FHU RAFBACH

Iława

Opinie o FHU RAFBACH

Aneta

@podwykonawcamożesz powiedzieć coś więcej na temat swoich doświadczeń z FHU RAFBACH? Rozumiem, że polecasz tą firmę jako miejsce pracy. Dlaczego? Jakie są plusy pracy tutaj?

aqua

no jeśli dadzą tyle to chętnie, a wiecie może czy jeszcze w tym roku będę zatrudniani nowi kierownicy budów?

kostkarz

Świetna firma , byłem podwykonawcą. Stawki ok można się dogadać. Płatności w porównaniu do innych firm oceniam na bardzo dobrze

zenibiusz

Z pracownikami ok.ale jak wygląda temat z podwykonawcami bo słyszałem ,że z płatnościami to nie bardzo

kierownikbudowy

5 tyś na Iławę za 8 godzin i praca na miejscu jest ok na rękę oczywiście. Jeśli praca w delegacji to 10 tyś na rękę plus auto służbowe plus mieszkanie to absolutne minimum.

ja
@kierownikbudowy 21.04.2016 09:27

10 to mało lepiej zarządaj 20

podwykonawca

Praca w firmie / F.H.U RAFBACH /jest bardzo spokojna i pozytywna, polecam wszystkim to przedsiębiorstwo .Ci którzy mają zamiar tam pracować chcę powiedzieć że nie mają się nad czym zastanawiać.

Zostaw opinię o FHU RAFBACH - Iława

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FHU RAFBACH