Scaf-Rent Rusztowania

Szczecin

Scaf-Rent Rusztowania

Opinie o Scaf-Rent Rusztowania

Kamila

@anonymous a miałeś okazję pracować w tej firmie i rzeczywiście jest tak jak mówisz? Zależy mi, żeby użytkownicy tego forum mieli pewność pod kątem takich informacji. Jeśli możesz, to rozwiń swą wypowiedź w kilku zdaniach. Będziemy wdzięczni za merytoryczną opinię.

Kamila

Firma poszukuje obecnie ludzi na dwa stanowiska: pomocnik montera i monter rusztowań http://scaf-rent.pl/praca Może ktoś z Was miał styczność z nimi i mógłby podzielić się swoimi opiniami na temat tego pracodawcy. Każdy merytoryczny komentarz się przyda.

Zostaw opinię o Scaf-Rent Rusztowania - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Scaf-Rent Rusztowania