Cetel Serwis Sp. z o.o.

Opinie o Cetel Serwis Sp. z o.o.

Pracownik Nowy wpis

Wiadomo aby zarobić czasami trzeba się narobić, natomiast pracując i robić swoje zadania powinni docenić pracownika. Od dawna nie dostałem podwyżki.... kiedyś były możliwe nadgodziny, pracujące soboty I można było sobie fajnie dorobić do pensji. W tym roku to zlikwidowali.... można max 13 nadgodzin w miesiącu, i soboty też odeszły. Za taką pracę jest bardzo słabe wynagrodzenie, juz parę kumpli odeszło ja niedługo też bo nie ma przyszłości w tej firmie . Zamiast być coraz lepiej to wręcz odwrotnie, z mc na mc i z roku na rok coraz mniejsze wypłaty

Zadowolona

Pracodawca dba o dobro pracownika, docenia, dzieli się swoją wiedzą, a co najważniejsze tworzy fajną, luźną atmosferę. Zapewnia dobre warunki pracy, pod kątem organizacyjnym. Dzięki firmie Cetel rozwinęłam swoje dotychczasowe umiejętności i doszkoliłam z dziedzin z którymi nie byłam wcześniej związana. Polecam Wszystkim tym, którym dynamizm nie jest straszny.

Dominika
@Zadowolona

O co chodzi z tymi warunkami pracy pod kątem organizacyjnym? :)

@Dominika

Stanowisko pracy przystosowane jest w pełni do wykonywania określonej pracy, oraz do pracownika o odpowiednich kwalifikacjach zawodowych.

Domonika
@Dominika

Pracodawca jest otwarty na potrzeby swoich pracowników :)

Aneta
@Zadowolona

Ale chodzi o ergonomię, tak? Czy ktoś kiedyś zażyczył sobie coś niekonwencjonalnego, np., biurko stojące?

@Aneta

Przestrzeń do pracy jest naprawdę komfortowa. Przestronne pomieszczenia, dużo światła, roślin, możliwość posłuchania muzyki – wszystko to pomaga być bardziej skupionym na działaniach. Oprócz tego pracodawca umożliwia też pracę zdalną jeżeli zachodzi „wyższa konieczność”. Dzięki elastycznemu podejściu firmy mamy możliwość dzielenia pracy z opieką swoich podopiecznych. Uczestniczymy w częstych szkoleniach i mamy ku temu warunki, a liczne warsztaty, integracje i wyjazdy zacieśniają więzy między pracownikami.

Aneta
@Zadowolona

Faktycznie to wszystko brzmi tak, że trudno byłoby cokolwiek tutaj zarzucić. Ciekawa jestem tych szkoleń. Jaka tematyka w nich przeważa? Są tu jakieś szkolenia regularne czy raczej są wynikiem spontanicznych potrzeb?

Zadowolona Nowy wpis
@Aneta

W firmie mamy dostęp do cyklicznych szkoleń branżowych, dzięki którym lepiej poznajemy asortyment, który sprzedajemy. Dodatkowo odbywają się indywidualne i grupowe kursy wynikające ze spontanicznych potrzeb pracowników. Pracodawca umożliwia podnoszenie kwalifikacji w różnych obszarach np. kurs języka angielskiego, szkolenie z Excela czy rozwijanie kompetencji miękkich. Wszystko zależy od aktualnego zapotrzebowania pracowników.

Dominika Nowy wpis
@Zadowolona

Czym musi być ta "wyższa konieczność" aby móc pracować zdalnie?

Zadowolona Nowy wpis
@Dominika

Są to indywidualne kwestie. Osobiście uważam, że dzięki pracy stacjonarnej się integrujemy. Mamy możliwość jedzenia wspólnych posiłków i budowania razem fajnej atmosfery.

Fachowiec

Potwierdzam firma malo profesjonalna,brak terminowych realizacji faktury za wykonane prace, trzeba się prosić o swoje pieniądze.

Lidia
@Fachowiec

Ale jako kto tych pieniędzy nie masz, byłeś u nich serwisantem? Ale skoro masz jakieś wystawione faktury, to nie miałeś umowy o prace tylko na b2b?

Lukasz

Nie polecam problemy z terminową realizacja zobowiązań

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Cetel Serwis Sp. z o.o. na stanowisko Magazynier? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
Damian

Wiecie może jaką Firma ma wizję na ten rok? Zamierza się rozwijać?

albek
@Damian

:))))

Pracuś

Nie polecam, firma zwalnia z dnia na dzień, bez podania informacji zwrotnej. Podczas zatrudnienia stwarzają mile wrażenia... Potem jest tylko gorzej. Prezesi sami się nie potrafią dogadać, większość pracowników to rodzina.... układy i układziki...

Frajtag

Nie polecam do współpracy. Ładna gatka rzeczywistość tragiczna. Obiecanki cacanki

Fachowiec

Pracuje od ponad pół roku, miła atmosfera i sympatyczny dynamicznie rozwijający się zespół.

Oldboy
@Fachowiec

Ciekawe czy to napisał nowy specjalista od marketingu ;) Firma pełna układów, zajmująca się typowymi robotami ziemnymi=kopanie rowów itp. Firma nie jest zła, ale osobie z zewnątrz ciężko ogarnąć panującą atmosfere.

Kris

Byłem 2 dni na "próbie". Zapłacili mi za 2 dni tak jak było ustalone. Nie dostałem pracy ale nie mam pretensji.

elektro

Pójdziesz jak idiota na dzień/dwa posprzątać magazyn i powiedzą Ci że mamy jeszcze innych kandydatów i się "odezwiemy" Firma dno i robienie z ludzi idiotów. Nie polecam!!!

admin

Cześć wszystkim! Macie jakieś informacje odnośnie firmy Cetel Serwis Sp. z o.o., które byłyby istotne dla osób szukających nowej pracy? Podzielcie się swoją opinią!

Zostaw merytoryczną opinię o Cetel Serwis Sp. z o.o. - Głuchowo

• Jak się pracuje w Cetel Serwis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cetel Serwis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cetel Serwis Sp. z o.o.?

Cetel Serwis Sp. z o.o.