LHI Leasing Polska Sp. z o.o.

Opinie o LHI Leasing Polska Sp. z o.o.

Słowa kojarzące się z LHI Leasing Polska Sp. z o.o. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): rozwojowa Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako zadowalająca. Atmosfera i ludzie tam pracujący są dobrymi specjalistami od PR. Od jakiej stawki można negocjować pensję?od 4000 netto Najbardziej podobało mi się w LHI Leasing Polska Sp. z o.o.: sam charakter pracy Najbardziej nie podobało mi się w LHI Leasing Polska Sp. z o.o.:brak odpowiedniego,profesjonalango zarządania firmą i kapitałemludzkim

Zostaw opinię o LHI Leasing Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LHI Leasing Polska Sp. z o.o.