Hertz Rent a Car Polska

Opinie o Hertz Rent a Car Polska

Beznick

Bardzo dobra płaca (sporo powyżej średniej krajowej) jak na te obowiązki. Jednakże praca na zmiany, w weekendy i święta. Poza tym brak perspektyw, no chyba że pracujesz w Warszawie to jakaś możliwość jest. W końcu jak długo można wynajmować samochody...

Mateusz

Wymagania co do świadczonych usług bardzo wysokie, (firma międzynarodowa) - ilość klientów w Warszawie bardzo duża, - czas pracy od 7:00 do 24:00, 3 zmiany 7 dni w tygodniu, 40 godzin tygodniowo plus minus, co za tym idzie planowanie weekendów z rodziną i znajomymi niemożliwe, - znajomość języka angielskiego wymóg konieczny, I nie byłoby tu nic tak niezrozumiałego, bo przecież masa osób tak pracuje, ale jeżeli chodzi o wynagrodzenie to już zaczyna się trochę mroczniejszy temat, na początek umowa zlecenie na minimum 3 miesiące za uwaga 15 zł brutto na godzinę!!! po przejściu na umowę o pracę jest to kwota 2100 zł netto na rękę i zawsze możecie sobie dorobić sprzedając dodatkowe wyposażenie ale to są kwoty rzędu 50-100 zł miesięcznie. Ta sama firma w Niemczech zaczyna rekrutacje swoich pracowników za 15 euro na godzinę!!! a dodam że mieszkania, jedzenie, paliwo, ubrania i rozrywki w Niemczech nie są 4,5 razy droższe niż w Polsce.

Michal

Firma wymaga od pracowników maksymalnych zysków dla firmy Pracownik ma z tego przysłowiową figę z makiem. System jak za komuny. Ogólny bałagan jaki panuje w tej firmie powoduje że praca jest bardzo stresująca. Korporacja z maksymalnym wyzyskiem za marne grosze. Straciłem tak rok na obiecankach. Firma działa w sposób "nie Ty to zaraz będzie ktos inny na twoje miejsce" Rynek pracy się zmienia i naiwnych jest coraz mniej. Nie polecam nikomu tam pracy.

romek
użytkownik zarejestrowany

w sumie troche trudna ta praca jako Agent ds. wynajmu samochodów, bo widziałem rekrutują tylko ludzi do Warszawy no i można na pewno zarobić na premiach tutaj sporo.

Maciek
@romek 05.04.2016, 15:52

Na jakich premiach ? Tu jest caly czas system z okresu komunizmu . Maksymalny wyzysk za marne grosze.

Zostaw opinię o Hertz Rent a Car Polska - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hertz Rent a Car Polska