Belbray Manufacturing Poland Sp. z o.o.

Belbray Manufacturing Poland Sp. z o.o.
6 101

Opinie o Belbray Manufacturing Poland Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Znaczenie atmosfery w miejscu zatrudnienia jest coraz większe. Czy podobnie jest w Belbray Manufacturing Poland Sp. z o.o.? Dajcie znać, co o tym sądzicie. W ten sposób możecie ułatwić innym osobom podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

On

Wyjątkowo uczciwa firma godna polecenia.

oszukany

Wyjątkowi (usunięte przez administratora) !!! Nie płacą wynagrodzenia. Kłamią bez zmrużenia oczu. Wyjątkowe kanalie. Jak najdalej od tej firmy.

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz większą rolę. Czy tak samo jest w BELBRAY MANUFACTURING POLAND SP Z O O? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

@Administrator 23.02.2018 10:26

Pracodawca godny polecenia. To nie jest firma dla jednostek. Tu czujemy się wszyscy jak rodzina.

monter

Pracuję od maja tego roku i jest ok. Pensja na czas z zaliczkami też nie ma problemu jak się poprosi. Montuję w terenie mam auto służbowe. Jest przyzwoicie jak na dzisiejsze czasy.

Pracuje od roku

Nie mogę powiedzieć złego słowa. Pracuje od roku.

Cnc

Operator CNC. Polecam dobrze płacą.

Spawacz

Spawałem w belbray przy dużych produkcjach na zlecenie. Były bardzo dobre warunki i kasa super. Ja polecam.

Lakiernik

Pracowałem lakierowałem proszkowo wszystko było dobrze i pieniądze dobre.

Adam

Też pracowałem i było spoko.

Spawacz

Pracowałem i byłem zadowolony. Byłem spawaczem ślusarzem.

zadowolony

Pracowałem przez 2 lata. Polecam bo wszystko było dobrze i pensja na czas. Ktoś kto napisał że oszuści to nie pracował w tej firmie.

lllllllll

OSZUŚCI !!! NIE PŁACĄ WYNAGRODZENIA. WŁAŚCICIELE KŁAMIĄ W ŻYWE OCZY. ODRADZAM SKŁADANIA CV

Zostaw opinię o Belbray Manufacturing Poland Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Belbray Manufacturing Poland Sp. z o.o.