Opinie o Gladius Patrol w Dzierżoniów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Gladius Patrol. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gladius Patrol o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gladius Patrol w Dzierżoniów

Czy cisza na forum oznacza zadowolenie pracowników z pracy w Gladius Patrol? Może warto byłoby ożywić ten wątek newsami na temat sytuacji tej firmy. Będą one ważne zwłaszcza dla tych osób, które chciałyby w przyszłości zasilić jej szeregi.

jacek kierowca byly

wasko otworzyl nowa firme pro sekur i robi to samo

Komar Nowy wpis
@jacek kierowca byly

Też dupek siedzi czy jeszcze nie?

Marek Nowy wpis
@Komar

Jak to siedzi? Co się takiego wydarzyło w firmie że tak piszesz? Chodzi o kasę? Powiesz coś więcej?

ciekawy Nowy wpis
@Marek

Ja też nic nie wiem, o co chodzi?

aneta52 Nowy wpis

Nie polecam pracy w tej firmie,ani w firmach Ryszarda i Przemka Waśko,otworzył teraz Prosecur i Ochrona Pro,nie płaci,oszukuje ludzi,nie szanuje ludzkiej pracy.

Zastanawiająca cisza i można to bardzo różnie interpretować. Może jednak ktoś coś ??

Radek

Podpowiedzcie czy firma szuka może teraz ludzi do pracy?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Gladius Patrol? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Dzierżoniów
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Dzierżoniów
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Designer
Harris Calorific International
logo firmy Pracownik utrzymania czystości
Dzierżoniów
Northgate Logistics Sp. z o.o. S.K.

Co myślicie na temat pracy w Gladius Patrol? Co zmieniło się w przedsiębiorstwie od czasu dodania ostatniej opinii?

janek

maja nowy obiekt we wroclawiu jako proteger i to prowadzi zekomo jego corka wasko jako kierowca jest jak kiedys jacek byl

Aras

Dostałem pit z gladiusa dla ZUS co mam z nim zrobic mam dopłate

jerzy
@Aras

zapłac

Borys

Gdzie Wasko teraz ma Firmy ???gdzie on teraz mieszkam? ??

Milena
@Borys

W pieszycach na ul. Obywatelskiej. Firma proteger ale nie łudziłabym się, że go tam ktokolwiek znajdzie. Firma Gladius Patrol jest zarejestrowana w Bielsku białej i taki adres był podany na umowach ale firma od 2014 roku nie znajdowała się pod tym adresem.

@Borys

we wroclawiu wynajmuje jakies mieszkanie wiem bo mam dedektywa ktory go sledzi wiem ze w lodzkim opolskim ma jakies obiekty we wroclawiu na psim polu podobno

JEBAKA
@marek

Można wiedzieć jaki obiekt na psim Polu :-)

@JEBAKA

jakas bocznica kolejowa pilnuje

@Borys

Nie wiem gdzie teraz mieszka. Mieszkał w Pieszycach a co teraz się z nim dzieje to nie mam pojecia. w Dzierżoniowie ochrania obiekt i dość często go widywałam bo pracuje na przeciwko tego obiektu.

jaki ochrania obiekt

Nowy zakład na ulicy Strefowej

@marek

Byliśmy dzisiaj w ZUS i w urzędzie skarbowym w związku z brakiem PIT 11. Okazało się, że Gladius Patrol odprowadzil składki tylko za miesiąc luty 2017 my pracowaliśmy do maja 2017. W takim przypadku należy udać się do ZUS, sprawdzić czy wg zgłosili pracownika i czy odprowadzania składki. ZUS bez problemu wydaje zaświadczenie o ilości zgromadzonych składek z danego miesiąca. Na ich podstawie można się rozliczyć w Urzędzie Skarbowym do zeznania PIT 37 należy dołączyć pismo, że zeznanie jest zrobione na podstawie własnych obliczeń co wynika z braku otrzymania PIT 11 od pracodawcy. Nic nam w takim przypadku nie grozi gdyż na korektę mamy 5 lat(korektę można zrobić gdyby pracodawca w późniejszym czasie dostarczył PIT 11. Co w tym przypadku jest nierealne. Urząd Skarbowy przekazuję taką informację do ZUS i oni już zajmują się sciaganiem zaległych składek od pracodawcy a Urząd skarbowy nakłada karę.

