Bayer+Riedl Personalservice GmbH

Opinie o Bayer+Riedl Personalservice GmbH

Filtruj opinie po kryteriach:

PIOTREK!!!
 Opinia

bayer+riedl Dingolfing Chcialem przestrzec wszystkich przed wspolpraca z Agencja Pracy bayer +riedl w Dingolfing. Niestety w/w agencja okazala sie zwyklymi oszustami i zlodziejami. Pracowalem dla nich prawie 2 lata. Pracujac dla podwykonawcy nigdy nie bylo na mnie zadnej skargi. Zawsze w dokumentach pracownik oznaczony jako " sehr gut". Po 9 miesiacach pracy otrzymalem rzekomo podwyzke, ktorej nigdy na oczy nie widzialem. Nie bylo jej takze w miesiecznym rozliczeniu. W ofertach pracy okreslaja wysokosc zarobkow, ktore nie maja sie ni jak do rzeczywistosci. Od momentu upominania sie o w/w podwyzke oraz diete, a takze wyjasnienia tej sytuacji w nagrode otrzymalem -nieprzedluzenie umowy o prace. Dobrych pracownikow sie zwalnia, a alkoholikow i lizusow pozostawia. Na tym polega polityka pracy bayer + riedl w Dingolfing. Niestety osoby pracujace w biurze bayer + riedl to osoby nieodpowiednie na swoich stanowiskach. Niepotrafia rozwiazywac problemow z pracownikami. Niewyjasnione sprawy zwalaja jeden na drugiego. Niezapominajmy jednak o tym, ze kazdy z nich siedzac w biurze otrzymuje za nas stawke o jakiej my mozemy tylko pomarzyc. Panie ROMANIE PIECHOTA!!!!!! prosze sie wybrac na kursy mediacji, ktore naucza pana umiejetnosci rozmawiania z ludzmi oraz rozwiazywania problemow. Jak dla mnie to podstawowa umiejetnosc, jaka powinien Pan posiadac znajdujac sie na obecnym stanowisku w biurze.

puzon
@PIOTREK!!! 15.01.2019 20:16

Skoro nie przedluzyli umowy to musial pan byc slabym pracownikiem, mysle logicznie?

Piotr
@puzon 12.02.2019 12:15

Twoje myslenie jest bledne. W tym czasie nie przedluzono umow bardzo duzej liczbie osob. Nie majac na ten temat informacji nie wypowiadaj sie. Po drugie w biurze pracuja osoby niekompetentne. Dzis wydzwaniaja by do nich wrocic...ale niestety stara gwardia im dziekuje. Zakonczylem prace z oszustami i nie wchodze dwa razy do tej samej wody. Po trzecie...PUZON jesli tam pracujesz to zycze Ci jak najlepiej. Jednak to czas pokaze...albo Ty sam zrezygnujesz ze wspolpracy z nimi...albo oni zakoncza z Toba. Czego oczywiscie Ci nie zycze. Powodzenia w Bayer-Riedl

Anton
 Opinia

na weekendy w domu, auto dali, mieszkania normalne, robota leci

Piotr
@Anton 04.03.2019 13:50

Auta za darmo Wam nie dali. Kierowca buli za to auto ok 300 eur miesiecznie. Ludzie Wy chyba sie z choinki urwaliscie, jesli myslicie ze Bayer-Riedl dal Wam te wszystkie wygody za free.

Tobiasz

Robota okej W biurze zawsze pomoga Moze byc

Kacper

ok

Norbert Wilk
 Opinia

Polecam pracuje już od 4 lat na montażach kasa zawsze na czas , pretensje mogą mieć te osoby co lubią pic i do pracy nie chodzić

Tomasz Sz.
 Opinia

Jestem związany z tą firmą 5lat i już widzę skąd biorą te złe opinie. Zwyczajnie jak przyjdzie jakiś pajac/alkoholik/ćpun i tylko udaje, że pracuje to wylatuje, a potem płacz bo karę dosta. Nic dziwnego jak straty przynosi. Oby jak najmniej takich. Firma nie jest zła, jak się normalnie pracuje i zachowuje to nie ma problemow.

