KTS Holding Sp. z o.o.

Opinie o KTS Holding Sp. z o.o.

Janusz

Pracowałem w tej firmie ale stosunkowo krótko, praco jako PH to nic innego jak praca w "Call Center" . - Dzienny target na ilość wykonanych połączeń (40 albo 50 ) - Dzienny target na ilość minut rozmowy z klientami chyba min. 90 min - i jeszcze kilka dziwnych targetów dotyczących wykonanych połączeń Rozmowy są oczywiście na podsłuchu przez innego pracownika, 2-3 razy dziennie przychodzi raport kto ile rozmawiał z klientami . Pracownicy siedzą na kupie w małym pomieszczeniu jeśli ktoś nie jest przyzwyczajony po prostu dostanie świra . Ja osobiście nie dałem rady i nie poczułem tego flow. Ogólnie praca jak praca można się tam na chwile zatrzymać, ale kariery na pewno tam nie zrobisz. Pozdrawiam

Natalia

@Kuba czyli polecasz firmę osobom, które wchodzą na rynek pracy i dopiero chcą zyskać doświadczenie. Mimo minusów wychodzi na to, że firma jest godna polecenia. Ktoś jeszcze ma podobne doświadczenia z pracy w KTS Holding?

Kuba

Widzę, że wypowiadają się tu głównie rozczarowani klienci (handlarze aut). Często mają rację chociaż nie mam wątpliwości, że stanowią jedynie margines całej bazy klientów Auto1. Jako były pracownik mogę powiedzieć co nieco o warunkach pracy od strony operacyjnej. Pracowałem zarówno w dziale operacyjnym jak i później w dziale Transportu. Na plus: -Super atmosfera pracy (głównie młodzi ludzie między 20 a 25 rokiem życia) -Możliwość rozwoju osobistego (szkolenia z excela, zajęcia darmowe z angielskiego itp) -Możliwości awansów i zmiany działów wewnątrz firmy oraz dynamiczny rozwój firmy. Na minus -Godziny pracy (pracujesz 8,5h ponieważ 30 min to bezpłatna przerwa. Pierwsza firma w której coś takiego mnie spotkało :) -Stosunkowo niskie zarobki do obowiązków jakie pełnisz (W operacjach zarobki były na poziomie +/-2000netto w transporcie +/-2500. Przedstawiciele handlowi 2500netto podstawy + prowizje) Podsumowując praca jest idealna dla młodych ludzi, którzy szukają pierwszych doświadczeń w zawodzie. Rok albo dwa lata pracy w tej firmie z pewnością pomoże Ci w dalszej karierze ;)) PS.Tylko nie mówcie, że chcecie zmieniać pracę :D Pozdrowionka dla ekipy Auto1! :)

Natalia

@Przemolas dzięki za odpowiedź. Brzmi to całkiem fajnie. Czyli polecałbyś młodym osobom pracę w KTS Holding? Czy ktoś inny tez ma takie dobre zdanie o tej firmie i poleciłby ją innym użytkownikom?

Przemolas

@Natalia, Wyjścia są organizowane przy oczywiście okazjach typu święta , urodziny firmy i n oraz sami wewnętrznie organizujemy weekendowe wyjścia. Jak wspomniałem wcześniej , jesteśmy młodym zespołem i takie wyjścia są bardzo częste (twz. integracja) dodtakowo karta sportowa z wieloma możliwościami. Myślę że jest to bardzo dobre miejsce dla młodych osób.

Natalia

@Przemolas opowiedziałbyś więcej o benefitach, które przysługują pracownikom w KTS Holding? Czy wyjścia pracowników są tylko organizowane z okazji świąt, czy zdarzają się częściej? Opowiedziałbyś więcej o tej formie integracji? Informacje zaciekawią poszukujących pracy.

dno

XXXL

DNO DNO DNO KAŻĄ IM NA SZKOLENIU TŁUMACZYĆ ZE ZA WSZYSTKO CENTRALA ODPOWIADA POTEM PRACOWNICY UCIEKAJĄ PO PARKINGU PONIEWAŻ LUDZIE CHCĄ IM W TWARZ NAPLUĆ OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI

Hard worker
@XXXL 04.01.2017 10:57

XXXL - po twoim nicku wnoszę, że nie miałbyś szans w takiej ucieczce :-) generalnie praca jak praca - realizujesz swoje cele - dostajesz kasę. Cele ambitne ale do zrealizowania. Zespół młody i zgrany, firma dba o pracowników oferując im dobre warunki pracy jak i coraz lepsze benefity. A teraz najważniejsze - daje możliwość rozwoju i awansu! kierownicy/specjaliści wybierani są wewnętrznie. Polecam !

Przemolas
@XXXL 04.01.2017 10:57

Jak nawywijałeś to sie nie dziwie że chcieli Ciebie dopaść ale w spożywczym też sa takie sytuacje więc tam również uważaj. Firma która rozwija się w tak szybkim tempie zasługuje na laur ponieważ dba o pracownika poprzez benefity wspólne wyjścia i na całe szczęcie sa daleko od zasad sztywnego "KORPO" i jak w każdej firmie to Zespół ja tworzy który jest super!

harla

A wiecie jak wygląda u nich rozmowa rekrutacyjna na przedstawiciela handlowego? Chętnie bym się załapał, bo dbają o przyzwote zarobki, które są pewnie adekwatne do powierzanych obowiązków. Dzięki za odpowiedź

Atmosfery mogłaby pozazdrościć niejedna firma.

xxl

Firma dno przepracujecie miesiąc za darmo sprubujcie a zobaczycie jaki tam jest wyzysk ludzi

....

Rekrutacje wynikają z szybkiego rozwoju firmy i możliwości awansu wewnętrznego. Dobrzy handlowcy już w pierwszym miesiącu pracy osiągają wysokie prowizje. Zasady są proste, a podstawa stosunkowo wysoka. Nie ma mowy o pracy za darmo.

Zostaw opinię o KTS Holding Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KTS Holding Sp. z o.o.