4 Dodaj merytoryczną opinię
counter
4 16 31 5 1

Opinie o 3Soft S.A.

Pytanie Nowy wpis

Jak szefostwo w 3Soft S.A.? Spoko traktują ludzi?

JoJo Nowy wpis
@Pytanie

Wszystko zależy, o co dokładnie pytasz… Bo mamy cztery osoby w zarządzie, które nadzorują określone departamenty, ale też kierowników poszczególnych działów oraz liderów zespołów. Każdy z nich ma inną rolę oraz w innym wymiarze rozlicza z zadań. Ogólnie każdy przełożony jest techniczny i potrafi robić to, co robi jego zespół. Dzięki temu przełożony nie tylko zatwierdzi ci urlop, ale pomoże w codziennej pracy. I to jest super. A jak traktują? Dobrze. Każdy z nich ma inny styl zarządzania, więc zależy jaki ty wolisz i w jakim dziale/zespole będziesz pracować. Ale pracują tu ludzie, którzy mają poukładane w głowie, więc można się z każdym dogadać.

Sisi Nowy wpis

@Monika a na tego maila można również wysyłać cv?

Monika Nowy wpis
@Sisi

Tak :)

Marek

A gdzie można zapytać o ten staz? Gdzie się zwrócić ?

Monika
@Marek

Żeby dowiedzieć się więcej na temat stażu najlepiej napisać na adres praca@3soft.pl Pracownik działu HR odpowie na wszelkie pytania.

TakNie

Jaki dress code obowiązuje w 3Soft S.A.?

DresSpokoJest
@Pytanie

Każdy chodzi ubrany jak mu wygodnie :)

PAX

W 3Soft jestem dopiero na stażu, ale na tym etapie mogę już coś o firmie powiedzieć. Cały staż to praca przy realnych projektach, przy których dużo można się nauczyć. Każda osoba w zespole jest chętna do pomocy, więc nie jest się pozostawionym samemu sobie. W firmie jest bardzo pozytywna atmosfera, fajnie wyposażone chillout roomy, pizza meetings i kursy językowe. Jak na razie jestem bardzo zadowlony.

@PAX

Hej Pax, na jakie zarobki można liczyć będąc na stazu w 3soft?

@anonim

Cześć, W trakcie trwania stażu oferujemy stawkę godzinową w wysokości 14,70 zł brutto za godzinę. (Od stycznia stawki ulegną podwyższeniu adekwatnie do wzrostu płac.) Długość stażu zależy od Ciebie – zazwyczaj trwa 6 miesięcy, ale może być krótszy. Jeśli szybko się wdrożysz, skrócimy go i dołączysz do zespołu podpisując umowę na stałe. Stawkę w tym przypadku ustalisz ze swoim przełożonym, biorąc pod uwagę Twoje doświadczenie i umiejętności. Założeniem naszego programu stażowego jest przygotowanie osoby do pracy w naszym zespole (chcemy, by staż był pierwszym etapem pracy w 3Soft, nie ostatnim:). Oznacza to realizację zadań w projektach, które realnie prowadzimy dla naszych klientów.

Tak2Nie

Czy 3Soft S.A. zapewnia kartę multisportu?

@Pytanie

Cześć, do pakietu benefitów oferowanych przez 3Soft należą: - karta Edenred Sport i Kultura, z której można korzystać zarówno w ośrodkach sportowych jak i instytucjach kultury - opieka medyczna - zajęcia językowe (angielski, niemiecki, hiszpański) - elastyczne godziny pracy (przychodzimy pomiędzy 06:30 a 10:30, więc świetnie się u nas czują zarówno ranne ptaszki jak i sowy ) - chillout roomy, owocowe wtorki, piątkowe Pizza Meetings

Jack

Serdecznie polecam firmę jako pracodawcę! Świetna atmosfera, sympatyczni i życzliwi współpracownicy, a do tego ciekawe, codzienne wyzwania. Dużym plusem jest proces rekrutacyjny, który przebiega w pełni profesjonalnie w przyjemnej atmosferze, a co ważne, bez dziwacznych pytań pokroju "Porwał Cię rosyjski gangster. Co robisz?". Nie ma się także co obawiać braku doświadczenia, jeżeli to nie jest wymagane, ponieważ niezależnie od długości waszego CV zostaniecie potraktowani na równi z pozostałymi kandydatami.

Kamil
@Jack

Atmosfera w pracy jest bardzo ważna i jeśli jest koleżeńska to pracownicy są bardziej zmotywowani. Napisz proszę jakie jeszcze motywujące bonusy przewiduje pracodawca. Są premie, szkolenia lub pakiet socjalny? Każdy szczegół będzie pomocny.

Olek

Może ktoś podpowie jaka macie atmosferę i czy trudno dostać się tu do pracy?

Thor500
@Olek

Po kilku latach w 3Soft mogę powiedzieć, że atmosfera jest nadal rewelacyjna, mimo, że firma szybko się rozrasta i przychodzi dużo nowych ludzi. Jest dużo opcji na wspólne spędzanie czasu np. chillout roomy, wyjścia integracyjne, pizza meetings albo planszówki.

Tak3Nie
Chip
@Olek

Atmosfera jest jak najbardziej w porządku. Nie ma nas jeszcze tylu, jak w wielkich molochach. Czy trudno się dostać? Wiele zależy od stanowiska, ale nawet stażysta musi znać podstawy z dziedziny, którą się będzie zajmował. Duze znaczenie ma chęc nauki, ale trzeba coś wiedzieć, bo od razu uczestniczy się w pracach przy projekcie.

