Opinie o Centrum Projektów Polska Cyfrowa w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Centrum Projektów Polska Cyfrowa. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Centrum Projektów Polska Cyfrowa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Projektów Polska Cyfrowa w Warszawa

Int

Nie polecam, szczególnie "tymczasowym"

@Donald

Było? Tzn. już tak nie jest? Zmienili sposób zatrudniania? A dlaczego akurat na 18 miesięcy? Jaka to była umowa i jaką oferują teraz? Może jest opcja umowy o pracę?

Wanna

Faktem jest, że w cppc stworzono miejsce przyjazne pracownikom, ostoję i azyl w którym pracownik znajdzie wspaniałe warunki do pracy i osobistego rozwoju. Cppc to miejsce niezwykłe, w którym ramię w ramię współpracują ze sobą specjaliści gotowi do pełnego zaangażowania, wzajemnej pomocy, bez fałszyjwej empatii czy tak zwanej spychologii pracy. A to wszystko nie byłoby możliwe dzięki budowniczym tego ładu, demiurgom i architektom - kierownictwu, dyrektorom ceniącym kompetencje pracownika ponad znajomości i kumoterstwo oraz realny wkład pracownika w sukces firmy ponad osobiste sympatie szefowych. Nawet jeśli zdarzyły by się takie przypadki pracownik zawsze byłby w stanie wybaczyć swojemu przełożonemu bo wie że ma do czynienia z osobą niezwykle kompetentną, wiedzącą co robi, której działanie nie jest dziełem przypadku. Zdecydowanie mogłam tu doświadczyć sztuki perswazji i siły argumentów dzięki czemu praca była przyjemnością nawet gdy podejmowane decyzje były nie do końca przemyślane. Priorytety zawsze ustalane z głową i realne, dzięki czemu nikt nie musi biegać jeszcze szybciej. Tu pracujesz na sukces zespołu i firmy a nie by spełnić niespełnione ambicje szefa, dyrektora. Problemy rozwiązywane są wspólnie bez szukania winnych. Kompetencje pracownika są dobrane na miarę do jego zadań, ważne jest jego doświadczenie i umiejętności. Pracownik może w każdej chwili podnieść swoje zdolności dzięki bogatemu pakietowi szkoleń. Sama praca jest rozwojowa i ciekawa w końcu to fundusze unijne. Chyba wyszła laurka. Mam nadzieję zę nikogo nie onieśmieliłam, speszyłam, czy wprawiłam w zakłopotanie.

Dusia
@UltraZ

To w których departamentach jest tak sobie? Czyli korelacje z dyrektorem nie są do końca przyjazne, to oznacza, że dla niego wiedza pracowników ze sporym stażem jest bez znaczenia?

Int

Nie polecam, szczególnie "tymczasowym"

@Int

A w sumie to pociągniesz temat? Bo widzę, że od jakiegoś czasu nikt tu niczego nie pisał Masz aktualne info?

Ada
@Agata

Również nie polecam. Pracownicy z APT są pracownikami drugiej kategorii i na każdym kroku jest to im przypominane. Premia dla wszystkich? Nie dla was! Szkolenia? Nie dla was! Normalna umowa po 18 miesiącach? Nie dzięki weźmiemy kolejna osobę z agencji i narobimy jej złudnych nadziei żeby odesłałam czarna robotę za innych. Nie są to jednostkowe przypadki bo liczba osób które przeszły z agencji na normalny etat to może 5% a i tak większość to koleżanki naczelników lub dyrektorów :) ~pracownik APT szukający nowej pracy

@Ada

5%? Z ilu? Oni coś z tego mają, że do takich sytuacji dochodzi?

Pracowik
@Int

Również nie polecam pracować przez APT, prawie zero szansy po 18 mies. dostać etat w CPPC. Zarobki najniższe...

Sony
@Int

Skłaniam się zgodzić z powyższymi opiniami. Pracownicy APT są pewną podkategorią pracowników. Nie przysługują szkolenia ani dofinansowania do nauki języków. Może nie byłoby z tym problemów, gdyby nie fakt że jest to nie wprost przypominane. Osoby które są przyjmowane bezpośrednio do CPPC na etat, odnosi się wrażenie są przyjmowane nie na podstawie umiejętności/zdolności lecz bycia w jakimś nieformalnym układzie z kadrą kierowniczą. Wobec osób wykazujących się odmienną postawą i będących poza układem, prowadzone są nieczyste zagrania, które powodują że pracownik sam opuszcza to miejsce pracy. Z plusów to na pewno praca hybrydowa i elastyczne godziny pracy.

