Adegis Sp. z o.o. Sp. k.

Wodzisław

Opinie o Adegis Sp. z o.o. Sp. k.

Iza

@Kandydat i udało Ci się dotrzeć na rozmowę rekrutacyjną? Możesz opowiedzieć, jak ona wyglądała i czy podczas niej przedstawiono Ci warunki zatrudnienia? Wszelkie praktyczne wskazówki będą bardzo pomocne dla wielu użytkowników tego forum.

Kandydat

Wybieram się na rozmowę w Poznaniu. Proszę o info czy podstawa w wys. 4 tys. netto jest osiągalna? z czego składa się pakiet socjalny? czy są szkolenia wdrożeniowe, rozwijające, premie zależne od czego?

Iza

@Rozczarowany a o powtarzających się rekrutacjach na jakie stanowisko mówisz? W tej chwili firma szuka dwóch przedstawicieli regionalnych, nie ma żadnej rekrutacji na stanowisko techniczne (o takim wspomina @zadowolony).

Rozczarowany
@Iza 03.09.2017 10:45

Oferty które pojawiały się cyklicznie między innymi w PUP Wodzisław Śląski, PUP Jastrzębie-Zdrój: - technik warsztatu elektromechanicznego - technik elektronik - specjalista do spraw obsługi klienta - przedstawiciel regionalny Wystarczy śledzić rynek pracy.

Iza

Dziękuję za odpowiedź @Zadowolony, a czy mógłbyś rozwinąć kwestię warunków, jak one wyglądają? "OK" może być pojęciem względnym - dla Ciebie rzeczy oferowane przez Adegis będą do zaakceptowania, a dla drugiej osoby niekoniecznie. Dlatego zawsze warto uzasadniać swoje zdanie podając je na forum.

Iza

@Zadowolony a na jakim stanowisku w firmie pracujesz? Czy same warubki zatrudnienia są dla Ciebie zadowalające i czy podwyżki w firmę są regularnie zapewnione?

@Iza 16.08.2017 06:47

Warunki są ok. Stanowisko techniczne.

Rozczarowany
@Zadowolony 16.08.2017 22:57
Warunki są ok. Stanowisko techniczne.

Ogłoszenia na te same stanowiska co kilka miesięcy, powód jakiś musi być. Mógłbyś powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach z pracy w firmie?

Zadowolony

Dziwne. Pracuje kilka lat. Pakiet socjalny jest od min. dwóch lat. Praca od 8-16. Nadgodziny jeśli są to są do wybrania. Imprezy integracyjne raz w roku. Ostatnia np była super. W firmie są zmiany ale z tego co widzę to tylko na lepsze.

Iza

@Doc a jak wygląda sama rozmowa i cały proces rekrutacyjny? Składa się właśnie tylko z jednej rozmowy, czy są też kolejne etapy? Więcej informacji na ten temat pozwoli się przyszłym pracownikom przygotować do tego etapu.

Doc

@ph Wszystko zależy od doświadczenia, stażu pracy i terenu. Umów się na rozmowę to się dowiesz.

ph

Cześć wie ktoś jakie warunki oferują na przedstawiciela? podstawa+premia?jaka flota? Z góry dzięki

Zadowolony

Co ty mówisz ? 2000 netto to ma sprzątaczka a nie elektronik. Nie pleć głupot.

Gość
@Zadowolony 15.02.2017 08:53
Co ty mówisz ? 2000 netto to ma sprzątaczka a nie elektronik. Nie pleć głupot.

Są twarde dowody na wysokości wynagrodzeń w tej firmie Panie "Zadowolony". Przemiał nowo przyjętych pracowników w ostatnim roku mówi sam za siebie.

Niezadowolony

Praca od 8-16, bez weekendów, brak pakietu socjalnego. Zarobki na poziomie średnio 2000 netto dla elektronika - kpina. Bardzo wygórowane wymagania do osiągnięcia premii. Dziwne podejście pracodawcy do pracownika. "Korporacja" woli zatrudnić świeżego pracownika niż dać podwyżkę pracownikowi z doświadczeniem i stażem pracy. Ponadto brak jakiegokolwiek wynagrodzenia za delegację i nadgodziny w terenie.

również niezadowolony
@Niezadowolony 25.01.2017 12:23

Zgadzam się z Tobą, zresztą nie tylko ja w 100%

sdf

Hej, wiecie jakich średnich zarobków może się spodziewać spawacz maszyn rolniczych? Dla mnie to dobra opcja, bo zatrudnienie we Francji wiąże się z dość dobrymi zarobkami, a socjale pewnie i tak się trafiają.

@sdf 09.10.2016 21:14

Praca dla elektroników w Wodzisławiu zarobki ok. 6000 zł , na kontrakt we Francji dala spawaczy ? w euro?

kjh

nie wiem jakie ma magazynier ale premie są

T.

zarobki ok. kasa na czas

Pilul

A jak z zarobkami ? I czy płacą na czas

Kasia

Jedna z nielicznych firm która jak daje znać po rozmowie kwalifikacyjnej że da znać to faktycznie tak jest. Szacunek.

E.

zespół współpracowników jest OK. Szefostwo również. Trochę starają się zrobić z małej firmy korpo.Na wszystko są procedury. Z jednej strony to ułatiwa z drugiej utrudnia. Umowa o prace. Praca od 8-16 bez nadgodzin. Fajny socjal. Weekendy wolne.

@E. 29.07.2016 12:03

witam, proszę o inf. dot. oczekiwań finansowych jakiś się można spodziewać. Pytanie dość ważne, mam zaproszenie na rozmowę . Coś więcej o tej firmie?

Zostaw opinię o Adegis Sp. z o.o. Sp. k. - Wodzisław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Adegis Sp. z o.o. Sp. k.