wroclaw dzierzoniow co ochrania

w jakim miescie chroni

mila

Dzierżoniów ul. Strefowa 7

@mila

jako gladius czy jako proteger

Jako Gladius

@marek

adres jest na bielsko czy na dzierzoniow umowy a jakis namiardo firmy co ochrania jest jakis telefon bo tamte wszystkie co mial to powylanczlali mu albo pozmienial numery

jolanta

nowy numer waski szuka do pracy na wroclaw corka jego531035427

mila
@marek

Nie wiem jaki adres mają w tych umowach i jak wygląda teraz praca tam. Gdy się chce porozmawiać z ochroniarzem, który tamn pilnuje zaraz ucieka.

Mila

Czekam na PIT!!!!!!!!!!!! Mam nadzieję, że się doczekam bo nie chce mi się mieć nic wiecej doczynienia z takim kimś jak Pan W. Żyjemy w chorym kraju!!!! Oszust chodzi sobie po wolności i dalej zbija kase na niewinnych ludziach. I co najlepsze dalej prowadzi te swoje lewe firmy i chodzi z uniesioną głową ale wszystko do czasu prędzej czy później każdy zleceniowawca przekona się, że usługi oferowane przez Pana W. nie mają nic wspólnego z prawdziwą ochroną i jeszcze są jednym wielkim oszustwem. Mały chłopiec z niespełninymi ambicjami.....

marcin ze strzegomia

wasko roawiodl z zona i potem zatrudnil sie uniej za 1500zl co miesiac komornik nie moze tego zajac mnie tez wisi 4800 ale dzialam swoimi sposobami by odzyskac co moje mam w rodzinie kogos ktory wie jak podejsc go

janek

kancelaria adwokacka ktora waske namierzyl i majatek i skutecznie odzyskuja pieniadze713454316

ADAM

Co się dzieje z Wasko ma firme gdzie teraz?? Podobno wziął Rozwód z Małgorzata Borowczyk

Stefan

Jeśli jest taka sytuacja jak opisujecie to na forum nikt wam nie pomoże.

Borowczyk

Wasko Okradł Dolkom Hubska i Teczowa i dalej mamy zawyzal Grafiki Lewe na kilka set Tys Podobno w Kij Kasy oszust nam nie wyplacil za nadgodziny i Urlop Zus nie Zarjestrowal i Skladek Emerytalnych nie placil od 4 miesiecy WAŚKO oda kase nam co do centa za wszystko jak Waśke trzeba nagrywac dyktafonem co gada i dowody sa jak klamie i Bajeruje a Prezesem jest jego zona ktora nigdy nie byla na obiektach ktora na niczym sie nie zna

Szafir
@Borowczyk

Dlaczego Inspekcje Pracy nic sobie z tego nie robią jak my zgłaszamy nas oszukał pisaliśmy do skargę z Wałbrzycha przyszła odpowiedz że sprawa została skierowana do Sądu Rejonowego na razie cisza

DAWID

I jak tam spotkanie???

hania

glaudius patrol jako protegr ochrania archimedes wroclaw wasko ma byc we wtorek tam o godz12 dnia21listopada

malgosia

w lodzi jest 15 osob bez wyplaty 694387326malgosia

janusz

wasko dziala w lodzkim teraz ma obiekty

marek

wasko sam pisze sobie pochwaly a to pic na wode on klamie

DRUŻYNA A

Ale zusu nie oplaca i skadek emerytalnych sprawdz sobie on nie wyplaca nadgodzin Firma Kogucik!!!!!!

adi
@DRUŻYNA A

nam wszystko jak pijecie spicie w czasie sluzby nam wszystko na czas zapraszam do swiebodzic

seba

nam placa w terminie ja otrzymuje do 15 kazdego miesiaca wyplate pracuje w vswiebodzicach

Zostaw merytoryczną opinię o Gladius Patrol - Dzierżoniów

Gladius Patrol