Billon Sp. z o.o.

Opinie o Billon Sp. z o.o.

Zofia

@iza, rozumiem, dziękuję za Twoją odpowiedź. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego! @Maciej, a jak wygląda Twoja praca w Billon? Może opisać swój przykładowy dzień pracy w tej firmie? Jakie widzicie plusy i minusy pracy w Billon w Warszawie?

Zofia

@Iza, a czy nie zdarzają się zastoje w projektach? Czy przysługują Wam jakieś dodatkowe benefity socjalne typu dofinansowanie do karty sportowej lub prywatna opieka medyczna? Czy ktoś z Was także pracuje aktualnie w Billon w Warszawie? Polecacie aplikować do pracy w tym miejscu?

iza
@Zofia 19.07.2018 15:41

Jest bardzo dobra prywatna opieka medyczna, wiem bo korzystam z dwójką dzieci. Projekty są ciekawe i toczą się szybko. wielokrotnie szybciej niż w korporacjach czy bankach. szybkie decyzje podejmowane wspólnie z teamem.

Maciej
@iza 19.07.2018 18:36

Jest opieka medyczna i dofinansowanie FitProfit

Jak wyglądają dziś zarobki w Billon Sp. z o.o.? Czy od dodania ostatniej opinii uległy one zmianie?

j
@Administrator 23.02.2018 12:21

różnie, różniście

Iza
@Administrator 23.02.2018 12:21

Czesc. Zarobki coraz blizej rynku. Bardzo ciekawy projekt. Praca blisko produktu i technologii bez silosow. Fajne pomysly sa nagradzane a pomyslodawcy sa promowani i awansowani. Ludzie dobrze ze soba pracuja. Flex time, praca egzekwowana per projekt a nie per godziny wysiedziane w pracy.

Zofia

@j, rozumiem, że pracujesz w Billon w Warszawie. Podziel się proszę z nami jakimiś konkretami dotyczącymi pracy w tym miejscu. Jakie widzicie plusy i minusy pracy w Billon? Polecacie aplikować do pracy w tym miejscu?

zunit developer

Kiedyś dla nich pracowałem. Wówczas jeszcze spółka działała pod inną nazwą (np. Zunit). Dociekliwi łatwo znajdą stare nazwy firmy po KRS. Biuro było wiecznie brudne i śmierdzące bo firma oszczędzała na sprzątaczce (po prostu jej nie było). Firma nie płaciła na czas. Trzeba się było upominać o pensję po miesiącu oczekiwania. Mi i paru innym osobom, które nie wytrzymały kilkumiesięcznych opóźnień w wypłatach, firma nie zapłaciła za ostatnie miesiące. Ulubioną formą zatrudnienia była wtenczas umowa o dzieło na rok z "zaliczkami" (o które trzeba się było upominać). W większości przypadków prezes nie podpisywał rachunków za wykonanie umowy-dzieła. UCIEKAĆ DALEKO od tej firmy.

Billon

Uwaga. Odradzam wszystkim korzystanie z aplikacji banku "Billon"- non stop awarie i giną pieniądze, obsługa nie reaguje na e-mail'e- w sieci pełno opinii, że przez awarie tej aplikacji ludzie tracą setki złotych. Jeszcze raz odradzam.

oł yeah

Świetnie ze można liczyć na benefity socjalne, nie ukrywam, ze o takie urozmaicone zatrudnienie jest dość trudno, a tu takie mile zaskoczenie się trafiło.

Billon

Cenimy pracowników, którzy potrafią pracować samodzielnie. Jesteśmy też otwarci na wszelkie pomysły i sugestie. Jeśli byłbyś zainteresowany pracą w firmie Billon prosimy o przesłanie swojego życiorysu na adres kariera@billon.info. Pozdrawiamy, firma Billon

Zostaw opinię o Billon Sp. z o.o. - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Billon Sp. z o.o.