BELBRAY MANUFACTURING POLAND SP Z O O

Opinie o BELBRAY MANUFACTURING POLAND SP Z O O

monter

Pracuję od maja tego roku i jest ok. Pensja na czas z zaliczkami też nie ma problemu jak się poprosi. Montuję w terenie mam auto służbowe. Jest przyzwoicie jak na dzisiejsze czasy.

Pracuje od roku

Nie mogę powiedzieć złego słowa. Pracuje od roku.

Cnc

Operator CNC. Polecam dobrze płacą.

Spawacz

Spawałem w belbray przy dużych produkcjach na zlecenie. Były bardzo dobre warunki i kasa super. Ja polecam.

Lakiernik

Pracowałem lakierowałem proszkowo wszystko było dobrze i pieniądze dobre.

Adam

Też pracowałem i było spoko.

Spawacz

Pracowałem i byłem zadowolony. Byłem spawaczem ślusarzem.

zadowolony

Pracowałem przez 2 lata. Polecam bo wszystko było dobrze i pensja na czas. Ktoś kto napisał że oszuści to nie pracował w tej firmie.

lllllllll

OSZUŚCI !!! NIE PŁACĄ WYNAGRODZENIA. WŁAŚCICIELE KŁAMIĄ W ŻYWE OCZY. ODRADZAM SKŁADANIA CV

Zostaw opinię o BELBRAY MANUFACTURING POLAND SP Z O O - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BELBRAY MANUFACTURING POLAND SP Z O O