Cetel Serwis Sp z.o.o.

Wielkopolskie

Opinie o Cetel Serwis Sp z.o.o.

Fachowiec

Pracuje od ponad pół roku, miła atmosfera i sympatyczny dynamicznie rozwijający się zespół.

Oldboy
@Fachowiec 27.05.2016 00:26

Ciekawe czy to napisał nowy specjalista od marketingu ;) Firma pełna układów, zajmująca się typowymi robotami ziemnymi=kopanie rowów itp. Firma nie jest zła, ale osobie z zewnątrz ciężko ogarnąć panującą atmosfere.

Kris

Byłem 2 dni na "próbie". Zapłacili mi za 2 dni tak jak było ustalone. Nie dostałem pracy ale nie mam pretensji.

elektro

Pójdziesz jak idiota na dzień/dwa posprzątać magazyn i powiedzą Ci że mamy jeszcze innych kandydatów i się "odezwiemy" Firma dno i robienie z ludzi idiotów. Nie polecam!!!

Cześć wszystkim! Macie jakieś informacje odnośnie firmy Cetel Serwis Sp. z o.o., które byłyby istotne dla osób szukających nowej pracy? Podzielcie się swoją opinią!

Zostaw opinię o Cetel Serwis Sp z.o.o. - Wielkopolskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cetel Serwis Sp z.o.o.