Opinie o Kazimierz Kołodziejczyk Kabako Gruppe w Zakrzów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kazimierz Kołodziejczyk Kabako Gruppe. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Kazimierz Kołodziejczyk Kabako Gruppe o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kazimierz Kołodziejczyk Kabako Gruppe w Zakrzów

C.D.N.

Sytuacja w firmie jest komiczna. Prezes super gość a daje się omamić pseudo dyrektorce, która nie wygląda na osobę na tym stanowisku, robi mu wodę z mózgu. No i po co skoro sam dobrze myśli. A to jest jego firma a nie pseudo dyrektorki bez wiedzy i kompetencji bo na dzień dzisiejszy to tylko wyciąga kasę i nic więcej. Pracuje w tej firmie od lat i takiego cyrku dawno nie było.

Dziecko Boga
@C.D.N.

Szanowni Pracownicy, szanujcie innych ludzi to i Was będą szanować. Czemu oczerniacie innych że tylko"wyciągają kasę "od właściciela? Czy Wy przy wypłacie to aby macie czyste sumienie w temacie Waszej wydajnej i kompetentnej pracy za miniony miesiąc za który płacą Wam wynagrodzenie? Jako anonimowi to potraficie tylko mieszać innych z błotem. Wstyd mi za Was bo też pracuję w tej firmie kilka lat...

Leon

Dobrze wiedzieć gdzie jest meta z wódą,nie wiedziałem że w Opolu macie Polmos,kierownictwo super

Hmmm
@Leon

To nie wiedziałeś?na nocnej zmianie nie ma różnicy czy to kierownik czy pani krabowa czy szary pracownik,wszyscy równi ,żałosne

Hmmm

Mam pytanie,może ktoś wie ile biorą za butelkę bimbru na zmianie galanta i tej płasko składającej sie

Kicia
@Hmmm

Spróbuję się dowiedzieć i dam znać

Kicia
@Hmmm

Chyba 12 zł za połóweczkę

Agnieszka

@Były wieloletni pracownik jesteś już byłym pracownikiem firmy Kabako-Gruppe, ale jednak pracowałeś tam, więc powinieneś znać odpowiedź na moje pytanie. Dlaczego ludzie godzą się na pracę na czarno? Nie upominają się o umowy? Przecież kontrola i ich by ukarała za pracę bez umowy. Chcecie ryzykować?

@Agnieszka

A za co Pani ( specjalistka) wyleciala z hukiem wpoprzedniej firmie? Może czas zacząć od tego że rampowa działająca na szkodę firmy teraz nagle doradza jak prowadzić firmę. Chore to trochę. Świat jest mały proszę PANI

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Kazimierz Kołodziejczyk Kabako Gruppe się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Były wieloletni pracownik

Firma kiedyś kwitnąca i dająca zrobić pracownikom. Teraz praca bez ubezpieczenia i składek za śmiesznie niskie wynagrodzenie. Coraz więcej ludzi UCIEKA z kabako w poszukiwaniu godnej pracy i godnych zarobków. Atmosfera okropna Nie ma awansow Nie ma szacunku dla pracownika Nie ma perspektyw czy też marzeń na podwyżki Praca w mobbingu na czarno. Bez sensu marnować zdrowie dla tej firmy. To mój wyraz wdzięczności za pracę! Z pozdrowieniami dla pani ( specjalistki od terroru)

Agnieszka

@Zwolniona a masz jakieś dowody na te oskarżenia, o których piszesz? Na forum nie powinniśmy sobie pozwalać na pisanie niepotwierdzonych w żadne sposób insynuacji, bo zaglądają tu osoby zainteresowane pracą w Kabako-Gruppe i potrzebują wiarygodnych informacji.

Personel

Rozwala personel??? A to ciekawe bardzo ciekawe! Chyba cie ponioslo????

Agnieszka

@Zaufany pracownik jeżeli uważasz, że jestem pracownikiem firmy to się mylisz, bo jestem moderatorem forum gowork.pl. Pytam m.in. o mobbing, bo chce się dowiedzieć co dzieje się w firmie Kabako-Gruppe. Informacje, które uzyskam przydadzą się osobom, które wchodzą na forum w poszukiwaniu dawki wiedzy o firmie.

radosny

negatywne opinie są prawdą,szkoda że Pani Dyerktor boi się słów prawdy.Pracowałem kilka lat.Dziś mam problemy zdrowotne.Ale to nie moritum tej dyskusji.Ludzie gdzie Wasze człowieczeństwo.Nie bójcie się mówic jak w Kabako-gruppe traktują pracownika który śiłą ludzkich rąg twoży tą firmę.Oh Wy mełuchy,boicie się prawdy a gadacie.i gdzie jest prawda????.Ludzie szanujcie się jako ludzie,a nie piszecie pod wpływem strachu.Człowiek szczęśliwy,to człowiek wolny:):):):)

Agnieszka

@wpoziąsiu ja tylko pytam czy na pewno chce się upewnić czy mobbing występuje w Kabako-Gruppe. A czy nikt nie chce nic z tym zrobić? Czyli kierownik pije z pracownikami, a potem zwraca im za to uwagę? Nic z tego nie rozumiem. Możesz jaśniej wytłumaczyć sytuację w Kabako-Gruppe .

Zaufany pracownik
@Agnieszka

Pani Agnieszko dopytuje Pani o mobbing.... Toż Pani wie najlepiej jak stosować itd mobbing w pracy. Nikt przy zdrowych zmysłach nie wypowie się o stosowanym mobbingu tracąc atuty do sądu pracy. Pani Agnieszko proszę nie ośmieszac się. Doskonale pracownicy wiedzą kto i jak i kiedy stosuje mobbing. Takie małe pytanie z poza konkursu.... DLACZEGO PRACOWNICY BOJA SIE ODEZWAĆ GLOSNIEJ LUB WYRAZIC OPINIE O PRACY?

