Cardar

Opinie o Cardar

Remik

Czy firma potrzebuje aktualnie ludzi? Warto aplikować?

Zszargane nerwy, nie poleciłbym tej firmy nawet wrogowi.

Janusz

Ja słyszałem, że firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy!!

anonymous

Omijać te firme szerokim łukiem!!!

Były

Oszust!!!!!!!!!!!!

Nowak

Odradzam tego pracodawcę, nie wypłaca wynagrodzenia a jeśli już raczy wypłacić na pensje czeka się tygodniami.

Zostaw opinię o Cardar - Sokołów Podlaski

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cardar