Opinie o Medicover w Radom

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Medicover. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Medicover o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medicover w Radom

Aktualność
„Zaczytani w Medicover” - trwa kolejna akcja dla pracowników
Irena

@Nick Myślę, iż ironia w Twojej wypowiedzi była zupełnie niepotrzebna. Jeśli już zdecydowałeś się na udział w dyskusji o firmie Medicover jako pracodawcy, to dobrze byłoby, gdybyś wzbogacił swój poprzedni wpis o jakieś szczegóły na jego temat? Znamy już Twój stosunek do zarobków - a jak wygląda kwestia atmosfery w tym miejscu?

Czy od czasu dodania ostatniej opinii poziom wynagrodzeń w Medicover uległ zmianie?

Pewnie! O bagatela 30 gr! Minus składki! I to dla najlepszych :)

kozaczek

Abriga to świetne call center e radomiu i nie tylko sa inne stanowiska praca nie tylko na telefonach.siedzisz sobie przed komputerkiem i pracujesz za ładna sumkę praca w super godzinach. pracować trzeba i tyle.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Medicover.
Igor

Zastanawiam się nad niektórymi opiniami z forum, kto inspiruje do pisania takich??

anastazja xxxxxxxxx

pracowałam tam jakiś czas i podziękuje . moje zdanie jest takie dlatego ponieważ po 1 nie jest tak pięknie jak mówią na szkoleniu a po 2 nie wypłacają odpowiednio pensji a propo wypracowanych godz . na szkoleniu była mowa iż nic nie jest potrącane z podstawy czyli z 1500 zł do reki a potrącane jest z premi (której i tak nie ujrzałam ). za cały miesiąc pracując od pon-pt i prawie w każda sobote dostałam 840 zł . na szkoleniu atmosfera super ale co z tego jeżeli potem nie wiadomo co zrobić kiedy pacjent ma trudniejsza sprawe związaną ze specjalistami i nie wiadomo co zrobić a tzw'' pomoc merytoryczna nie odbiera bo za dużo osób dzwoni naraz ''

Sylvana
@anastazja xxxxxxxxx

Coś mi tu nie pasuje... podstawa to jest 13 zł brutto za godzinę. I kwota za cały miesiąc zależy od ilości przepracowanych godzin. To uest umowa zlecenie ze stawką godzinową. Mnie nikt nie obiecywał, że dostanę 1500! I dobrze, bo w drugim miesiącu wynagrodzenie było... 1960 zł netto. Skoro dostałaś 840 zł to znaczy, że przepracowałaś tylko 84 godziny. Proste. Tak premii nie muszą wypłacać, bo to jest uznaniowe i najzwyczajniej można nie mieć wyników żeby ją dostać, ale nigdy po przeliczeniu na godziny nie wyjdzie mniej niż najniższa stawka krajowa godzinowa. W poprzednim call center obcinali nawet z godzin tu bardzo tego pilnują.

oneti

Abriga w radomiu jest fajna praca na call center uważam że najlepsze w radomiu

Sister
@oneti

Opinie mówią zupełnie coś innego więc nie macie czym się chwalić.

klara

Pracuję tu od niedawna, ale bardzo mi odpowiadają warunki, bardzo chciałam dostać się do pracy i wcale się nie rozczarowałam. Firma jest znana i ceniona, wiadomo pacjenci są różni, ale to tak jak wszędzie, mam szansę na nadgodziny, bonusy za zmiany. Lokal jest super, to akurat nie tak jak wszędzie. Stawka godzinowa jest taka jak wszędzie więc też nie ma co narzekać, zresztą niedługo się to zmieni. Momentami jest nawał pracy, ale przecież nie jestem tu towarzysko.

feeditback

ja nie pracuję tu wprawdzie "dłuższy czas", ale spokojnie, z czystym sumieniem mogę polecić to miejsce. super warunki, dużo przestrzeni, mnóstwo ludzi, kontakt z pacjentami, fajna robota. grafik mi pasuje, mam dużo czasu dla siebie. nie rozumiem ludzi, którzy pracują i narzekają, po co robić coś czego się nie lubi? ciśnięcie na wyniki? zapraszam na sprzedaż ma każdą inną słuchawkę to zobaczysz co to "ciśnięcie". w medicover dla porównania to jest w tym temacie luz, trzeba robić co do mnie należy i tyle. polecam, coraz więcej ludzi przyjmują.

Konsultantka

A ja polecam Pani zajmującej się rekrutacja wyjąć kij z tyłka. W firmie panuje koleżenska atmosfera. Jeżeli ktoś wita lub żegna wypadałoby odpowiedzieć. Tego wymaga kultura.