@Sony

dowiedziałem się, że jest możliwość szkoleń dla APT - wszystko zależy od przełożonego :)

Małgorzata

Ooo... a czy te szkolenia są w jakiś sposób zakończone certyfikatem dla pracownika lub pozwalają na dalszy rozwój w firmie i awans?

Kombat@
@Małgorzata

Dalszy rozwój i awans w tej firmie zapewniają nie szkolenia lecz dobre "relacje" z dyrektorem.

@Kombat@

Aż tak że trzeba mieć znajomości żeby awansować? A co z kwalifikacjami? Nawet jak ktoś ich nie ma a ma dobre układy to może załapać się na lepsze stanowisko?

Śliwka Nowy wpis

Potwierdzam poprzednie komentarze. A w odniesieniu do ostatniego komentarza: nawet nie o awans chodzi. Żeby dostać porządną umowę np. na czas nieokreślony trzeba się porządnie "ułożyć". Jak to wcześniej ktoś napisał w tej hierarchiczno-urzędniczej strukturze obowiązuje zasada BMW - pracownik Bierny, Mierny ale Wierny

Łukasz Nowy wpis
@Śliwka

Czyli ci co nie mają znajomości pracują na zleceniu czy na umowie o prace ale przedłużanej co roku?

Donald Nowy wpis
@Łukasz

Było modne w tej instytucji zatrudnianie przez agencję na umowę tymczasową - taka pseudo umowa o pracę na max 18 miesięcy.

@Donald

Jakie narzędzia pracy zapewnia Centrum Projektów Polska Cyfrowa? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Natka

Hej, na ich stronie znalazłam ofertę na Starszy specjalista ds. naboru projektów i zastanawiam się nad aplikacją :) Z tego co widzę, to głównie zajmowałabym się opracowywaniem dokumentacji konkursowej i przygotowaniem naboru wniosków o dofinansowanie. Zaintrygował mnie to co oferują, a dokładnie dodatkowe dni urlopu (urodzinowy, prozdrowotny), ktoś mi napisze ile to dni przypada takiego urlopy dodatkowego? :)

@Natka

Prozdrowotny jeden dzień + urodzinowy jeden dzień (w miesiącu urodzin)

Kobieta
@Gość

Pierwszy raz szczerze się spotykam z taką prakyką, ale to oczywiście duży plus ;) Firma oferuje jeszcze jakieś inne „ciekawe" benefity dla pracownika, czy poprzestała na tym urlopie? Ogólnie jak kwestie finansowe, można wynegocjować jakąś podwyżkę, premię? Jak to u was wygląda?:)

@matylda

Czesc, a jak wyglada praca w tej Instytutcji aktualnie? Sporo negatywnych rzeczy przeczytalam i o rekrutacji, i o samej pracy. Czy istnieje proces “spychologii”?

Firma Centrum Projektów Polska Cyfrowa prowadziła rekrutację na stanowisko Starszy Specjalista ds. naboru projektów. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Wanna

UltraZ
@Wanna

Niestety nie w każdym departamencie jest tak kolorowo w szczególności jeżeli dyrektorem jest osoba bardzo młoda, bez doświadczenia i z kompleksami.

Dusia
@UltraZ

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do Centrum Projektów Polska Cyfrowa. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Pracuj.pl, ostatnie dodali 24 października.

Mada

tak

@Mada

O cześć, a uzasadnisz dlaczego polecasz ich jako pracodawcę? Z tego co pamiętam ludzie odradzali i po prostu jestem ciekawa czy coś się zmieniło po takim czasie czy o co chodzi

O pracę w mieście Warszawa nie jest łatwo, dlatego czy możecie coś powiedzieć o firmie Centrum Projektów Polska Cyfrowa?

