Kłos Zabrze

Opinie o Kłos Zabrze

Ktosznajomu

To jest masakra pracownicy źle traktowani omijajcie z pauza ciężko na piekarni. Grafiki nie są dobre

FRANEK

Witam pracowałem w firmie kłos zawsze narzekali straszyli odpisami kierownik wredny.Jak odtworzyli piekarnie Zabrze miało być super podwyszki i bus z każdego miasta wyszło inaczej załęże na busa kierowca jak wariat mocno grzeje.Co do chleba to guma inna receptura a chleby foremkowe niskie z dziurami.

Zostaw opinię o Kłos Zabrze - Zabrze

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kłos Zabrze