Hotel Manor

Hotel Manor
1 1

Opinie o Hotel Manor

2016

omijajcie szerokim łukiem. wyzysk i bieda. nic więcej. z dala trzymac się też od "szefowej" małgorzaty

mala 24

Widze ze wszystkie moje komentarze zostaly skasowane a pojawiaja sie same dobre z tego co mowili mi pracownicy tego hotelu to wlasciciel nakazuje im pisanie dobrych opinii o tym miejscu .Smiech na sali ze skoro to taki swietny hotel to czemu nie stac go na oplacenie rachunkow tj.pradu bo z tego co slyszalam juz drugi raz prad zostal tam wylaczony .Wstyd poprostu wstyd nigdy nie zapomne tego miejsca nastepnym razem piec razy dobrze sie zastanowie zanim podejme prace na czarno bo obietnice o umowie to klamstwo .Slyszalam ze sporo pracownikow zwolnilo sie zaraz po mnie bo nerwowo nie wytrzymali Brawo dla Was :)trzeba miec szacunek do siebie i nie dac soba tak pomiatac .

Zostaw opinię o Hotel Manor - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Manor