Studentka

Medicover to firma z zasadami, szanuje pracownika, bardzo żałuję że musiałam odejść, ale podjęłam studia dzienne w innym mieście i ciężko byłoby mi pogodzić pracę z nauką. Pracodawca dba o pracownika, oferuje szeroki program premiowania pracownika na UoP prznego rodzaju benefity, własną opiekę medyczną. Atmosfera w firmie jest rewelacyjna, super warunki do pracy, dużo szkoleń jest wsparcie merytoryczne z każdej strony. Polecam pracę w Medicower. Przykro mi było odchodzić.

ble

co dokładnie robi Młodszy Specjalista ds. Administracji Danych?

Calineczka

Nie odnoszę się do opinii powyżej, ale z przyjemnością dodam swoją. Super miejsce, fajni ludzie, doskonale warunki socjalne a najważniejsze... niczego nie sprzedajesz, na nic nie namawiasz! Stawki są różne w zależności od stażu i umiejętności, płacą na czas. Osobiście polecam tą pracę w Radomiu. W końcu coś normalnego w tym smutnym mieście.

On
@Calineczka

Hej w poniedziałek idę na szkolenie . Może mi ktoś powiedzieć czego mogę się podziewać na tym szkoleniu i jak z atmosferą w pracy ??? .

Calineczka
@On

Atmosfera jest super, wszyscy są fajni i spoko! Zadowolony jesteś? Naprawdę wszystko jest ok.

On
@Calineczka

Więc zacznę od tego że po pierwszym dniu szkolenia mam naprawdę ekstra wrażenie . Szkolenie konkretne , ludzie raczej spoko ( sporo fajnych dziewczyn ) . Warunki naprawdę ekstra jest gdzie odpocząć , pogadać , pośmiać się . Ogólnie infolinia pracuje od 7 do 21 ( zmiany są różne więc to też spoko ) . Typowe korpo jeśli chodzi o firmę ale to też nic nowego więc raczej wrażenia dobre . Sądzę że jednak warto tutaj się zadomowić na dłużej ( wiadomo kasa nie jest kosmiczna ale znajdziesz gdzieś w Radomiu pracę za te 1500 zł na start gdzie tak naprawdę jesteś zadowolony ?? ) . Jeśli zastanawiacie się czy przyjść tutaj to polecam akurat teraz jest kolejny nabór więc nie zastanawiać się tylko składać Cv i zobaczymy się w pracy ; ) .

JaKonsultantka

Stawki od stycznia poszły w górę i to nie tylko do wymaganych 13zł/h na UZ ale dla osób, które pracują dobrze są wyższe :-). pojawiła się też ścieżka kariery więc jest super. jeśli ktoś chce pracować i się stara ma szansę zarobić i awansować, zespół jest młody i cały czas się rozwija, biuro przyjemne, nowe, czyste, ładnie wyposażone. polecam.

Monia

Atmosfera pracy-rewelacja. Nikt nie stoi nad Tobą i ciśnie Cię o wynik. Nie ma presji, ludzie fajni-wiedza???? wszędzie trzeba się pouczyć. Pracuje się na śmieciową, ale można przejść na umowę o pracę. Stawka taka sobie, ale od stycznia 2017 roku będzie ok.

Daisy

Zgadzam się wreszcie w Radomiu jest na słuchawce spoko bez żadnych zwał o to, że brak wyniku i co najlepsze wreszcie ktoś nie ucina godzin bo nie masz wyniku. To infolinia więc jest spoko, a atmosfera bardzo fajna każdy pomaga, a nie jak gdzie indziej radź sobie sam. Podnieśli stawkę i widać, że pracownik dla Nich jest coś wart. :)

Zakręcona

Umowa śmieciowa ale przynajmniej jest realna szansa na UoP z tego co wiem kilka konsultantów już ma. Ogólnie zgrany zespół i fajna atmosfera więc jest spoko. Fajnie, że infolinia więc nie ma ciśnięcia na sprzedaż ogólnie polecam :)

tulipan

atmosfera w tej firmie jest rewelacyjna! fakt - dużo materiału i wiedzy - ale nie zostajesz nigdy sam - zawsze ktoś pomoże. stawka poszła w górę, zawsze można dostać premię ;)

tajemnicza

niby umowa śmieciowa, ale z możliwością przejścia na UoP, atmosfera bardzo fajna - ludzie prze :) ludzi mili i przyjaźni, zgrani :)

hela

Całkiem spoko,szkoda tylko,że na infolinii niska stawka i umowa śmieciowa

Zostaw merytoryczną opinię o Medicover - Radom

• Jak się pracuje w Medicover?

Zobacz opinie na temat firmy Medicover tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Medicover?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 4 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Medicover