Opinie o Billon Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Billon Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Billon Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Billon Sp. z o.o. w Warszawa

blokczejnowicz

Strzeżcie się jak tylko możecie tej firmy! To firma, która brzytwy (inwestorów) się trzyma. Tylko jest problem - inwestorzy nie chcą z tą firmą już mieć za dużo wspólnego. Firma sama z siebie nie potrafi się utrzymać, ciągnie pieniądze od inwestorów i grantów, a te też już się skończyły. Zwalniają blisko połowę pracowników, zmieniają biuro na mniejsze. Miejsce do pracy niefajne - bez pewności i stabilizacji. Jak szukacie pracy - to nie tutaj.

blokczejnowicz Nowy wpis

Czy w Billon Sp. z o.o. pracuje się na open space?

Eliza Nowy wpis

Obecnie pracujemy w większości zdalnie, biuro przy Chmielnej 25 jest otwarte dla osób, które są z niego skorzystać - w biurze są dwa open space'y :)

Elżbieta Nowy wpis
@Eliza

Firma udostępnia sprzęt do pracy zdalnej? :-)

Eliza Nowy wpis
@Elżbieta

Tak ;)

Czy można liczyć w Billon Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Amadeusz

Cześć, jest prywatna opieka medyczna, ale ok. 100zł jest potrącane z tego tytułu z z wypłaty

Amadeusz
@Amadeusz

Pomyłka, teraz jest za darmo :)

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Billon Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Maciej

Tak, Wigilia jest wolna.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Billon Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Magda

Możecie napisać coś więcej o warunkach pracy w firmie? Co jest tam słabe ?

ktoś

Uciekać daleko od tej firmy, warunki słabe, zarówno finansowe, jak i samej pracy, kultura pracy na słabym poziomie, biuro stare, sprzęt do pracy bardzo stary, z odzysku. Ok, jest jeden plus tj. lokalizacja biura, TYLE. Naprawdę nie polecam, szkoda czasu, nic dobrego was tu nie czeka

Zunit developer
@ktoś

Czyli bez zmian od lat. Ja zdecydowanie odradzam. Na rynku IT jest mnóstwo ofert pracy od znacznie bardziej stabilnych i wiarygodnych firm. I nie wierzcie pseudoopiniom poniżej wpisywanych przez tą firmę (Iza).

ABC

@ktoś a gdzie mieści się biuro?

Hej, czy w firmie Billon Sp. z o.o. płacą za nadgodziny?

Ktoś

Tak

Zofia

@Iza, a czy nie zdarzają się zastoje w projektach? Czy przysługują Wam jakieś dodatkowe benefity socjalne typu dofinansowanie do karty sportowej lub prywatna opieka medyczna? Czy ktoś z Was także pracuje aktualnie w Billon w Warszawie? Polecacie aplikować do pracy w tym miejscu?

iza
@Zofia

Jest bardzo dobra prywatna opieka medyczna, wiem bo korzystam z dwójką dzieci. Projekty są ciekawe i toczą się szybko. wielokrotnie szybciej niż w korporacjach czy bankach. szybkie decyzje podejmowane wspólnie z teamem.

Maciej
@iza

Jest opieka medyczna i dofinansowanie FitProfit

Jak wyglądają dziś zarobki w Billon Sp. z o.o.? Czy od dodania ostatniej opinii uległy one zmianie?

j

różnie, różniście

Iza

Czesc. Zarobki coraz blizej rynku. Bardzo ciekawy projekt. Praca blisko produktu i technologii bez silosow. Fajne pomysly sa nagradzane a pomyslodawcy sa promowani i awansowani. Ludzie dobrze ze soba pracuja. Flex time, praca egzekwowana per projekt a nie per godziny wysiedziane w pracy.

Zofia

@j, rozumiem, że pracujesz w Billon w Warszawie. Podziel się proszę z nami jakimiś konkretami dotyczącymi pracy w tym miejscu. Jakie widzicie plusy i minusy pracy w Billon? Polecacie aplikować do pracy w tym miejscu?

zunit developer

Kiedyś dla nich pracowałem. Wówczas jeszcze spółka działała pod inną nazwą (np. Zunit). Dociekliwi łatwo znajdą stare nazwy firmy po KRS. Biuro było wiecznie brudne i śmierdzące bo firma oszczędzała na sprzątaczce (po prostu jej nie było). Firma nie płaciła na czas. Trzeba się było upominać o pensję po miesiącu oczekiwania. Mi i paru innym osobom, które nie wytrzymały kilkumiesięcznych opóźnień w wypłatach, firma nie zapłaciła za ostatnie miesiące. Ulubioną formą zatrudnienia była wtenczas umowa o dzieło na rok z "zaliczkami" (o które trzeba się było upominać). W większości przypadków prezes nie podpisywał rachunków za wykonanie umowy-dzieła. UCIEKAĆ DALEKO od tej firmy.

Billon

Uwaga. Odradzam wszystkim korzystanie z aplikacji banku "Billon"- non stop awarie i giną pieniądze, obsługa nie reaguje na e-mail'e- w sieci pełno opinii, że przez awarie tej aplikacji ludzie tracą setki złotych. Jeszcze raz odradzam.

oł yeah

Świetnie ze można liczyć na benefity socjalne, nie ukrywam, ze o takie urozmaicone zatrudnienie jest dość trudno, a tu takie mile zaskoczenie się trafiło.

Billon

Cenimy pracowników, którzy potrafią pracować samodzielnie. Jesteśmy też otwarci na wszelkie pomysły i sugestie. Jeśli byłbyś zainteresowany pracą w firmie Billon prosimy o przesłanie swojego życiorysu na adres kariera@billon.info. Pozdrawiamy, firma Billon

Zostaw merytoryczną opinię o Billon Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Billon Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Billon Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Billon Sp. z o.o.?

Billon Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 13 ocen.

Billon Sp. z o.o.