopiero zaczynam swoją karierę, ale mam wrażenie, że trafiłam w najbardziej właściwe dla siebie miejsce. Codziennie uczę się tu czegoś nowego. Polecam wszystkim, którzy chcą zmienić coś w swoim życiu zawodowym. Warto!

Szymon Nowy wpis

Pracuję już prawie 3 lata i bardzo polecam. Liderzy dbają o rozwój osobisty w swoich zespołach, zarobki są na poziomie rynkowym. Bardzo fajna atmosfera, oprócz pracy częste imprezy integracyjne, dobry kontakt z szefami. Szykuje się nowe biuro więc będzie jeszcze lepiej.

klich

bez doświadczenia @hskk to tylko na niektóre stanowiska. Na grafika niby bez ale trzeba tyle umieć że bez pracy to niemożliwe. Nie wiem jak jest z wynagrodzeniem., Czy to umowa o pracę czy zlecenie czy też B2B ?

Kasia
@klich

Klich, dziękujemy za Twoją opinię. Rzeczywiście doświadczenie jest dla nas ważne, ale nie najważniejsze. Najważniejsze jest dla nas zaangażowanie i chęć rozwoju w danym obszarze. Zatem osoba, która chce do nas dołączyć nie musi mieć doświadczenia komercyjnego, ale fajnie jest gdy rozmawiamy z osobami, które pokazują, że orientują się w trendach, czytają o tym, rozmawiają, robią coś czego nie muszą, ale chcą, bo to daje Im rozwój. Np. rekrutując na stanowisko grafika pytamy o portfolio, bo to świadczy o zaangażowaniu, a reszty można się nauczyć. Ale oczywiście wszystko zależy od naszych aktualnych potrzeb, o czym zawsze jasno piszemy w ogłoszeniach. Wynagrodzenie nie odbiega od tego, co widzimy na rynku, co można łatwo sprawdzić przeglądając nasze oferty pracy, w których oczywiście standardowo zamieszczamy widełki. W kwestii formy umowy, jesteśmy elastyczni, słuchamy oczekiwań i staramy się do nich dostosować. Zatem zapraszam :)

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

janusz

Wypłata nigdy nie była na czas. Pensje są niskie. Umowa zlecenie. Odradzam.

Kasia
@janusz

Janusz, doceniamy Twoją opinię, niemniej jednak wydaje się ona nieco zgeneralizowana. Umowę zlecenie proponujemy czasem studentom, jeśli się na to godzą, na początek współpracy. W kwestii pensji zawsze słuchamy oczekiwań osób, które chcą do nas dołączyć i dopasowujemy do tego wynagrodzenie, które oczywiście wraz z rozwojem naszej współpracy stopniowo rośnie. Staramy się również zadbać o terminowość wypłat, czyli zgodnie z prawem do 10. dnia każdego miesiąca. Trudno powiedzieć z czego wynikały Twoje odmienne doświadczenia, niemniej jednak staramy się dbać o to, żeby takie sytuacje nie miały miejsca.

Zostaw merytoryczną opinię o Liki Mobile Solutions Sp. z o.o. Sp. k. - 91-078 łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Liki Mobile Solutions Sp. z o.o. Sp. k.
4/5 Na podstawie 4 ocen.
Liki Mobile Solutions Sp. z o.o. Sp. k.