Media Direction Sp z o.o.

Opinie o Media Direction Sp z o.o.

Marta

Na facebooku firmy Media Direction możecie zaobserwować działania i nagrody firmy współpracujących, do których przyczyniła się działalność tej firmy. Czy może ktoś z Was chce się przyczynić do tych działań pracą w tej firmie?

Marta

Firma Media Direction szuka pracownika na stanowisko Key Account Manager (http://www.gowork.pl/praca/media-direction-sp-z-o.o.;pr). Czy ktoś z Was pracował na tym stanowisku? Może potwierdzić to co oferuje pracodawca, czyli m.in miłą atmosferę?

hey

Wiecie czy jest szansa na to, żeby znaleźć zatrudnienie u nich jako media assistant? Świetnie, ze zatrudniają na mocy umowy o pracę, a jak jest opieka medyczna i inne benefity to znacznie umila zatrudnienie.

Wielu osobom szukającym pracy pilnie potrzebne są informacje na temat firmy Media Direction Sp z o.o.. Możesz pomóc. Dodaj komentarz na forum.

Zostaw opinię o Media Direction Sp z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Media Direction Sp z o.o.