Hitmark sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Hitmark sp. z o.o.

Hitmark
@Były współpracownik

Przyjrzyjmy się faktom: w firmie jest niewielka rotacja pracowników, zatem albo pracujemy tu na siłę albo pracodawca zapewnia nam atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość rozwoju i świetną atmosferę... Sam pracuję tu od wielu lat, ciągle jestem zadowolony i nie zamierzam zmieniać pracy. Naprawdę trzeba się "postarać" żeby zostać zwolnionym. Znając ludzi, którzy tworzą firmę, podejście Prezesa i Zarządu do pracowników nie rozumiem skąd biorą się negatywne komentarze. Może to po prostu sfrustrowany były pracownik? Wnioskując po niektórych komentarzach to tak właśnie jest. Niemniej pozdrawiam.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Hitmark sp. z o.o.?

On Nowy wpis

W hitmarku królują umowy "na gębę"

Elektryk Wysokich Napięć Nowy wpis

Może warto poruszyć kwestię "dyżurów" działu serwisu? Czyli pracy 24h/7 dni , cały tydzień ciągiem, przez jednego tylko serwisanta. Który musi w dzień wykonywać telefony, a później po powrocie do domu będącego na każde wezwanie telefoniczne klienta? Nie są to epizodyczne przypadki, że telefony w środku nocy bywają codziennie. Owszem, na samym początku przygody z serwisem ten przykry i wątpliwy prawnie element pracy nas nie dotyczy Docelowo jednak każdy serwisant po ok. 1 roku stażu przechodzi na taki tryb pracy co kilka tygodni (mniej więcej wypada to raz na 2 miesiące). Warte rozważenia przy potencjalnej aplikacji na stanowisko inżyniera serwisu.

Elektryk Wysokich Napięć Nowy wpis
@Elektryk Wysokich Napięć

Istotne może być także ignorowanie przez przełożonych, sugestii i pomysłów pracowników dotyczących uporządkowania sprawy "dyżuru". Kierownictwo twierdzi, że organizacja "dyżuru" oraz nocne połączenia nie stanowią problemu.

Czy Hitmark sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

;)

Nie

Ile Hitmark posiada działów, czy stale poszukują pracowników i czy jest to praca z którą można połączyć studia zaoczne?

Katarzyna
@Zainteresowany

Widzę, że nikt Ci nic nie napisał, dowiedziałeś się czegoś mimo wszystko? Jeśli złożyłeś CV, to napisz proszę, czy faktycznie w Hitmarku mogą pracować studenci, nie każda firma się na to zgadza, chociaż chyba obecnie jest to dość opłacalne przez wzgląd na składki.

@Katarzyna

Nikt nie odpisał, nie zdążyłem wysłać CV. Przy najbliższej okazji pewnie złożę i może się dowiem czegoś więcej

Ksiądz Robak
@Zainteresowany

Niestety podczas permanentnych delegacji to pracownicy kredytują koszty wyjazdu pracodawcy. Zapomnij o pożyczkach. Spółka jest zadłużona na poziomie swojej wartości.

Ewelina
@Ksiądz Robak

Jakie dalsze konsekwencje wynikają z takiego poziomu zadłużenia dla niej?

Ksiądz Robak
@Ewelina

Stopy % rosną a obroty spadają. Rynek nasycony, konkurencja harcuje

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Opiekun klienta biznesowego w firmie Hitmark sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.

Jaka atmosfera jest między działami w Hitmark sp. z o.o.?

tomek

Wieczna wojna handlowy - serwis. Czasem do wojny wkracza również administracja w zależności po której stronie jest jej wygodniej stanąć - taki PSL Hitmarkowy.

Kamila
@tomek

Cześć, z twojej wypowiedzi wynika, że masz zastrzeżenia do atmosfery pomiędzy zespołami w Hitmarku. Właśnie chciałam się dowiedzieć czegoś o tym, jaka tam ogólnie jest atmosfera. Także fajnie, że napisałeś. A powiedz, czy widzisz szansę, żeby coś z tym zrobić i żeby coś uległo poprawie?

Kamil

Dużo zwolnień przez wirusa?

