max
Były pracownik

Szef tej firmy swoich prcownikow traktuje jak by byli jego niewolnikami i zwalnia ich za byle co . Szybciej stawki ucina niz daje podwyzki .A jezeli chodzi o bonusy to wspaniale gada obiecuje ZŁOTE GÓRY a pozniej odwraca kota ogonem czyli juz niema zadnych bonusow , kreca jak moga .

Były pracownik Nowy wpis
Były pracownik

Najgorsza firma, w której miałem nieprzyjemność pracować. Polacy traktowani są z góry. Szef i jego synalek nie dotrzymują słowa i stosują (usunięte przez administratora) Duża rotacja pracowników nie świadczy dobrze o pracodawcy. Z podejściem do pracownika, jaki panuje w tej firmie to aż dziwne, że niemiecki inspektorat pracy się za nich nie wziął...

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 19 dni.
 Pytanie

Jak szefostwo w E-R-S Polska Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Mateusz Nowy wpis
Kandydat

Powiem tak, moja opinia jest negatywną, stawka ustalona na rozmowie, 15 EURO brutto, szef firmy powiedział że, bez różnicy czy umowa niemiecka czy Polska, do wyboru. Zgoda na przyjecie była, czekałem na dokumenty itp... Na drugi dzień zadzwoniłem zapytać się, odebrała pani która przygotowuje umowy, i gdy usłyszała ze, dostalem 15 euro na polskiej umowie, to z góry zarzuciła i miała pretensje ze, mam 15 euro a nie mniej, mówiła że, inni pracownicy którzy pracują dłużej itp... Mają mniej niż ja i tak nie moze byc, i że bedzie to wyjaśniać bo to nie możliwe. Na trzeci dzień zadzwonilem i pani Malwina która była pod czas rozmowy z prezesem oświadczyła mi że, przyjęli kogoś innego z lepszymi papierami, co jest kłamstwem bo dwie godziny później pojawiła się oferta pracy spawacza z tej firmy na stronie internetowej. Także powiem tak jak ktoś negocjuje stawkę i szef się zgadza to jego szczęście, a jak ktoś nie potrafi i dostaje 12 -10 euro brutto to też jego biznes, a pani która przyrządza umowy (usunięte przez administratora) do tego powinno być i obchodzić. Pewnie ktoś z rodziny albo znajomych wynegocjowal mała stawkę z tąd ta sytuacja. A wmawianie czlowiekowi kitu że, kogoś macie na moje miejsce jest kłamstwem, bo dwie godziny później oferta pracy została odświeżona i dodana na innej stronie . Za taką ciężka pracę, przy piecach na rafineriach zakładach chemicznych itp... Mniejsza stawka nie wchodzi w grę, . Kłamstwo i manipulacja to motto firmy. Jednak negatywne opinie z (usunięte przez administratora) się nie wzięły oszukujecie myślicie oczy ile to można zarobić itp... Hahahabaaaa

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w E-R-S Polska Sp. z o.o.?

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 4 014 360
 2. linkedin.com 3 587 328
 3. olx.pl 3 276 288
 4. jooble.org 3 086 424
 5. pracuj.pl 3 054 024
Karol

Czy macie elastyczny grafik w firmie?

grafik
Były pracownik
@Karol

Pracowników do pracy planuje Dział Planowania. Zależy od natężenia pracy, czasami jest kumulacja wielu projektów, czasami jest postój. Trudno o elastyczny grafik, rozumiem, że "elastyczny" to taki, gdzie można samemu zdecydować, więc nie, jeśli ktoś jest zaplanowany do pracy w Grecji, to trudno mówić tu o elastyczności, nikt bowiem, nie będzie wracał na 1 lub 2 dni do Polski po 3 dniach pracy.

Pytanie
 Pytanie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w E-R-S Polska Sp. z o.o.?

Pad
Były pracownik
@Pytanie

Atmosfera w biurze jest nie dobra, dlatego rotacja pracowników w firmie jest ogromna. Generalnie nie polecam.

Pracuś
Pracownik
@Pad

Z tego co wiem i obserwuje a pracuje w tej firmie to nie ma zwolnień w biurze i pracują tam ci sami ludzie. Przyjmowani są nowi tez. Bzdury gościu piszesz

Łukasz
 Pytanie

Witam, firma rekrutuje na stanowisko kierownika projektu, Czy może ktoś podać więcej informacji? Praca w Polsce, czy za granicą? Ilu ludzi pod sobą, Ile projektów do prowadzenia równocześnie? Wyżej było pytanie o socjal: jaki jest ten socjal? Jaka atmosfera w zespole? Jak traktują pracowników?

Mikołaj
@Łukasz

Dowiedziałeś się już czegoś na ten temat z innych źródeł? Jeśli tak, to daj znać- takie informacje zawsze są cenne i pomagają innym osobom odwiedzającym ten wątek.

Łukasz
@Mikołaj

Niestety dowiedziałem się niewiele. Dam sobie spokój.

Andi
Były pracownik
@Łukasz

Trzeba jechać i pogadać z szefem firmy. Wymagania spore. Z dobrym językiem niemieckim do ogarnięcia.

