THOR Industriemontagen GmbH & Co. KG

4 Dodaj merytoryczną opinię
opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o THOR Industriemontagen GmbH & Co. KG

Aktualność
THOR® z siedzibą główną w Erfurcie to przedsiębiorstwo rodzinne, które zostało założone w 1998 r. jako jednoosobowa działalność. Obecnie w inżynierii budowlanej (instalacje zasilające w domach, budynkach użytkowych i przemysłowych) pracuje u nas ponad 1000 pracowników, a nasze usługi świadczymy we wszystkich landach Niemiec. Zatrudniamy monterów instalacji budowlanych takich jak: hydraulik - monter instalacji sanitarnych i grzewczych, monter wentylacji i klimatyzacji, elektromonter, elektryk budowlany, elektronik, monter, serwisant wind i urządzeń dźwigowych, spawacz i ślusarz.

W 2023 r. zostaliśmy wyróżnieni przez niemiecki Instytut Innowacji ds. Zrównoważonego Rozwoju i Cyfryzacji jako "Pracodawca Przyszłości" pod względem poziomu cyfryzacji, innowacyjności i nowoczesności.

Nasze obszary działalności:

• technika grzewcza i sanitarna

• technika chłodnicza i klimatyzacyjna

• technika wentylacyjna

• elektryka

• spawalnictwo

• montaż wind

• fotowoltaika

Nasz pakiet pracowniczy THOR®:

• niemiecka umowa o prace na czas nieokreślony,

• atrakcyjne wynagrodzenie i dieta

• dodatki urlopowe i bożonarodzeniowe

• auto służbowe dla każdego zespołu z kartą paliwową (pod dom w Polsce)

• możliwość powrotu do domu na nasz koszt

• organizacja zakwaterowania na miejscu pracy

• komplet narzędzi i maszyn dla każdego montera oraz markowa odzież robocza od engelbert strauss®

• możliwość szkolenia i podnoszenia kwalifikacji w Akademii THOR®

• Tablet pracowniczy THOR® z dostępem do internetu, telefonem i nawigacją

Aplikuj już dzisiaj i stań się THORianinem!

E-mail: bewerber@thormontagen.de (prosimy o przesłanie CV i/lub posiadanych uprawnień/ certyfikatów zawodowych)
Tel. +48 62 506 7777

Nasza strona internetowa: https://www.thormontagen.de/pl/ lub http://www.pracawthor.pl

Marek

Pracuje w tej firmie od ponad roku i nie ma na co narzekac. Otrzymujesz narzedzia, ciuchy i auto, ktorym mozesz wracac na koszt firmy do Polski. Jest to dla mnie najwiekszy plus i nie znam innej firmy niemieckiej , w ktorej mozesz ich autem i na ich koszt zjezdzac do domu. Kasa oczywiscie zawsze moze byc lepsza, ale jak sie sprawdzisz to mozesz liczyc na podwyzke. Z mojej strony polecam ta firme i sciagnalem tu juz dwoch kolegow do pracy.

@Ali

Witamy ALI, dziękujemy za zapytanie. Praca odbywa się głównie u prywatnych klientów na terenie całych Niemiec. Pozdrawiamy, THOR

Andre

Witam .ja tu jestem nowy i nie narzekam.To co tu przeczytałem to w 50 procentach to bzdury.K ordynatorka odpowiada na kazdy telefon i pomaga w kazdej sprawie.Wydaje mi się ,kazdy co tu narzeka to chce od razu zarobić te 3 tys euro siedząc w darmowym najlepiej palacu za pare godzin pracy ,jescze pewnie swoją osobą nie reprezentując nic albo prawie nic specjalnego "chodzi mi o umiejętności.Jezeli chodzi o szczegóły to po zatrudnieniu się , albo lepiej przed proponuje sobie uważnie przeczytac umowę o pracę.Tam jest wszystko biale na czarnym, taką umowę mam pierwszy raz w zyciu a mialem ich wiele.A tak w ogóle to kto za 180 godzin zarabia w Niemczech 3 tys euro jako nowy na budowach bo ja nie znam takich. Mieszkanie mozna sobie wynająć samemu za 15 euro przyzwoite tylko trzeba chcieć a nie tylko narzekać!Ja tam polecam tą firmę,zawsze warto spróbować.Oczywiście jest parę rzeczy ktore mi się nie podobają ,ale co mi tam pozyjemy zobaczymy.Pozdrawiam wszystkich i dawajcie tu do pracy jak macie trochę odwagi????