Wiecie czy Hitmark sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Staszek

I zdalny wkretak do regulacji strumienia

Czym Hitmark sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Max

Niczym. Znów wyrzucili inżyniera. W związku z koronawirusem dopiero się zacznie. Firma ma bardzo duży kredyt na budowę siedziby - może tego nie udźwignąć.

Neutral

Kolega Max ma racje, niczym. Oprócz: wyjazdów integracyjnych 2 razy w roku, Ubezpieczenia zdrowotnego, Auta służbowego (Skoda- rapid, octawia), świetnych warunków pracy (nowoczesny budynek) i spoko atmosfery (nikt nie patrzy na siebie z "pod byka").

Były współpracownik
@Neutral

Odnoszę wrażenie że coś musi być nie tak w tej firmie. Bardzo dużo negatywnych komentarzy. Być może mamy do czynienia z sytuacja jak to czasem obserwuje się w polskich rodzinach. Niby na zewnątrz wszystko ładnie i pięknie A w rzeczywistość mąż leje żonę i gwalci.

Hitmark
@Były współpracownik

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Hitmark sp. z o.o.?

Multi kulti

Lider jest jeden i trzech majtkow. Każdy kolejny wystawiając głowę traci ja w try miga

Julia
@Multi kulti

Nie róbmy sobie tu tego typu żartów - jest to po prostu nie na miejscu. Miej na uwadze, że wchodzą tu osoby, które naprawdę chcą dowiedzieć się czegoś konkretnego na temat pracy w Hitmark. No i takim osobom wypadałoby pomóc. Wiesz, czy planują tam teraz zatrudnienie nowych pracowników?

Kubica

Ja też nie polecam. Obiecali mi passata a dostałem służbowego fiata uno

Iza
@Kubica

Rozumie, że Twoje oczekiwania co do służbowego samochodu od firmy nie spełniły się. Czy pamiętasz zatem inne gwaranty jakie były Tobie obiecane podczas rozmowy rekrutacyjnej do firmy Hitmark? Które z nich się spełniły? Będę wdzięczna jeśli pociągniemy ten wątek.

Od sasa do lasa
@Iza

Na jakie stanowisko się rekrutujesz ?

A.H
@Kubica

Z jakim silnikiem ?

To tutaj służbowy to jest fiat uno?

Aleksander

@Tomek rozumiem, że jesteś pracownikiem Hitmark. Skoro tak, to mam do Ciebie prośbę żebyś napisał coś więcej o tym jak pracuje się w tym miejscu i jakie firma oferuje warunki zatrudnienia.Warto wysłać tam cv? Każdy merytoryczny komentarz, napisany przez osobę znającą realia, będzie bardzo ważny dla użytkowników, którzy chcieliby zasilić Wasze szeregi.

AS
@Aleksander

Nikt nic nie pisze bo serwis jest w permanentnej pogoni za krzywym strumieniem :)

Jaka umowę dostaje się w firmie na początek? Jakiś socjal macie?

@Andrzej

No mamy. Brak możliwości urlopu w wakacje.

Kris

Dlaczego w opinii internautów prawda to hejt

Aleksander

@Krzysiek, mógłbyś napisać jakie są Twoje doświadczenia z Hitmark? Jak oceniasz pracę w tym miejscu? @Remik, czy jesteś pracownikiem w Hitmark? Może mógłbyś powiedzieć jakie są warunki zatrudnienia i jaka atmosfera panuje w firmie?

Remik

Firma z dobrą opinią zawsze będzie miała swoich hejterów!!

Krzysiek

Można 5-6 wykręcić jako serwisant ale dużym kosztem. Mają system premiowyy który w zasadzie stanowi 70% pensji. Zasadnicza pensja to zazwyczaj najniższą krajową.

Aleksander

@tomasz "reszta jest na najwyższym poziomie", masz na myśli kwestie zarobków, atmosferę pracy i możliwość awansu? Daj znać, jak wygląda Twoja przygoda z pracodawcą Hitmark. Każda sensowna i merytoryczna opinia będzie przydatna.

tomasz

oni zmieniają aktualnie siedzibę , nowa się buduje. Budynek wydaje się biedny ale reszta jest na najwyższym poziomie.

Zostaw merytoryczną opinię o Hitmark sp. z o.o. - Wypędy

• Jak się pracuje w Hitmark sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hitmark sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hitmark sp. z o.o.?

Hitmark sp. z o.o.