Wieloletni pracownik
@Zaufany pracownik

Opinie????Pewnie nic mądrego nikt nie ma do powiedzenia. Gadają za plecami obrażają narzekają jak tak wam źle kto was tu trzyma?????? Jakież niewolnictwo ??? Nikt nikogo nie trzyma. A swoją droga to każdy mało w d...nie wejdzie właścicielom ..tak jest im źle!!!haha

wpoziąsiu

Praca jak praca -nie jest zła, ale najlepszy i tak jest kierownik; nie dość, że nic swoją osobą nie reprezentuje to jeszcze pije w pracy i zwraca niesłuszne uwagę (delikatnie mówiąc) różnym osobą, którzy z nim piją. Zastanawiam się, że nikt tego nie widzi (raczej nie chce zauważyć) -uważacie,że to nie jest mobing.

Agnieszka

@dodatek czyli nic się dodatkowego nie należy osobom pracującym w chłodnictwie tak? Czyli pracodawca nie musi nic więcej zapewniać pracownikom? Ważne, żeby to wyjaśnić, żeby nie wprowadzało to zamętu w wątku Kabako-Gruppe.

Agnieszka

@Kierownik G. mobbing to bardzo poważne oskarżenie, ponieważ to przestępstwo. Przypominam, że mobbing zazwyczaj ma na celu lub skutkuje: poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników. Czy własnie to odczułeś w firmie Kabako-Gruppe? Na jakim stanowisku odczułeś takie zachowania? Chciałbyś opisać jakąś sytuację? Zainteresuje to zapewne osoby szukające ofert pracy w firmie Kabako-Gruppe.

Kierownik G.

Kiedy bedzie doplata za prace w chlodnictwie I przepisowe napoje itd itp ? Gdzie jest wszystko z kodeksu pracy z tematu praca w chlodni ???? Skandal !!! Buty ubrania po wiezniach lub ukraincach ! Szacunku brak ! MOBING !!! upadek firmy lada dzien nastapi jesli nie wyleci jedna taka ! Moze ma haka mocnego lub donrze sie uklada na plasko hahaha????

dodatek
@Kierownik G.

A to ciekawe o jakim dodatku mówisz......bo ja nie znam żadnego, który by za pracę w "chłodnictwie" się należał?

No_name

Droga wolna, cały świat przed Tobą, haha???? my lubimy wariatów

No name 2
@No_name

Bo sami wariaci tu pracuja . Nikt inny przy zdrowych zmyslach mie da soba tak pomiatac jak (usunięte przez administratora)

Stolar......

Mobing.. ogolnie terror ..dom wariatow z glowno dowodzaca wariatka na czele ... ludzie nie warta zdrowia praca chyba ze ktos lubi cierpiec psychicznie oraz fizycznie . Ja mam ich dosc odchodze jak inni ! DOM WARIATOW

Zatroskana

Firma może i byla kiedys dobra. Od czasów nastania pewnej pani " niby dyrektorki " nie szanuje sie ludzi a wrecz zwalnia wartosciowych z doswiadczeniem. Juz nikt nie jest pewny jutra i nikt nie wazy sie odedzwac oby nie stracic pracy ..." nie pasuje to wyp......laj " szefostwo czas sie obudzic bo sami bedziecie pracowali !!! Juz sa braki w obsadach a bedzie gorzej ! Terror terror ! Ów pani dyrektor wyrzuca kazdego z doswiadczenim zostawiajac lub liczac na naplyw nowych sil / i tu poślizgiem wyleci za brame / bo nowych sil nie bedzie. Nie widze sensu w polityce pozbywania sie pracownikow jesli nie ma chetnych na prace. Pracuje i przygladam sie co bedzie dalej a została nas garstka ktora juz na zapas rozglada sie za innymi firmami , bo nikt juz nie jest pewien swojego stanowiska czy dalszej pracy.

Pracujaca w firmie

Odradzam prace w tej firmie jesli masz ambicje i myslisz o awansie. Nie licz czlowieku na szacunek czy tez uznanie za prace. Mobing i despotyzm nic wiecej. Nie ma mozliwosci rozwoju pracownika a wrecz przeciwnie. Upodlic zastraszyc i do ROBOTY ! Pracownik jest niczym i nikim !

nick

prawda jest taka ze nikt nie wytrzymuje braku szacunku i traktowania pracownika jak smiecia czy mieso do roboty za tak male wynagrodzenie ! taka jest naga prawda ! portal jak najbardziej potrzebny!

Do nick
@nick

Nikt nikogo nie trzyma na siłę, coś Ci nie pasuje droga wolna!!! Zmień robote!!!

nick
@Do nick

Juz zmienilam jak wiele innych ludzi z tej firmy . Żałuję ze wczesniej tego nie zrobilam . Bardzo duzo ludzi poszlo gdzie indziej pracowac oby dobrze zarabiać i byc szanowanym ! Pozdrowienia dla kliki panujacej ...albo " przyjaznie "albo donosicielatwo z przymusu .... p.s . nadal sa premie za donoszenie ?

tttttttttttt

super firma!!! drugi tydzien w pracy i jest super ten portal to sciema ! nie czytac beznadziejnych koment,, tylko jak ktos chce pracowac to sezon teraz mozna sie zalapac pozdrawiamy rozladunek :)

Zostaw merytoryczną opinię o Kazimierz Kołodziejczyk Kabako Gruppe - Zakrzów

Kazimierz Kołodziejczyk Kabako Gruppe