Kamil
@Chip

Miło się czyta takie wpisy, atmosfera to ważny czynnik w pracy. Jako osoba znająca firmę mógłbyś mi powiedzieć, czy są organizowane jakieś cykliczne kursy i szkolenia dla nowych pracowników? Jestem ciekaw jak wygląda tam ścieżka rozwoju i czy 3Soft S.A. pomaga się rozwinąć młodym osobom. Odpowiedz proszę jeśli masz jakąś wiedzę na ten temat, będę wdzięczny.

Aka81
Nazwa działu: IT

To co na pewno działa jeszcze na korzyść 3Soft to ciągły rozwój i zaangażowanie w najnowsze technologie. Fajne jest na przykład to, że 3Soft jest partnerem Cloudery - czołowego dostawcy platform do zarządzania danymi, Cloudera Data Platform oraz Cloudera Data Flow. Dzięki temu mamy informacje z pierwszej ręki na temat nowych możliwości wykorzystania w naszych projektach technologii Hadoop, środowisk chmurowych, przetwarzania strumieniowego i tak dalej. Jest to świetne źródło wiedzy i nowe możliwości rozwoju.

Tak2Nie1
Raf
Nazwa działu: IT

W 3Soft pracuje już 4 lata. Projekty są ciekawe, dużo nowych technologii więc można się rozwijać. Zdecydowanym plusem jest rewelacyjna atmosfera pracy. Mimo, że firma się rozwija, przybywa ludzi i projektów, wszyscy są pozytywnie nastawieni, mili i pomocni.

Aktualność
Naszą misją jest pomaganie przedsiębiorstwom we wprowadzaniu podejścia Data-Driven Business, poprzez oferowanie rozwiązań z zakresu Artificial Intelligence, Data Management oraz Business Automation.

Od ponad 15 lat wspieramy największe przedsiębiorstwa w uzyskaniu i utrzymaniu przewagi konkurencyjnej poprzez wykorzystanie dedykowanych systemów informatycznych. Projektujemy i uruchamiamy platformy informatyczne pozwalające gromadzić, przetwarzać i analizować duże zbiory danych. Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań dla klientów z branży finansowej i retail.

Dzięki wiedzy, doświadczeniu i pasji ponad 80-osobowego zespołu realizujemy zaawansowane technologicznie projekty, wydobywając z dużych zbiorów danych wartość biznesową.

Nasz sukces opieramy na wsłuchiwaniu się w potrzeby klientów, podążaniu za mega trendami, ciągłym rozwoju i wykorzystaniu nowych technologii. Pozwala nam to utrzymać pozycję lidera w branży.

Wierzymy w potencjał biznesowy danych!
Tak4Nie1
Kuba

Świetna firma to i nie dziwi nikogo, że bardzo dobrze się tu pracuje, prawda?

Roni
@Kuba

Fajna atmosfera pracy to jest duży plus 3Soft.

Tomtag

W 3Soft pracuję już kilka lat, to co najbardziej mi się podoba to rozwój firmy, świetna atmosfera i nowe wyzwania. Pracuje się w ciekawych projektach z obszaru Big Data, które dają duże możliwości rozwoju. Polecam.

Joanna

@Lannister, czy rozwój 3Soft wiąże się organizowaniem przez tego pracodawcę szkoleń podnoszących kwalifikacje umiejętności zawodowych u pracowników? Dołączył byś do swojej poprzedniej wypowiedzi kilka słów w tej kwestii? Będzie ona ważna dla innych użytkowników tego forum.

Joanna

@Lannister, widzę, że warunki pracy i atmosfera mogą wpływać na zadowolenie z pełnionych obowiązków i ich efektywność. Czy mógłbyś jednak napisać coś więcej o formie Twojego zatrudnienia i ewentualnych premiach lub możliwościach rozwoju? Tego typu informacje będą również ważne dla osób chcących pracować w 3Soft S.A.

Lannister
@Joanna

Mam umowę o pracę, jest też możliwość wypracowania premii kwartalnej. Jeśli chodzi o możliwości rozwoju firma jest bardzo elastyczna. Mamy ciekawe projekty, jeszcze do niedawna główną działalnością firmy były dedykowane oprogramowania, w ostatnim czasie widać, że bardzo się rozwija w kierunku Big Data (dla dużych klientów).

Lannister

W 3Soft na przestrzeni ostatnich lat zaszło wiele zmian na plus. Bardzo wygodne jest to, że mamy dużą swobodę jeśli chodzi o godziny pracy. Dodatkowo do dyspozycji takie benefity jak karta Edenred, opieka medyczna, regularne dostawy owoców, pizza, można pograć w piłkarzyki itp. Miła atmosfera, fajni ludzie, spoko wynagrodzenie. Jasne, że są też jakieś minusy - ale wszędzie są.

anonymous

no dyskusji brak. Ciekawe czemu...

TakNie1

Joanna

Zachęcam do wznowienia dyskusji dotyczącej 3Soft S.A. jako pracodawcy. Na stronie https://www.3soft.pl/pl/oferty-pracy/ znajdziecie wiele ofert pracy w firmie. Czy Waszym zdaniem, warto się nimi bardziej zainteresować i aplikować? Jaka jest wewnętrzna sytuacja u tego pracodawcy? Merytoryczne informacje, które zdecydujecie się zamieścić w tym wątku będą ważne dla osób, które poszukują opinii o 3Soft S.A. przed podjęciem decyzji o złożeniu CV.

Konduktor

Praca idealna na start. Fajna atmosfera, ciekawe projekty, ale liczcie się z tym, że w przyszłości zostaniecie wypożyczeni innej firmie (zazwyczaj do jej siedziby).

Zostaw merytoryczną opinię o 3Soft S.A. - Katowice

Chcę opublikować: