Opinie o Cersanit III S.A. w Wałbrzych

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Cersanit III S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Cersanit III S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cersanit III S.A. w Wałbrzych

poszukujący Nowy wpis

czesc. Mam kilka pytań co do firmy: Jakimi autami jeżdżą ph? Czy można używać prywatnie? Jaka jest podstawa wynagrodzenia? Czy zrobienie planu i premie są realne do zrobienia?

Marek Nowy wpis

Nie każdy tak zarabia ale przecież każdy zarabia tyle na ile zapracuje,generalnie polecam firmę.

Od dłuższego czasu nie wypowiadaliście się na temat zarobków w Cersanit Iii S.A.. Jak aktualnie wygląda ich wysokość?

Pracownik Nowy wpis

Zarobki? Co miesiąc 10 wpływa "napiwek" bo wpłata nazwać tego nie można.

adam Nowy wpis

OK 2300 NA RĘKE SYSTEM 12 GODZIN NAWET W ŚWIĘTA

Po co to auto co wozi 2 kursy moze 1 na 12 godzin a kosz to kilkadziesiat tys na miesiac a traktory i przyczepy stoja i to oszczednisci Panie prezesie ?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Cersanit III S.A. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wałbrzych
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Recruitment specialist / remote work
Perform Recruitment
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Wałbrzych
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Łucja

Czy w Cersanit istnieje jakiś system przyznawania premii?

E
@Łucja

Tak. Teraz 10% zależnie od wyników na produkcji tj gatunek i ilość M2.

@E

To dobrze, ze można starać się o premie. Czy zdarza się, że na produkcji jest praca na akord i dzięki temu można więcej zarobić? Będę wdzięczny za odpowiedź.

Słabo 1900 hahaha bo kradna premie

Mam już dosyć. Zwalniam się.

Czy wie ktos moze czy http://www.fabrykimarzen.org pomaga rowniez zajechanym maksymalnie wyeksploatowanym przez Cersanit pracownikom otrzymujacym glodowe wyplaty?

Szymon

Przypominam użytkownikom o panującym na forum regulaminie - https://www.gowork.pl/regulamin. Komentarze zawierające obraźliwe określenia będą zgłaszane do administracji i mogą być usunięte z wątku forum. Kilkukrotnie pojawiło się pojęcie mobbingu. "Mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników." @Wózkowy, nadal uważasz ze takie sytuacje mają miejsce w tej firmie?

Wózkowy

Tragedia!!! Poniżanie i mobing na kazdym kroku,a tempak kierownik z magazynu to (usunięte przez administratora) nie człowiek. Nie polecam pracy w tym zakładzie

Turbomen

Po 12 latach pracy cersanit docenia pracownika 0 zł bonów

Anom
@Turbomen

Prawda. Ci którzy pracują wiele lat mają mniej niż ten co przyszedł np. 2 lata wcześniej. Wypłaty stoją w miejscu od 10 lat - może nie w miejscu - spadaja w porównaniu do podwyżek przez ten okres.

Zawróć póki czas

Beznadzieja. Tylko dla zdesperowanych. Na halach hałas, brud, mokro i sypiący się piach z niesprawnych maszyn, w niektórych miejscach siwo. Brak szacunku do pracownika, wypłaty najniższe lub pseudo- podwyżki z zabraniem w zamian części premii. Ludzie tam po jednym dniu rezygnują - przeważnie pracownicy fizyczni, ale i w administracji się też zdażało. Obiecują niewiadomo jaki rozwój i szkolenia - chyba jak dobrze komuś w (usunięte przez administratora) wejdziesz lub odczekasz łaskawie swoje. Chamy i prostaki ( z małymi wyjątkami ). Wybór należy do Ciebie czy chcesz wejść w ten syf.

Omijaj szerokim łukiem każdy dział to żenada jeden wielki kołchoz po kilkunastu latach pracy szukam innej pracy przed dwóch laty było tam nawet znośnie i nawet lubiłem tą prace ale jak nastały rządy odpadów menadżerskich z innych firm i ostatnie zmiany to brrrrrr. nie mam słów szkoda strzępić języka tak po prawdzie jak lubisz hardcor i poligon doświadczalny u pracodawcy to się zatrudnij jak tam przeżyjesz to już nigdzie nic cię nie zaskoczy.

polakmaly

ktos wie jak wyglada praca IT w Cersanit w Wałbrzychu?

Zostaw merytoryczną opinię o Cersanit III S.A. - Wałbrzych

• Jak się pracuje w Cersanit III S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Cersanit III S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Cersanit III S.A.