Hitmark sp. z o.o.

Konstancin-Jeziorna

Opinie o Hitmark sp. z o.o.

Markus

Czy ta firma ma siedzibę w garażu? Na google maps właśnie tak wygląda ta siedziba na ul. Świetlicowej 7/9 w Konstancinie. Na stronach producenta Hitachi ten właśnie adres figuruje jako jedynego przedstawiciela w PL, ale to co na zdjęciach z maps wygląda niepoważnie i biednie.

tomasz
@Markus 09.08.2017 19:57

oni zmieniają aktualnie siedzibę , nowa się buduje. Budynek wydaje się biedny ale reszta jest na najwyższym poziomie.

Adam

Wydaje ci sie. Jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ciężkie. Opary 2 butanonu są okrutne. Kręci sie w głowie po pracy.

Oliger

Serwisowanie drukarek nie wydaje się być jakieś ciężkie. Jak ktoś się zna na robocie to sobie spokojnie poradzi. A z tego co wiem dają umowę o pracę, a to plus.

Zostaw opinię o Hitmark sp. z o.o. - Konstancin-Jeziorna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hitmark sp. z o.o.