Velvero Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Velvero Sp. z o.o.

Agnieszka

Nie znalazłam w sieci żadnych nowych rekrutacji prowadzonych przez Velvero Sp. z o.o.. Może macie info na temat planowanych rekrutacji w tej firmie? Jeżeli tak jest to chętnie użytkownicy forum, zainteresowani tym pracodawcą, się o nich dowiedzą. Zachęcam Was również do wstawiania wpisów informujących o warunkach zatrudnienia na jakie mogą liczyć przyszli pracownicy.

Sel

No mam nadzieję, że jest to faktycznie oczywiste to znaczy, ze takie fajne i dobre, ja przyznam, że nie wiem, niie pracowałem tutaj jeszcze, ale tak jak mówię, jeszcze, generalnie spoko bardzo jest, polecam wszystkim chętnym w takim razie po tym co cczytam

Zostaw opinię o Velvero Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Velvero Sp. z o.o.