Lagardere Duty Free sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Lagardere Duty Free sp. z o.o.

Zuzanna

@Adam90877 czy dalej jesteś pracownikiem Lagardere Duty Free? Chętnie dowiemy się czy sytuacja uległa zmianie w ostatnim czasie. Na jakie warunki zatrudnienia mogą obecnie liczyć pracownicy?

Adam90877

Stanie po 10 h i tylko 15 min przerwy (trzeba przejść przez bramki wiec trochę to zajmuje) nogi i kręgosłup odpadają teraz są stołki przy kasach na których realnie siedzą tylko kierownicy zmiany, każdy klient ma być obsłużony co jest realnie niemożliwe, trzeba mówić regułkami CZYLI Oscar, firmy nie obchodzi czy pracownik ma jak dojechać do domu choć musi zostać na opóźniony lot (w Waw są taksówki), za długie zwolnienie pracownicy dostają wypowiedzenie a choroba jest nie mile widziana, non stop śledzą na kamerach pracowników choć kierownictwo w tym czasie mogło by pomóc w obsłudze ruchu, pensje nie są wysokie choć pracuje się w święta i w okropnych godzinach od 4;30 do 22;30 plus opóźnienie, pracownicy boją się powiedzieć swoje zdanie

ertg

no i pewnie jak ktoś jest zainteresowany to niech prbuje

rocky

100 razy sie zastanowcie zanim przyjmiecie sie do tej firmy. szkoda marnować czasu i przede wszystkim zdrowia i nerwów.

Zostaw opinię o Lagardere Duty Free sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lagardere Duty Free sp. z o.o.