Blue Doradztwo Europejskie sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Blue Doradztwo Europejskie sp. z o.o.

Patrycja

@były pracownik blue na forum nie możesz nikogo obrażać. Polecam, aby zapoznać się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin przed przystąpieniem do napisania komentarza na temat firmy Blue Doradztwo Europejskie sp. z o.o.

Maja

Niestety forum ma tak skrajnie różne opinie iż nic mi nie pomożecie .

Polny

Jeśli chodzi o pisanie Wniosków to jest cąłkiem sympatycznie, generalnie praca jest lekka, dużo można zrobić na wzorach, więc nie trzeba ciągle myślec od nowa, jeśli ktoś szuka roboty to zdecydowanie polecam spróbowanie tutaj, dodam, że to Warszawa i fajna lokalizacja

Arcie

wiedza jest specjalistyczna przed rozmowa dostałem materiały do nauki, zdam relacje

tomasz2

po przejściu do pracy z banku, nie mam zastrzeżeń, ale firma sie rozwija. Atmosfera bardzo ok

rafal

Prowizje są konkretne, temat dotacji nie jest bardzo łatwy, kontakt z klientem biznesowym. Jesli ktoś nie potrafi kontaktować sie z klientami,moze miec na poczatek pod gorke, osoby z doswiadczeniem po bnku lub ubezpieczeniach mają latwiej.branza na pewno perspektywiczna na najblizsze lata

f

Możesz się mega napracować ale najważniejszy jest dla nich wynik, nie ważne jak bardzo się starasz. zarobki? tylko prowizja, brak podstawy. umowa? zlecenie, fakt-odprowadzane składki ale to nie to samo co umowa o pracę, wiadomo. szkolenia? albo odwołane albo odklepane, godzina na skype. samochód służbowy? nie wiem, który oddział się go doczekał ale ja pracowałem 4 msc i samochodu brak, minął jakiś czas od zwolnienia i wiem,że nadal nic się nie zmieniło. obiecanki cacanki, a głupiemu radość. non stop Cie olewają, zbywają, także podejście mają do Ciebie jeśli czegoś potrzebują lub trzeba zrobić wynik.

naganiacz

Takich Blue Doradztwo jest bez liku, Ty się człowieku nabiegaj, a dostaniesz grosze prowizji, resztę zabierze firma bo masz telefon

m

Zasada w tej firmie jest prosta i uczciwa. Zarobisz tyle ile urobisz. Jeśli nie zarobiłeś nic przez miesiąc to znaczy że nie nadajesz się do tej pracy czyt. nie złapałeś żadnego klienta.

me

czy ktoś coś wie na temat zarobków w blue doradztwo europejskie ??????

wefr

Jak mozna chwalic sie doswiadczeniem skoro firma istnieje na rynku od pazdziernika 2015?

Zostaw opinię o Blue Doradztwo Europejskie sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Blue Doradztwo Europejskie sp. z o.o.