PJL Recruitment

Boston

Opinie o PJL Recruitment

tyl

@sakil ludzie ciągle wyjeżdżają za granicę. Ciągle się to opłaci. Na szczęście firmy pośredniczące tak jak PJL Recruitment coraz lepiej wywiązują się ze swoich obowiązków

Robert

Postaram się o kontakt z ludźmi , którzy tam nadal pracują , jeśli coś się dowiem napiszę .

paula
@Robert 16.04.2015 07:30

czy to jest Polska agencja?

Robert

Pracowałem w TW , a później w PJL . Dla mnie PJL jest o niebo lepsze od TW. W TW nie mogłem się doprosić o byle co. W PJL zawsze szło się dogadać . Wyjechałem do Polski na urlop i przez splot wydarzeń rodzinnych już nie wróciłem do Anglii. Żałuję naprawdę , że nie mogę teraz tam wrócić. Ale w momencie kiedy potrzebowałem potwierdzenie z PJL o zatrudnieniu i takie tam , dostałem wszystko co potrzebowałem listem do Polski w ciągu 3 tygodni. Pozdrawiam wszystkich z PJL i mam nadzieję , że znowu się zobaczymy. Robert były kierowca.

yolo

pewniemusiałbys wyjechac, no innej mozliwości to nie widzę, ale wydaje mi się, że wszystko będzie jakoś w miare dobrze zorganizowane, wiec nie bedzie problemów z dojazdem, mój koleg miał bardzo podobną sytację, moge ci dą cod niego namiary @michał jak chceszm bo naprawde nie ma się co o to martiwić.

michał

Czy jak jak byłbym zainteresowany pracą przez biuro pośrednictwa pracy PJL Recruitment, a z racji tego że jest to inny kraj, bo miasto Boston to musiałbym wyjechać do pracy, to czy oni zapewniają jakieś zaplecze socjalne, np. że pomagają szukać mieszkania itp, w pierwszych tygodniach? Opiekują sią jakoś? czy na zasadzie muszisz radzić sobie sam

gaal

Ja mimo wszystko chciałbym zapytać, czy warto pracowac przez PJL Recruitment. Czy oni pomagają człowiekowi, kiedy wystąpi jakiś problem? Ten transport, jaki oferują jest darmowy tak? To w takim wypadku jak wygląda sprawa zakwaterowania? Ile to kosztuje, jakie warunki - po ilu mieszkacie, dostępność sprzętu rtv agd itp.

ew

Czesc szukam walsnie agencji pracy polecacie jakas ? najlepiej jak bylby polak z gory dziekuje za odpowiedz :)

jan

To prawda, na stronie pjl recruitment jest adnotacja, że szukają, oferują transport, przeszkolenie oraz tygodniówki.

rako

ich strona powiada, że pilnie poszukują do pracy od zaraz http://pjlrecruitment.co.uk/vacancies.html

Werka

Smiechu warte , jakies ty bzdury popisal :-) (usunięte przez administratora)

Korzystałem z usług agencji Teamwork LTD w Bostonie i jestem mega zadowolony. Prace mi znaleźli po 3 lub 4 dniach (już nie pamiętam bo to dosyć dawno było ;p) i nie w polu tylko w fabryce przy lini. Pozdrawiam 2 super babeczki z TW o ile jeszcze tam pracują ;D tj. Sue i Wande. Żałuje że od razu tam nie trafiłem po przyjeździe do UK ale długo szukać nie musiałem bo współlokatorzy mi polecili tą agencję. Jeśli ktoś będzie w tamtych stronach sszukał pracy to nie wahać się tylko walić śmiało do TW i pozdrowić Susanne od Thomasa ;) Super babka, raz źle sie poczułem w pracy to przyjechała po mnie służbowym mini vanem i odwiozła do domu ;)

Narzekacie na PJL ako agecja nie jest zla ale jesli chodzi o fabryki to jest dopiero dyskriminacia taki SIMS tam zadza ruskie liniowe i wywalaja ludzi za wszystko za zly wyraz twarzy bo maja zly humor.Piszecie o PJL a agecja MS to jest dopiero koszmar [usunięte przez moderatora]

kimo

team work - nie byłem zadowolony z tej agencji.

ziomek-77

Pracuje dla PJL-a już 4.5 roku i złego słowa na nich nie moge powiedzieć w przeciwieństwie do [usunięte przez moderatora] TEAMWORK-a.

Były PJLowiec

Odniosłem inne wrażenie ,[usunięte przez moderatora] (ten to naprawde potrafi wkurzać).Pracowałem tam dość długo i mam o niebo lepsze wrażenia niż po pracy w Teamwork'u.

świeży

[usunięte przez moderatora] [usunięte przez moderatora] o ile ten zakompleksiony [usunięte przez moderatora] tam jeszcze pracuje bez powodu wyrzucanie z pracy wg widzimisie [usunięte przez moderatora] nie chcą dać P45 Polakow traktuja jak psa polecam ich najwieksza konkurencje Teamwork LTD, gigantyczny szok na plus - jak dobrze pracujesz to masz prace i cie szanuja u[usunięte przez moderatora]z PJL praca i płaca to loteria i łaska

Tak jak w kazdej Agenci jak praca jest to jest a jak nie ma to nie ma normalne

Zostaw opinię o PJL Recruitment - Boston

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PJL Recruitment