Mada

Bardzo fajne miejsce, miła atmosfera, praca zdalna utrzymana, dużo dodatków. jest spoko

Rekrutacja

Nawet nie wiem, jak to skomentować. Rozmowa rekrutacyjna się nie odbyła, po niespełna 15 minutach oczekiwania na rozmowę online otrzymałam wiadomość, że odrzuca połączenie osobie, która miała przeprowadzić spotkanie. Zapytano się mnie, czy znajdę czas na spotkanie następnego dnia roboczego (nie podano godziny). Pomimo tego, że zadeklarowałam wachlarz godzinowy właściwie całego dnia roboczego, a w dniu, w którym miało odbyć się spotkanie dopytałam, czy nadal spotkanie jest aktualne, nie dostałam ŻADNEJ odpowiedzi.

@Rekrutacja

Z tą rozmową to tak na poważnie? A z kim miałaś? Ciekawa jestem czym to spowodowane czy to błędy techniczne czy o co chodzi

Rekrutacja
@Agata

Tak, na poważnie. Też nie dowierzam, że coś takiego wydarzyło się de facto w instytucji państwowej.

Ula

Świetne opinie o firmie, jednocześnie wymagający pracodawca więc nie każdy potrafi sprostać.

@Ula

Nie no rozwaliłaś mnie tym tekstem. Pracowałem przez wiele lat i wymagający pracodawca chciał tylko aby tabelki się zgadzały, jak naj mniej sprawdzać nic nie znajdować. Jedna z dyrektorek departamentu dorabia reklamując butik z ciucholandu. Totalna żenada.

Piotr W.
@Ula

Sprostać potrafi każdy najważniejsze Pani Naczelnik jest to aby dobrze zarządzać ludźmi i to potrafić, ale tu w kierownictwie obowiązuje zasada mierny ale wierny.

Radek

Tematy nie są zbyt proste więc nie dziwi mnie, że rekrutacja jest raczej trudniejsza, ale warto.

@Radek

Dobre, dziś już wiadomo że wszelkie pozytywne komentarze były wpisywane przez dział IT firmy, wycekł mail z tabelka gdzie i kiedy kto pisał. :)

@Radek

Ty na pewno mówisz o tej firmie czy ci się pomyliło z jakimś innym Centrum :) Jest jeden temat (usunięte przez administratora), nie odzywaj się, nie pytaj, nie wnikaj, nie proponuj, i dużo więcej nie...... najlepiej morda w kubeł i (usunięte przez administratora). A może wtedy kiedy Dyrekcja i naczelnicy się nachapią dostaniesz jakieś 300 zł premii :) Generalnie firma jest tylko cieniem swojej poprzedniczki WWPE, cieniem smutnym i biednym. Dyrektorka sprzedająca w lumpeksie w sieci to na pewno dobry przykład dla pracowników, że trzeba dorabiać.

Czy Centrum Projektów Polska Cyfrowa oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

umowa o pracę

sboj

Opinie poniżej różne ale jako pracownik z ponad 4 letnim stażem mogę powiedzieć, że można się tu rozwinąć. Przede wszystkim ciekawe i wymagające zadania. Można dużo nauczyć się funduszach i realizacji projektów. Dobra atmosfera współpracy, zupełnie inna niż w standardowych urzędach. Każdy traktuje się po partnersku. Fajne biuro i dobry sprzęt do pracy. Co do zarobków - kokosów nie ma ale są na przyzwoitym poziomie. Specjalista z doświadczeniem z łatwością zgarnie powyżej 4000 na rękę a nawet więcej. Ostatnio bonusów finansowych jest mniej z uwagi na covid. Za to jednak praca w całości wykonywana zdalnie, dużo szkoleń, elastyczny czas pracy. Dobre miejsce także dla osób, które chcą się rozwijać w tematyce funduszy. Na pierwsze doświadczenie zawodowe wręcz idealne. Odnośnie rozmów kwalifikacyjnych, to właśnie dzięki atmosferze nie są one nadęte a raczej prowadzone w przyjaznej atmosferze. Nie jest to standardowy urząd a raczej coś pomiędzy urzędem a firmą prywatną.

Karol

Hej, opowiedzcie o waszej integracji w firmie?

Atmosfera ok zarobki bez szansy na podwyżkę od 3 lat premie z roku na rok coraz gorsze, a bardzo dużo pracy i duży chaos, zarobki na poziomie starszego specjalisty 3300. Zwalniają pracowników z dnia na dzień bez merytorycznych powodów.

