Induprogress - Delta Electronics Industrial Automation

Opinie o Induprogress - Delta Electronics Industrial Automation

Znawca

Firma kreuje się na konsorcjum a w rzeczywistości...Pracują tam głównie handlowcy i ze znajomością PLC, HMI w jednym palcu to im daleko. Oczywiście jest kilku chłopaków którzy coś tam wiedzą, ale reszta ciśnie na handel. Co do samej pracy to jak podpiszesz lojalkę to nie prędko popracujesz w podobnej branży. Co do prowizji to trzeba naprawdę dobry obrót zrobić aby zarobić. Reszta standard.

Radej
@Znawca 13.05.2016 21:03

Przede wszystkim trzeba znać ofertę i sprzęt jaki jest obecnie na rynku. Trzeba wiedzieć, czym sprzęt wyróżnia się na tle konkurencji i w odpowiedni sposób tę informację przekazać klientowi, bo tego przede wszystkim wymaga się od handlowca. Wiedzę techniczną też trzeba jakąś mieć, ale od tego jest dział wsparcia technicznego, żeby w razie problemów pomóc. Wydaje mi się, że wymagania z grubsza są takie same jak w każdej innej firmie tego typu.

Avau
@Znawca 13.05.2016 21:03

Pracuję w firmie Induprogress już kilka lat i uważam, że jak wszędzie można się doszukiwać mankamentów ale chyba nie o to chodzi. "Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma". Firma wyrosła na dużego gracza na rynku automatyki w Polsce a mimo to ciągle panuje tutaj tzw. ludzkie podejście zarówno wewnątrz firmy jak i do klientów. Nowi pracownicy są stopniowo wdrażani i mają mnóstwo czasu na adaptację i szkolenia. W kwestii wynagrodzeń to myślę kwestia indywidualnych negocjacji oraz rzetelnego wykonywania swoich obowiązków.

Zostaw opinię o Induprogress - Delta Electronics Industrial Automation - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Induprogress - Delta Electronics Industrial Automation