Opinie o Blue Doradztwo Europejskie sp. z o.o. w Poznań

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 86 dni.

Czy Blue Doradztwo Europejskie sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Justyna Nowy wpis

Blue Doradztwo Europejskie to dobry pracodawca czyżby praca była tak dobra, że nie ma chętnych do pisania?

Patrycja Nowy wpis

@były pracownik blue na forum nie możesz nikogo obrażać. Polecam, aby zapoznać się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin przed przystąpieniem do napisania komentarza na temat firmy Blue Doradztwo Europejskie sp. z o.o.

Maja Nowy wpis

Niestety forum ma tak skrajnie różne opinie iż nic mi nie pomożecie .

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Polny

Jeśli chodzi o pisanie Wniosków to jest cąłkiem sympatycznie, generalnie praca jest lekka, dużo można zrobić na wzorach, więc nie trzeba ciągle myślec od nowa, jeśli ktoś szuka roboty to zdecydowanie polecam spróbowanie tutaj, dodam, że to Warszawa i fajna lokalizacja

Arcie

wiedza jest specjalistyczna przed rozmowa dostałem materiały do nauki, zdam relacje

tomasz2

po przejściu do pracy z banku, nie mam zastrzeżeń, ale firma sie rozwija. Atmosfera bardzo ok

rafal

Prowizje są konkretne, temat dotacji nie jest bardzo łatwy, kontakt z klientem biznesowym. Jesli ktoś nie potrafi kontaktować sie z klientami,moze miec na poczatek pod gorke, osoby z doswiadczeniem po bnku lub ubezpieczeniach mają latwiej.branza na pewno perspektywiczna na najblizsze lata

f

Możesz się mega napracować ale najważniejszy jest dla nich wynik, nie ważne jak bardzo się starasz. zarobki? tylko prowizja, brak podstawy. umowa? zlecenie, fakt-odprowadzane składki ale to nie to samo co umowa o pracę, wiadomo. szkolenia? albo odwołane albo odklepane, godzina na skype. samochód służbowy? nie wiem, który oddział się go doczekał ale ja pracowałem 4 msc i samochodu brak, minął jakiś czas od zwolnienia i wiem,że nadal nic się nie zmieniło. obiecanki cacanki, a głupiemu radość. non stop Cie olewają, zbywają, także podejście mają do Ciebie jeśli czegoś potrzebują lub trzeba zrobić wynik.

naganiacz

Takich Blue Doradztwo jest bez liku, Ty się człowieku nabiegaj, a dostaniesz grosze prowizji, resztę zabierze firma bo masz telefon

m

Zasada w tej firmie jest prosta i uczciwa. Zarobisz tyle ile urobisz. Jeśli nie zarobiłeś nic przez miesiąc to znaczy że nie nadajesz się do tej pracy czyt. nie złapałeś żadnego klienta.

me

czy ktoś coś wie na temat zarobków w blue doradztwo europejskie ??????

wefr

Jak mozna chwalic sie doswiadczeniem skoro firma istnieje na rynku od pazdziernika 2015?

Zostaw merytoryczną opinię o Blue Doradztwo Europejskie sp. z o.o. - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Blue Doradztwo Europejskie sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Ogrodowa 58
    00-876 Poznań
  • NIP: 5272746101 KRS: 0000578198
Blue Doradztwo Europejskie sp. z o.o.