PJL Recruitment
3 22 22 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 dni.

Jak się pracuje z ludźmi z PJL Recruitment?

gaal

Ja mimo wszystko chciałbym zapytać, czy warto pracowac przez PJL Recruitment. Czy oni pomagają człowiekowi, kiedy wystąpi jakiś problem? Ten transport, jaki oferują jest darmowy tak? To w takim wypadku jak wygląda sprawa zakwaterowania? Ile to kosztuje, jakie warunki - po ilu mieszkacie, dostępność sprzętu rtv agd itp.

Anna Nowy wpis
@gaal

No nie wiem jak jest w PJL ale w evo SERVIS LTD nie radzę sami Bułgarzy bulgar menadżerem do niczego Polacy w domach siedzą a oni pracę mają nie polecam

Administrator Nowy wpis

Powiedzcie co się dzieje teraz w PJL Recruitment? Jak się tam teraz pracuje? Warto tam starać się o miejsce pracy?

Zainteresowany Nowy wpis

Czy mógłby ktoś napisać kilka słów o firmie? Jak się z nimi pracuje?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

tyl

@sakil ludzie ciągle wyjeżdżają za granicę. Ciągle się to opłaci. Na szczęście firmy pośredniczące tak jak PJL Recruitment coraz lepiej wywiązują się ze swoich obowiązków

Robert

Postaram się o kontakt z ludźmi , którzy tam nadal pracują , jeśli coś się dowiem napiszę .

paula
@Robert

czy to jest Polska agencja?

Robert

Pracowałem w TW , a później w PJL . Dla mnie PJL jest o niebo lepsze od TW. W TW nie mogłem się doprosić o byle co. W PJL zawsze szło się dogadać . Wyjechałem do Polski na urlop i przez splot wydarzeń rodzinnych już nie wróciłem do Anglii. Żałuję naprawdę , że nie mogę teraz tam wrócić. Ale w momencie kiedy potrzebowałem potwierdzenie z PJL o zatrudnieniu i takie tam , dostałem wszystko co potrzebowałem listem do Polski w ciągu 3 tygodni. Pozdrawiam wszystkich z PJL i mam nadzieję , że znowu się zobaczymy. Robert były kierowca.

yolo

pewniemusiałbys wyjechac, no innej mozliwości to nie widzę, ale wydaje mi się, że wszystko będzie jakoś w miare dobrze zorganizowane, wiec nie bedzie problemów z dojazdem, mój koleg miał bardzo podobną sytację, moge ci dą cod niego namiary @michał jak chceszm bo naprawde nie ma się co o to martiwić.

michał

Czy jak jak byłbym zainteresowany pracą przez biuro pośrednictwa pracy PJL Recruitment, a z racji tego że jest to inny kraj, bo miasto Boston to musiałbym wyjechać do pracy, to czy oni zapewniają jakieś zaplecze socjalne, np. że pomagają szukać mieszkania itp, w pierwszych tygodniach? Opiekują sią jakoś? czy na zasadzie muszisz radzić sobie sam

Tak5Nie

ew

Czesc szukam walsnie agencji pracy polecacie jakas ? najlepiej jak bylby polak z gory dziekuje za odpowiedz :)

jan

To prawda, na stronie pjl recruitment jest adnotacja, że szukają, oferują transport, przeszkolenie oraz tygodniówki.

rako

ich strona powiada, że pilnie poszukują do pracy od zaraz http://pjlrecruitment.co.uk/vacancies.html

Tak1Nie

Werka

Smiechu warte , jakies ty bzdury popisal :-) (usunięte przez administratora)

TakNie

Korzystałem z usług agencji Teamwork LTD w Bostonie i jestem mega zadowolony. Prace mi znaleźli po 3 lub 4 dniach (już nie pamiętam bo to dosyć dawno było ;p) i nie w polu tylko w fabryce przy lini. Pozdrawiam 2 super babeczki z TW o ile jeszcze tam pracują ;D tj. Sue i Wande. Żałuje że od razu tam nie trafiłem po przyjeździe do UK ale długo szukać nie musiałem bo współlokatorzy mi polecili tą agencję. Jeśli ktoś będzie w tamtych stronach sszukał pracy to nie wahać się tylko walić śmiało do TW i pozdrowić Susanne od Thomasa ;) Super babka, raz źle sie poczułem w pracy to przyjechała po mnie służbowym mini vanem i odwiozła do domu ;)

TakNie

Narzekacie na PJL ako agecja nie jest zla ale jesli chodzi o fabryki to jest dopiero dyskriminacia taki SIMS tam zadza ruskie liniowe i wywalaja ludzi za wszystko za zly wyraz twarzy bo maja zly humor.Piszecie o PJL a agecja MS to jest dopiero koszmar [usunięte przez moderatora]

kimo

team work - nie byłem zadowolony z tej agencji.

ziomek-77

Pracuje dla PJL-a już 4.5 roku i złego słowa na nich nie moge powiedzieć w przeciwieństwie do [usunięte przez moderatora] TEAMWORK-a.

Były PJLowiec

Odniosłem inne wrażenie ,[usunięte przez moderatora] (ten to naprawde potrafi wkurzać).Pracowałem tam dość długo i mam o niebo lepsze wrażenia niż po pracy w Teamwork'u.

świeży

[usunięte przez moderatora] [usunięte przez moderatora] o ile ten zakompleksiony [usunięte przez moderatora] tam jeszcze pracuje bez powodu wyrzucanie z pracy wg widzimisie [usunięte przez moderatora] nie chcą dać P45 Polakow traktuja jak psa polecam ich najwieksza konkurencje Teamwork LTD, gigantyczny szok na plus - jak dobrze pracujesz to masz prace i cie szanuja u[usunięte przez moderatora]z PJL praca i płaca to loteria i łaska

Tak2Nie

Tak jak w kazdej Agenci jak praca jest to jest a jak nie ma to nie ma normalne

Zostaw opinię o PJL Recruitment - Boston

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

PJL Recruitment