@@Robert

Dzień dobry, prosimy kontaktować się z numerem +48 62 506 7777 lub e-mailem adresem bewerbung@thormontagen.de. Pozdrawiamy zespół THOR

Jaro

Pracuję od ponad pół roku wypłata zawsze na czas kontakt z koordynatorką Małgosią co czwartek pieniądze wspaniałe jak nie pracuje mam co miesiąc przynajmniej 1600 za punkty dostałem już wyciskarka wolnoobrotowa dla żony oraz odkurzacz bezprzewodowy za 180 godzin 2000 na rękę nie licząc diet z których po opłaceniu noclegu też zostaję ok. 200 euro firma godna polecenia jestem zachwycony ubezpieczenie mam na siebie żonę i dwójkę dzieci żyć i nie umierać a tym którzy chcą zarobić 3000 za nic proponuje żeby zatrudnili się na własnej gewerbie i wtedy zobaczą co to znaczy praca i pomiataniem przez Niemców ja nie narzekam auto służbowe jest ubranie z górnej półki jest za obuwie dostałem 70 euro firma cudowna polecam odpowiem na pytania pod nr.tel 793973312 codziennie po 18.30

@Arturo

Dzień dobry Arturo, zachęcamy do kontaktu z rekrutacją aby poznać aktualną ofertę i warunki pracy: bewerbung@thormontagen.de Pozdrawiamy, zespół THOR

Bakteria
@monter

Trochę dłużej powinieneś popracować aby dokładnie wiedziec jak to funkcjonuje.Jest możliwość samemu wpływać na własne wolne i jego termin-czy z nadgodzin czy z urlopu.Pracuje już(tylko) ponad rok i miałem(mam)kontakt z różnymi ekipami z polski w firmie które pracują jeszcze dłużej.Powiem krótko jest dobrze a nawet bardzo dobrze.Trzeba oczywiście się dostosować ale także wymagać i nie dać się zepchnąć czy zaszufladkować.Przy mądrej organizacji i efektywności można zarobić 3 tys eur-uwaga!-co tydzień będąc w domu! Wspomnę jeszcze że jesteśmy bardzo dobrze ubezpieczeni (doświadczyłem tego ponieważ miałem wypadek w pracy) można objąć opieką zdrowotną całą swoją rodzinę oraz otrzymywać około 800 zł co miesiąc na każde dziecko jeśli takowe ktoś posiada.Dużym plusem są dojazdy do i z pracy do PL samochodem służbowym za darmo(za paliwo się nie płaci) Dodatkowo zbieramy punkty (stałe co miesiąc) i dodatkowe za własną kreatywność,pomysłowość itd. na specjalnym osobistym koncie. Punkty możemy sobie wymienić na wartości materialne w naszym zakładowo-internetowym sklepie.Począwszy od metrówki,kompletu kluczy,kosiarki do domu,zastawy stołowej dla żony,firanek,telefonów,telewizorów po wczasy na majorce. Ktoś napisze że to zamydlanie oczu,kupienie pracowników jakimś tanim kosztem. Bardzo proszę, tylko niech Ten ktoś poda mi jeden przykład firmy gdzie można tyle zarobić i mieć takie warunki.Dla chętnych szerszej informacji o firmie i pracy w niej-(usunięte przez administratora)

JP Nowy wpis
Inne

Jaka ocena z pracy jako pomocnik elektryka? Myślę o tej ofercie sprzed paru dni na Bochum. Jakiegoś super doświadczenia nie mam i zastanawiam się czy nauczę się tam na miejscu dobrych praktyk? Jest tu może ktoś kto podpatrzył jak tam robią? I czy zarobki są ok?

Adamus Nowy wpis
Kandydat

Witam Serdecznie. Czytam opinie i są całkiem skladne. Ogólnie zamierzam się zatrudnić ale mój niemiecki jest na poziomie zrozumienia na codzień posługuję się angielskim. Ogólnie bardziej przydaje się mi umiejętność komunikacji z ludźmi i to jest dużym ułatwieniem w życiu jak i jego części czyli pracy. Po za tym potrzebuję normalnej stałej pracy za granicą Polski. Chcę się w końcu ustatkować i potrzebni do współpracy są mi ludzie z którymi naprawdę można coś zbudować. Pozdrawiam

Pracodawca

Witamy, dziękujemy za wiadomość. Poszukujemy wyłącznie monterów instalacji budowlanych i spawaczy rur. Pozdrawiamy, THOR

DT Nowy wpis
@THOR Industriemontagen GmbH & Co. KG

I chyba jeszcze elektryków z tego co widziałem? Zastanawiam się czy działalność będzie planowo dalej poszerzana o inne obszary? Zwłaszcza interesuje mnie to w kontekście Akademii, czy będą dodawane kolejne szkolenia do programu?