Wojciech

Czy w Centrum Projektów Polska Cyfrowa można liczyć na jakieś benefity pozapłacowe? Ciekawi mnie też czy przyjmują tu osoby bez większego doświadczenia, wiesz coś na ten temat?

@Wojciech

Nie jak widać trzeba się usuwać!! Aby klepali się po ramieniu... aby tzw klienci zwiedzający nie widzieli jaką się prowizorkę odpierncza... ale to do czadu :) zapewnie

Mars

Unikać, obejść dookoła, rozmowa kwalifikacyjna prowadzona przez ludzi bez kompetencji co może dziwić, zdecydowane nie.

Dagmara

Czy test na rozmowie kwalifikacyjnej jest ciężki ?

Po Pc
@Dagmara

Bardzo, bardzo ciężki. Szukaj czegoś łatwiejszego.

Po Pc

Miejsce bez perspektyw, jak chcecie doświadczenia w tego typu pracy to poczytajcie wytyczne ze strony fundusze europejskie.gov.pl. Dowiedziałam się na rozmowie "że szkoleń to pani nie będzie, pani...". Eksperci i profesjonaliści, w koszuli flanelowej przychodzą na rozmowę, to so profesjonaliści

Ghij

Wypytano się mnie jak to się robi gdzie indziej i odesłano, konkretnie jakie są stosowane stawki w innych miejscach gdzie pracowałam. Super rozwiązania no nie? Zapraszać na rozmowy, powypytywać się jak jest gdzie indziej i mamy gotowe rozwiązania, po co myśleć samemu, no to co że nam płacą za pracę. My piniędze będziemy brać... W międzyczasie jeszcze opowiedziano o tym jakie to oni mają plany co do organizacji prac y u nich. Dziwna była ta rozmowa, po ok godzinnej rozmowie oczywiście nie dano żadnej odpowiedzi. Profesjonaliści...?

DW

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w CPPC. Bardzo dobra, profesjonalnie poprowadzona rozmowa. Najpierw test wiedzy merytorycznej, potem trochę pytań miękkich. Moje wrażenie bardzo dobre.

DW
@DW

Rozmowa była naprawdę dobrze poprowadzona i na wysokim poziomie. Niestety szkoda, że to dobre wrażenie z rozmowy zepsuto brakiem jakiejkolwiek odpowiedzi o wyniku rekrutacji. Minęło prawie dwa miesiące więc jak mniemam, przegrałam ten wyścig; mówi się trudno, to jest rekrutacja, wygrać może tylko jeden, ale w dobrym tonie byłoby jakkolwiek dać informację i podziękować za udział w rekrutacji również tym, którzy przegrali. Szkoda.

Wiwi
@DW

@DW, czy mogłabyś proszę napisać, czy test i rozmowa odbywają się w tym samym dniu, czy to różne terminy? Dzięki z góry!

Honorata
@DW

Od Twojej ostatniej wypowiedzi na temat Centrum Projektów Polska Cyfrowa minęło już parę miesięcy. Czy po rozmowie rekrutacyjnej, którą tak miło wspominasz zostałaś przyjęta do pracy? Jeśli tak to napisz proszę parę zdań na temat tego jak się Tobie w niej obecnie pracuje.

Honorata

@DW, dziękuję za Twoją odpowiedź. Przykro mi, że nie udało się Tobie dostać do pracy w Centrum Projektów Polska Cyfrowa, jednak trzymam kciuki za dalsze rekrutacje. Jeśli byłabyś tak miła, powiedz proszę czy podczas rozmowy dowiedziałaś się czegokolwiek o tym, czy firma kładzie nacisk na rozwój pracowników? Oferuje dodatkowe szkolenia i tym podobne? Może ktokolwiek na forum umiałby odpowiedzieć mi na to pytanie?

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Projektów Polska Cyfrowa - Warszawa

• Jak się pracuje w Centrum Projektów Polska Cyfrowa?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Projektów Polska Cyfrowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Projektów Polska Cyfrowa?

Centrum Projektów Polska Cyfrowa
1.7/5 Na podstawie 26 ocen.

Centrum Projektów Polska Cyfrowa