Mohito LPP

Opinie o Mohito LPP

byłam tu

Praca w mohito, czyli masz być uśmiechnięta cały dzień, ładny make up, fryzura, paznokcie i wymalowane usta- oczywiście według niby standardów firmy. w rzeczywistości pracujesz za grosze 7-8zł za godzinę lub marna umowa o prace za najniższą krajową. Dziewczyny obgadują się.. Sama praca byłaby w miarę ok, jak dla studenta, ale nie w tak złej atmosferze..Kierownik nie wie co sie dzieje w jego salonie, zastepca wyżywa sie na pracownikach i sam zostaje kierownikiem.. ktory jak ma doby humor to sie wyzywa na pracownicach ktore z placzem zwalniają się i nie chcą już wrócić, bo jak pani kierownik ma zly humor to jest gorzej niż jak ma dobry, bo to bez różnicy, poniża dziewczyny, wyzywa, obraża, obgaduje za wszystko i możesz sprzątać, obsługiwać, być dobrym pracownikiem a zawsze coś będzie źle, bo krzywo stoisz, źle wydajesz resztę. Nie polecam

Zostaw opinię o Mohito LPP - Poznań

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mohito LPP