Billon Sp. z o.o.

Billon Sp. z o.o.
4 9

Opinie o Billon Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Jak wyglądają dziś zarobki w Billon Sp. z o.o.? Czy od dodania ostatniej opinii uległy one zmianie?

zunit developer

Kiedyś dla nich pracowałem. Wówczas jeszcze spółka działała pod inną nazwą (np. Zunit). Dociekliwi łatwo znajdą stare nazwy firmy po KRS. Biuro było wiecznie brudne i śmierdzące bo firma oszczędzała na sprzątaczce (po prostu jej nie było). Firma nie płaciła na czas. Trzeba się było upominać o pensję po miesiącu oczekiwania. Mi i paru innym osobom, które nie wytrzymały kilkumiesięcznych opóźnień w wypłatach, firma nie zapłaciła za ostatnie miesiące. Ulubioną formą zatrudnienia była wtenczas umowa o dzieło na rok z "zaliczkami" (o które trzeba się było upominać). W większości przypadków prezes nie podpisywał rachunków za wykonanie umowy-dzieła. UCIEKAĆ DALEKO od tej firmy.

Billon

Uwaga. Odradzam wszystkim korzystanie z aplikacji banku "Billon"- non stop awarie i giną pieniądze, obsługa nie reaguje na e-mail'e- w sieci pełno opinii, że przez awarie tej aplikacji ludzie tracą setki złotych. Jeszcze raz odradzam.

oł yeah

Świetnie ze można liczyć na benefity socjalne, nie ukrywam, ze o takie urozmaicone zatrudnienie jest dość trudno, a tu takie mile zaskoczenie się trafiło.

Billon

Cenimy pracowników, którzy potrafią pracować samodzielnie. Jesteśmy też otwarci na wszelkie pomysły i sugestie. Jeśli byłbyś zainteresowany pracą w firmie Billon prosimy o przesłanie swojego życiorysu na adres [email protected] Pozdrawiamy, firma Billon

Zostaw opinię o Billon Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Billon Sp. z o.o.