bolo
@Tomasz Sz. 12.02.2019 12:07

pijaki i meliniarze pracują a normalni wylatują taka jet prawda

Anna
 Opinia

Mąż wyjechał jako elektryk do Dingolfing. Umowę dostał od razu. Stawka dobra. Trafili z innymi na kiepskie mieszkanie, ale wystarczył jeden telefon do firmy i na drugi dzień mieli dużo lepsze. Jak się okazało właściciel zamieścił w internecie zdjęcia z przed kilku lat. Bardzo podoba mi się taka szybka reakcja i zaangażowanie dziewczyn koordynatorek z Dingolfing.

bolo
@Anna 14.02.2019 14:49

Ściema mieszkania to chlewy reakcja żadna koordynatorzy to może pan Piechota się interesuje i pani Agnieszka reszty nie kojarzę a na temat p. dominiki szkoda gadać ona już karierę zrobiła w piekarni teraz ma zakaz zbliżania się do niej jak ktoś nauczony mieszkać w chlewie to polecam żenada

Darek
 Opinia

Dzieki chlopakom z opola moglem wyjsc na prosta szybko mi znalezli fajna robote

okradziony do zera
 Opinia

Nie polecam Bayer+Ridle wszystko wydaje się pięknie ładnie do pierwszego problemu w tedy zaczyna się spirala zwalania jednego na drugiego, a winnych nie ma.(usunięte przez administratora) Najlepsze są ich super oferty np. oferują nowe mieszkanie dostaniesz 10 euro diety więcej wszystko pięknie ładnie a potem okazuje się że musisz sobie sam za nie zapłacić, albo przywożą Ci jakieś papiery, których nie rozumiesz mówią że to np. papiery żeby Cię zameldować a potem okazuje się że dostajesz połowe wypłaty bo nie jesteś zameldowany i dowalili Ci najwyższą klasę podatkową a tak naprawdę co podpisałeś to się nie dowiesz. (usunięte przez administratora) Na prawdę jedna kompetentna i uczciwa osoba zrobiła by więcej dobrego (usunięte przez administratora)

Rajmund
 Opinia

Firma jak firma idzie zarobic normalnie ino cza chciec

Krzysztof Nadzielski
 Opinia

Firma Bayer Riedl jest solidną firmą wszystko co piszą jest prawdą.Bzdety co są pisane są pisane przez ludzi co pracowali przez 2-3 tygodnie,a takich znam mnóstwo bo pracuję 2 lata i nigdy nie miałem najmniejszych zastrzeżęń.Jak były to były rozwiązywane bez najmniejszego problemu.Polecam firmę.ciężko znależć lepszą

Zofia
@Krzysztof Nadzielski 03.12.2018 21:13

Jako doświadczony pracownik napisz, jak długie są kontrakty i czy masz kontakt z koordynatorem z firmy, który pomaga Ci załatwiać sprawy na miejscu? Zakwaterowanie i ubezpieczenie leży w Twojej gestii, czy oferuje je pracodawca? To istotne szczegóły dla osób, które chcą wyjechać z tą agencją do pracy.

wichajster
 Opinia

Można prosić o opinię osoby które miały styczność z ową agencją? Z góry dzięki :)

Zofia
 Opinia

Od długiego czasu nie ma aktywności na forum. Może ktoś z forumowiczów zechce napisać jak obecnie prezentuje się sytuacja Bayer+Riedl Personalservice na rynku? Czy firma prowadzi rekrutacje w swoje struktury i na jakie stanowiska? W jaki sposób oraz w ilu etapach przebiega rozmowa rekrutacyjna? Jakie są możliwości rozwoju zawodowego w firmie? Możecie również napisać jak wygląda sprawa szkoleń oraz podnoszenia kwalifikacji, a także jaka atmosfera jest w pracy. Wszelkie informacje będą istotne dla osób, które chcą aplikować albo właśnie oczekują na rozmowę rekrutacyjną.

wszystko git
 Opinia

Dobra i rzetelna firma, polecam

Zostaw opinię o Bayer+Riedl Personalservice GmbH - Niemcy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bayer+Riedl Personalservice GmbH

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.