UM
Inne

Jeszcze nie udzielono odpowiedzi co do języka ale ja jak czytałem oferty to dobra znajomość niemieckiego była wpisana w rubryce „idealny pracownik THOR posiada”. Czyli to nie restrykcja jakaś? czy kandydat z językiem zawsze będzie miał pierwszeństwo przed tym bez niego?

Nowy wpis

@UM

Witamy, dziękujemy za wiadomość. Istotnie kandydat z dobra znajomoscia jezyka niemieckiego jest "idealny", ale czasami mozemy rowniez zatrudnic fachowca bez znajomosci jezyka, jesli pojawi sie taka opcja w danej brygadzie. Chętnie zatrudniamy duety monterów, gdzie jedna osoba musi się komunikować po niemiecku. Osoby z doświadczeniem, ale ze słabą znajomością języka również mogą do nas aplikować- wtedy staramy się znaleźć niemieckojęzycznego kolegę do pary. Pozdrawiamy, THOR

Rozmowa kwalifikacyjna
W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie THOR Industriemontagen GmbH & Co. KG? Czy kandydat na stanowisko Elektryk Elektronik Elektromonter Niemcy powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Ad
Kandydat

Dzień dobry, Czy jest szansa dostać się do Państwa firmy ze słaba znajomością języka niemieckiego ? Czy język jest bezwzględnie wymagana od każdego pracownika ?

@Ad

Witamy, dziękujemy za wiadomość. Chętnie zatrudniamy duety monterów, gdzie jedna osoba musi się komunikować po niemiecku. Osoby z doświadczeniem, ale ze słabą znajomością języka również mogą do nas aplikować- wtedy staramy się znaleźć niemieckojęzycznego kolegę do pary. Pozdrawiamy, THOR

Dariusz
Kandydat

Witam, chciałbym zapytać czy jest możliwość zatrudnienia jako pomocnik przy montażu paneli

@Dariusz

Witamy, tak, jeśli zna Pan j. niemiecki- jest to warunek konieczny. Pozdrawiamy, THOR

D
Inne

Czy był ktoś z was może już na szkoleniu oferowanym przez akademie? Zastanawia mnie to jak tam w niej jest, teraz niedawno napisano, że to w niej pracownicy mogą się przeszkolić. W jakim zakresie oraz z jaka częstotliwością?

NC
Inne

Witam a są może teraz oferowane jakieś szkolenia? w ostatnim komentarzu pojawiło się stwierdzenie, że stale poszukiwani są pracownicy właśnie ze względu na rozwój. czy również indywidualnie może być on im zapewniany? W jakiej formie?

@NC

Witamy, tak oczywiscie oferujemy szkolenia dla naszych pracownikow we wlasnej akademii THOR w Menterodzie (Turyngia). Pozdrawiamy THOR

Pracodawca

Witamy, prosimy wyslac na adres: bewerbung@thormontagen.de

Andrzej
Inne

Witam,tak czytam te wasze odpowiedzi,i w żaden sposób ich nie ogarniam,raz piszecie że płacicie postojowe wynikające z waszej winy że pracownik nie ma pracy(logiczne że pojedzie do np.Polski,i tam bedzie czekał na prace,)a z drugiej że nie płacicie za to że ktoś z waszą umową nie ma pracy,spowodowanym waszym złym logistycznie organizowanej pracy,(„siedzenie w domu” oczywiście nie są płatne,),I jeszcze jedno w tym czasie kiedy pracownik jest w domu na oczekiwaniu o prace Wy zatrudniacie kolejnych pracowników,Nic tu z waszej strony logiki.Pozdrawiam

@Andrzej

Witamy Andrzej, dziękujemy za komentarz, ale niestety logicznie nie jesteśmy w stanie zrozumieć, z jakim zapytaniem zwraca się Pan do nas. Pracowników poszukujemy cały czas ze względu na ciągły rozwój i wiele nowych projektów, które obsługujemy. Jeśli ma Pan dodatkowe pytania zapraszamy najlepiej do kontaktu telefonicznego. Pozdrawiamy, THOR

Zbyszek
Kandydat

Jak to jest, że firma oferuje zarobki poniżej średnich z innych firm podobnego kalibru? Dla przykładu inna firma oferuje mi 18e brutto i 24e diety?

