AXIT Sp. z o.o. A Siemens Company

Wrocław

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 18 ocen.

Opinie o AXIT Sp. z o.o. A Siemens Company

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AXIT Sp. z o.o. A Siemens Company

Agata

AXIT Sp. z o.o. A Siemens Company poszukuje pracowników, którzy potrafią pracować w zespole i są kreatywni. Aktualnie są prowadzone rekrutacje na rożnego typu stanowiska - głównie w obszarze software, ale nie tylko. Czy te umiejętności miękkie, jakich wymaga pracodawca są w jakiś sposób testowane?

Agata

@Daniel i jak poszło? Wziąłeś udział w rekrutacji? Jeżeli tak, to napisz jak ona przebiegła. Każda opinia jest ważna dla osób rozważających prace w firmie.

Daniel

Hej, a jakis przyklad zadanka, ktore daja na rozmowie? "czysta" java wystarcza do rozwizania czy wymagana jest rowniez znajomosc framerowrkow webowych?

Endrju

Byłem u nich na rekrutacji na senior software engineera. Głównie szukają ludzi ze znajomością javy co u mnie dość mocno do odkurzenia ;) Firma na pierwszy rzut oka bardzo nastawiona na ludzi, odbyło sie bez korporacyjnych gadek co ostatnio rzadkość. Manager tez sprawiał wrażenie spoko kolesia, widać ze maja fajna atmosferę i duzo inwestują w rozwój ludzi. Jak ktos chce programować w javie to bym startował.

ergt

czyli w sumie wszystko jest tak jak byc powinno tak na prawde wazne zeby jednak firma spelniala to wszystko co obiecuje prawda? wtedy to mozna jej zaufać

Ant

Wypłata zawsze terminowa (ostatniego dnia miesiąca lub wcześniej). Karta mutlisport, pakiet medyczny, co roku wyjazd integracyjny, konferencje, finansowane certyfikaty jak ktoś chce robić. Świetna atmosfera pracy, ludzie bardzo pomocni (dużo lepiej niż jeszcze 6 lat temu w tej materii). Firma bardzo dobrze się rozwija, ciągle pojawiają się nowi ludzie. Pracy więcej niż możliwości ale nadgodziny bardzo rzadko, musu nie ma. Dużo technologii w projektach więc można się wiele nauczyć, na poczatku to pewnie za dużo na raz ale jakoś trzeba zacząć. Głównie java, SQL i technologie webowe ale bashe, linuxy, pythony też się zdarzają. Mówiłem tutaj o stanowiskach na programistów, u adminów niektóre rzeczy są inne. Rekrutacja długa i dość trudna.

anonim

(usunięte przez administratora)

Taaa

w czasie 10lat pracy w tej firmie pensja opóźniła sie tylko raz... o jeden czy dwa dni :) i to chyba z winy banku... Nigdy też nie miałem uwag do rozliczenia nadgodzin (choć wiele ich nie ma ;) ) czy delegacji (też za wiele ich nie ma ;) )

Darek

Arek- ale po co o tym rozpowiadasz? Przeciez nie jest Ci potrzebna konkurencja skoro chceszctam sie starać o pracę.

Zostaw opinię o AXIT Sp. z o.o. A Siemens Company - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AXIT Sp. z o.o. A Siemens Company