Andi
Były pracownik

Pracowałem tam 2 lata temu. Praca na terenie Niemiec (99%) - czasem trafi się coś w Polsce ale sporadycznie i za polską pensję. W Niemczech krótkie roboty po parę dni (czasami dłużej - tydzień, dwa). Warunki socjalne ok. Noclegi w pensjonatach przyzwoitej jakości. W pensjonatach generalnie brak możliwości gotowania i prania... Tam praca pod niemieckie dyktando - w myśl Polak ma zapieprzać a Niemiec się szanuje... Właściciel firmy jak ktoś już pisał często zmienia zdanie i słucha swoich rodaków. O polakach przy Polakach mówi dobrze (wśród swoich odwrotnie..). Ogólnie spory stres (praca w przemyśle w piecach i kotłach - wewnątrz), za przejazdy (zazwyczaj nocne) nie płacą, tylko za wypracowane i podpisane przez przełożonego godziny... Jednemu podejdzie innemu nie...

max
Były pracownik

Szef tej firmy swoich prcownikow traktuje jak by byli jego niewolnikami i zwalnia ich za byle co . Szybciej stawki ucina niz daje podwyzki .A jezeli chodzi o bonusy to wspaniale gada obiecuje ZŁOTE GÓRY a pozniej odwraca kota ogonem czyli juz niema zadnych bonusow , kreca jak moga .

Mike
Pracownik
@max

Zgadzam się z każdym słowem. Same obiecanki. Szef słowa nie trzyma, asystentka szefa - polka, ciągle kłamie. Trzymać się daleka tej firmy

mini
Były pracownik
@max

Szef zwalnia za picie alkoholu lub przychodzenie do pracy w stanie nietrzeźwym. Opinie piszą rozgoryczeni, którzy zapomnieli, ze praca to nie knajpa.

Free
Były pracownik
@max

100 % prawda.

Zorientowany
Pracownik
@max

Bonusy są, trzeba tylko czytać ze zrozumieniem zarządzenie. Są 4 bonusy! Trzeba jednak umieć czytać i to ze zrozumieniem.

Krzysztof
 Pytanie

Cześć, firma szuka spawaczy i murarzy. Może ktoś napisze o warunkach pracy. Opinia od "Robol" to mało, Jeżeli Robol, to chyba coś jest nie tak. Źle się w tej firmie czujesz. Ile można zarobić jako murarz?

Robol
Były pracownik
@Krzysztof

Robol bo praca ciężka. Wylecieć można łatwo za alkohol, papierosy, kłótnie i pyskówki, za narzekanie i gadanie o pieniądzach miedzy sobą. Socjal tak jak pisałem bardzo dobry. Hotele całkiem dobre i ze śniadaniem, auto służbowe masz na 3 osoby. Praca ciężka fizycznie i czasem stres. Popracujesz długo jeżeli jesteś osobą pozytywną. Są rózne problemy, ale jeżeli coś ci nie pasuje to zostaw to dla siebie albo się zwolnij.

Pytanie
 Pytanie

Jakie wartości są cenione w E-R-S Polska Sp. z o.o.?

mini
Pracownik
@Pytanie

Najważniejsze wartości to: rzetelność, pracowitość, gtowość do pracy , natomiast piętnuje się pijaństwo, ochlejstwo, lenistwo i "leserstwo". To nie jest praca dla tych, którzy hołdują zasadzie "czy się stoi, czy się leży, pensja (i to wysoka!!!) się należy"...

Mike
Kandydat
@Pytanie

Donoszenia na swoich kolegów - najważniejsza wartość ceniona w E-r-s.

miś
Były pracownik

FIRMA KLAMCOW I WYKORZYSTYWACZY < POZNIEJ SZEF SIE CHWALI ILE TO FIRMA MILIONOW EURO ZAROBILA POPRZEDNIEGO ROKU ALE OSZCZEDNOSCI SZUKA U PRACOWNIKOW CZYLI URWIEMY KILKA EuRO TU I TAM TO GDZIES SIE ZAPODZIEJA FAKTURY ZA PALIWO , NIEMIECCY PRACOWNICY UWAZAJA SIE ZA BOGOW NA BUDOWIE A POLACY DURNIE , TAK UWAZAJA I NIE RAZ WYZYWAJA POLAKOW . OGOLNIE (usunięte przez administratora) FIREMKI >

Pytanie
 Pytanie

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w E-R-S Polska Sp. z o.o.?

zainteresowany
Kandydat
@Pytanie

Coś z tą atmosferą nie tak, skoro nikt nie odpowiedział na ten wpis działu hr.

Gabi

@to ja Zdanie należy dokończyć"według uznania zgodnie z zasługami w pracy"

Pytanie
 Pytanie

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie e-r-s Polska sp.z o.o.? 

to ja
@Pytanie

system premii uznaniowych jest bardzo prosty. według uznania. :)

Robol

Spoko firma. Cieżka praca i cieżko sie utrzymać. Problem w tym że czym dużej pracujesz tym wiecej sie angażujesz, wiecej dostajesz obowiazków i wiecej czasu spędzasz w pracy. Socjal super, auta, hotele, śniadania, ubrania robocze, narzedzia i sprzet. Praca w systemie serwisowym. Jedziesz na robote na kilka dni lub tygodni, obojetnie czy to weekend czy świeto. W domu jesteś dwa, trzy razy w m-cu po kilka dni.

Marek
@Robol

Jakie zarobki? Jaki socjal? Wie ktoś coś?

Administrator

Co warto wiedzieć o firmie e-r-s Polska sp.z o.o. w miejscowości Wrocław, gdy chce się tutaj podjąć pracę? Dodaj komentarz jako pierwszy, rozpocznij dyskusję o tym pracodawcy.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o E-R-S Polska Sp. z o.o. - Komorniki

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 4 014 360
 2. linkedin.com 3 587 328
 3. olx.pl 3 276 288
 4. jooble.org 3 086 424
 5. pracuj.pl 3 054 024
E-R-S Polska Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 23 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Lipowa 17A
  55-300 Komorniki
 • NIP: 1010005850 REGON: 22064483 KRS: 0000448438
E-R-S Polska Sp. z o.o.