@Zbyszek

Witamy Zbyszek, dziękujemy za komentarz, aczkolwiek nie możemy się z nim zgodzić. Nasze stawki są uzależnione od wielu czynników i z pewnością nie należą do tych poniżej średniej. To inna firma oferująca Panu zatrudnienie proponuje bardzo niską dietę, przy 24 € i np. 10 godzinach pracy dziennie otrzyma Pan zaledwie 2,4 € diety za godzinę. Dlatego zdecydowanie zapraszamy do nas. Pozdrowienia od THOR

TN
@THOR Industriemontagen GmbH & Co. KG

W ogłoszeniu dla elektryka napisano, że dieta wynosi do 6€ netto na godzinę. Od czego zależna jest jej wysokość? I od czego zależna jest wysokość stawki godzinowej?

GZ
Inne

Cześć, a wyjaśnisz czemu? liczy się dla mnie solidny konkret, po wielu forach widzę, że ludzie często odradzają a czasami to właśnie bez podania jakiejś przyczyny. ja bym chciał wyjechać na ofertę moneta, fotowoltaikę ogarniam, wiec co jest przyczyna odradzania?

GK
Inne

Po jakim średnio czasie taki pomocnik elektryka może już awansować? jest jeszcze dostępna taka oferta, w której piszą o 13/15 euro na godzinę, w opisie także wskazują na te cala niemiecka emeryturę po pięciu latach pracy, zastanawiam się przy tym jak to wygląda także od strony jakiegoś awansu, o ile stawka wzrośnie?

@GK

Witamy GK, nie określamy po jakim czasie pomocnik może stać się samodzielnym monterem, ponieważ to zależy wyłącznie od danego człowieka, od jego umiejętności i nastawienia do wykonywanej pracy. Doceniamy każdego naszego pracownika, niezależnie na jakim stanowisku pracuje. Pozdrawiamy, THOR

Master
Kandydat

Witam. Pracuje tu ktoś z okolic Szczecina? Nie znam prawie wcale niemieckiego a interesuje mnie ta oferta, chcialbym poznać coś nowego. Mogę pełnić funkcję pomocnika? Czyli dobrze rozumiem, że przez 3 tygodnie muszę wyrobić wieecej godzin aby pokryły mi ten tydzień wolny? Czy wynagrodzenie jest umowne o danej kwocie wypłacane co miesiąc? Pozdrawiam dobrych ludzi.

GI
Inne

Cześć, ta oferta na Szczecin będzie jeszcze może dostępna? Niestety niczego nie widzę do Polski teraz, są na takim portalu oferty lecz na Niemcy już. Tutaj tez otrzymuje się jakąś służbówkę może? jeśli tak to jaką? W tamtych ofertach widziałem, że na zjazdy do kraju normalnie dają

Ksks
Kandydat

Witam serdecznie, mam pytanie odnośnie wymagań o znajomość języka niemieckiego. Mój język niemiecki jest na bardzo słabym poziomie czy są szanse na zatrudnienie w firmie Thor? Z tego co wiem pracuje dużo naszych rodaków, moim atutem jest są za to duże umiejętności monterskie można powiedzieć w każdej branży, nowe rzeczy nigdy nie stanowią dla mnie problemów, duży zmysł do pracy manualnej oraz cierpliwość do wykonywanych zadań. Czy bez znajomości języka mam jakie kolwiek szanse??

@Ksks

Dzień dobry, dziękujemy za wiadomość. Najchętniej zatrudniamy duety monterów, gdzie jedna osoba zna j. niemiecki komunikatywnie. Bez znajomości języka również jest szansa, ale czas oczekiwania na zatrudnienie może się wtedy wydłużyć do czasu, aż znajdziemy wolna ekipę, gdzie możemy Pana dołączyć. Pozdrawiamy, THOR

Marek

@Marek

Dzień dobry Marek, dziękujemy za podzielenie się opinią! :) Życzymy wielu dalszych dobrych lat jako pracownik THOR! Pozdrawiamy Zespół THOR

Geny332

Sa firmy co dają auta i karty a zjazdy 10 na 4

Tom
@Marek

Z podwyżką jest różnie. Mi ją obiecano dać ale została wstrzymana najpierw na 1 miesiąc potem to przedłużono na kolejne 2 miesiące. Minęło prawie 1.5 roku a obiecanej podwyżki jak nie było tak nie ma. Jedynie ustawowa. Ale inne rzeczy się zgadzają.

@Tom

Dzień dobry Tom, dziękujemy za podzielenie się opinią. W kwestii przyznania podwyżki prosimy Cię o kontakt bezpośrednio z Twoim dysponentem. Życzymy wszystkiego dobrego Zespół THOR

Irena
@Tom

Co się stało że ta podwyżka tak się przesuwała w czasie, powiedzieli Ci jaki jest powód tego? Ciekawa jestem czy to była jakaś sprawa związana z Twoim sposobem pracy czy coś od Ciebie niezależnego?

Ali
@THOR Industriemontagen GmbH & Co. KG

@Pracodawca pytanie odnośnie fotowoltaiki czy praca odbywa się tylko na dachach prywatnych/przemysłowych? I czy zajmujecie się też montażem na farmach?pozdrawiam

@Ali

Opiniodawca
Inne

Firma na początku wydaje się być ok. Po późniejszym przyjrzeniu się z bliska to firma nie zapewnia do końca pracy pracownikom zmusza ich żeby poszli na L4 Bo nie zamierzają płacić postojowego z godnie z umową. Nadomiar tego jak tylko powiesz im prawdę w oczy zostaniesz zwolniony i zabiorą ci całą pensję i zostaniesz z niczym. Innymi słowy taka to firma THOR

@Opiniodawca

Szanowny Opiniodawco, nasza firma jest zdecydowanie ok- i na początku i po przyjrzeniu się z bliska. Zawsze staramy się zapewnić ciągłość kontraktów dzięki bardzo rozbudowanej sieci klientów i wieloletniej obecności na rynku. Nikogo nie możemy „zmusić” do skorzystania ze zwolnienia lekarskiego, gdyż o tym oczywiście decyduje tylko i wyłącznie lekarz. Ponadto zapewniamy, że nasza firma zdecydowanie ceni prawdę i nigdy nie była ona powodem zwolnienia. Postojowe wypłacamy, co mogą potwierdzić wieloletni pracownicy naszej firmy, wiec prosimy nie wprowadzać w błąd innych odbiorców. Pozdrawiamy, THOR

Nick
@THOR Industriemontagen GmbH & Co. KG

Niestety nie godzę się z tym ze zapewniacie ciągłość pracy ponieważ wielu moich kolegów od kilku miesięcy czeka na możliwość wyjazdu do pracy i z tego co wiem nie pobierają postojowego a są na bezpłatnych urlopach . Zdziwiło mnie ze ciagle na stronach szukacie nowych ludzi do pracy jak Ci zatrudnieni siedzą w domu

Typek

Za dużo biorą dla siebie, co z tego że jest auto i zjazdy do domu. Każda firma teraz daje. O podwyżkę trzeba się prosić rok. Dostałem lepszą stawkę i warunki bezpośrednio a nie na wynajmie .Każdy dobry specjalista jak zostanie wypatrzony pójdzie dalej. Pozdrawiam kumatych

FD
@Typek

A na jakim wynajmie lepsze warunki byś chciał, bo chyba nie łapię? Wyjaśnisz mi proszę? Co do tego roku stażu, to minimum bo sobie zasłużyć, tak? to po ile panowie zazwyczaj tu robią? Z rok to minimum będzie?

@Typek

Witamy Typek, dziękujemy za opinie, ale nie możemy się z nią zgodzić. Absolutnie nie każda firma oferuje- tak jak my- auto firmowe od początku zatrudnienia z kartą paliwową bez żadnych odliczeń z diety lub wynagrodzenia i całkowite pokrycie kosztów paliwa, w tym na zjazdy do Polski. Inne firmy udostępniają co prawda auta służbowe, ale często po przepracowanym jakimś czasie np. po 6 miesiącach okresu próbnego i co najważniejsze- wyłącznie na dojazdy do pracy i powrót na zakwaterowanie na terenie Niemiec. A jeżeli nawet zezwalają na podróże do Polski to zmniejszana jest wtedy dieta. Warto zwrócić na to uwagę przy wyborze nowego pracodawcy. Nasi monterzy oczywiście otrzymują podwyżki, a jest to uzależnione przede wszystkim od jakości wykonywanej pracy. Pozdrawiamy, THOR

@FD

Ponad drugie tyle z tego co dostajesz idzie dla nich bo jesteś wynajmowany dla firm które mają cały przetarg i nie mają ludzi ,czego nie rozumiesz? Miałem propozycję za lepszą stawkę i częstsze zjazdy to każdy by poszedł na moim miejscu. ROBISZ NA WYNAJMIE DLA INNYCH FIRM

TA
@Typek

A to tak od razu można sobie cos ogarnąć już na miejscu tak jak napisałeś czy jednak trudno się przebić? Mnie jeszcze nigdy nigdzie nie było i właśnie potrzebuje jakiegoś startu. Czy w tym zakresie firma będzie sprawdzalna? Doświadczenia musze nabrać, to wiem na pewno

@TA

Jak znasz język i robotę, to duża szansa że będą chcieli wziąć w swoje szeregi. Zależy dla jakiej firmy. Thor to dobra firma na początek.

Jaka atmosfera panuje w firmie THOR Industriemontagen GmbH & Co. KG? Są ogłoszenia na GoWork.pl z 29 października. Czy jest rotacja?

@Pytanie

Witamy, zapraszamy do aplikowania i zapewniamy, że u nas panuje zdrowa atmosfera, pełna szacunku dla każdego pracownika, niezależnie od stanowiska. Rotacja występuje, jak w każdej firmie, natomiast cały czas prowadzimy nabór pracowników z uwagi na pozyskiwanie kolejnych projektów budowlanych. Pozdrowienia od THOR

asdf
Kandydat

W którym momencie doszło do stwierdzenia, że jest ok? ta cala opisana sytuacja interesowałby mnie także pod względem warunków wskazanych na umowie, co do nich należy? Czy możliwe są bardziej indywidualne ustalenia? I czy to oznacza, że każdy kandydat może spodziewać się podobnej sytuacji? ktoś się odniesie?

Pracodawca

Dzień dobry, niestety trudno odnieść nam się do Pana konkretnej sytuacji nie znając szczegółów, jednak możemy zapewnić, że nie okradamy naszych pracowników i nie możemy zgodzić się z taką opinią na nasz temat. W umowie o pracę, którą otrzymuje każdy pracownik w ojczystym języku, istnieją zapisy o zdawaniu wszystkich narzędzi w kompletnym stanie, jakie pracownik otrzymał podczas pracy w firmie. Sporządzony jest również odpowiedni protokół. Ponadto w umowie istnieje zapis o zdawaniu pojazdu służbowego w czystym stanie. Pozdrawiamy, Zespół THOR

Opiniodawca
@THOR Industriemontagen GmbH & Co. KG

No oczywiście,że widnieje opis oddawania sprzętu jak i samochodu a to ,że po złości zabieracie prawie całą wypłatę bo robicie to napatęcie to druga sprawa medalu

@Opiniodawca

Szanowny Opiniodawco, zapewniamy, że jako rzetelna firma z ponad 25- letnim stażem na rynku, nikomu nie zabieramy wypłaty. Natomiast, jeśli odchodzący pracownik- zgodnie z podpisaną umową oraz protokołem przekazania- nie rozliczył się rzetelnie z powierzonego sprzętu i/lub nie zdał auta firmowego w takim samym stanie, w jakim go otrzymał, to logiczne jest, że poniesie wtedy konsekwencje finansowe. Pozdrawiamy, THOR

NW
Inne

Witam, uzasadni Pan swoje zdanie? Dotyczy to konkretnej lokalizacji może? widziałem, że elektryk jest teraz potrzebny i chyba będę aplikował. Proszę wiec o szczegóły, czego dotyczy opinia? czy jest podparta własnym doświadczeniem?

Zostaw merytoryczną opinię o THOR Industriemontagen GmbH & Co. KG - Odolanów

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w THOR Industriemontagen GmbH & Co. KG?

Zobacz opinie na temat firmy THOR Industriemontagen GmbH & Co. KG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w THOR Industriemontagen GmbH & Co. KG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 13 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

THOR Industriemontagen GmbH & Co. KG
Przejdź do nowych opinii