Opinie o Auto Serwis Wadowicka Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Auto Serwis Wadowicka Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Auto Serwis Wadowicka Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Mechanicy samochodowi
Mechanicy samochodowi Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Serwis Wadowicka Sp. z o.o. w Kraków

Alicja

Można mieć rekrutacje przez wideorozmowę ?

Piotr Nowy wpis
@Alicja

Tak, jest taka możliwość

Karo Nowy wpis
@Alicja

Tak, można i jest to dużo wygodniejsze

Piotr Nowy wpis

Tak, jest taka możliwość

Mechanik

Byłem przez długi czas mechanikę w auto serwis wadowicka 8i, moje wyniki pracy były bardzo zadowalające a efektywność mogę potwierdzić tym że mój zarobek na firmę która nam kierownik pokazywał co miesiąc miałem czasem o 140% większą od innych. Wynagrodzenie śmieszne, tymbardziej że minimalna krajowa, a premia idzie bez żadnego umowa zlecenie tylko na lewo pod stołem, mimo zapewnień że na premie będzie umowa zlecenie przynajmniej. Drugi fakt mimo etatu czyli 160 h szef dolicza obowiązkowe dwie soboty po 6 h, czyli w miesiącu trzeba mieć 180-196 godzin żeby dostać pełną podstawę minimalna krajowa inaczej była zabierana pewna kwota, pracodawca także nie zapewnia rękawiczek jak i okularów ochronnych a narzędzia trzeva mieć własne albo szef kupuje wózek i co miesiąc odejmuję 70 zł, od wypłaty także odliczane często 200-350 zl że względu kosztów serwisowych czyli bledy w zamówieniu doradców i kierownika i wzywanie taksówek codziennie po kilkanaście razy płacą tylko mechanicy.. Nie polecam pracy chyba że ktoś lubi robić za bezcen i być wykorzystywanym do różnych innych prac za masa podstawę jak i układanie opon w przechowalni lub ładowanie złomu i zawożęnie za co też nic płatnego się nie dostaje.

k.b.
@Mechanik

Ale bzdury. Dopiero co zakończyłem pracę w tym serwisie z powodu wyjazdu do Niemiec i to co tu czytam stawia mnie w osłupienie. Tego nie napisał ktoś kto tam pracował. Same bzdury. To jest napewno jakiś TROL nasłany przez konkurencję.Tam jest zupełnie inaczej. Jeżeli ktoś chce rzetelnych informacji to chętnie odpowiem. kuba446@o2.pl

Mariusz
@Mechanik

Pracowałem tam co prawda już jakiś czas temu ale byłem zatrudniony przez ładnych parę lat przez ten serwis i złego słowa nie mogę powiedzieć o tej firmie jako pracodawcy i też warsztacie samochodowym

WELL
@Mechanik

Zostaje się tylko z tą opinią zgodzić. Kiedyś tam robiłem i widzę, że nie zmieniło się nic. Od wózka dalej pobierana jest opłata, umowy od procentu nigdy nie zobaczysz, a jak coś się zepsuje, to jest Wielka Ściepa wśród mechaników. Więc zakres pracy jest traktowany dość luźno. Niby każdy wie co mechanik robi, ale robi też sporo poza tym. Oprócz opon są jeszcze darmowe przeglądy, które teoretycznie kosztują stówkę, ale de facto jest... tak - za darmo. Mimo wszystko na pomoc wśród kolegów liczyć można, jak najbardziej. Natomiast to, co mówi szef (piękne słowa współpracy i porozumienia), a co czyni, to są dwie różne historie...

antex

potwierdzam!

@antex

A ktoś tu pisał o premii "od przerobu", co to jest? Macie coś takiego?

D.J. Nowy wpis
@Mariusz

Uczciwe miejsce pracy i uczciwy warsztat w ogóle. Już nie pracuję ale dalej korzystam jako klient. pozdrawiam

Jak wygląda sprawa grafiku w Auto Serwis Wadowicka Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

zawsze idzie się dogadać

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Auto Serwis Wadowicka Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Elektromechanik samochodowy - zatrudnię powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.

Jakie są warunki zatrudnienia w Auto Serwis Wadowicka Sp. z o.o.?

Piotrek

Uczciwe pieniądze, dobra atmosfera w pracy. Pozdrawiam.

Były mechanik

Nie polecam, nadgodziny nie płatne, (usunięte przez administratora)

aktualny mechanik
@Były mechanik

Płatne, płatne. dobre warunki zatrudnienia generalnie. Ja tam jestem zadowolony.

@aktualny mechanik

Oczywiście, że nadgodziny płatne. Całe 10zł/h gorzej niż sprzątaczka która tam pracuje.

Karol
@Mechanik

Dolicz sobie do tego premię od przerobu i ci wyjdzie dobrze ponad dwie dyszki. A jak jesteś dobrym mechanikiem to znaczenie więcej.

@Karol

Czyli jakie są realne zarobki w ciągu miesiąca w Auto Serwisie? I od czego zależą tu jakieś premie i dodatki? Czy firma oferuje też benefity pozapłacowe np w postaci bonów?

Kierownik Serwisu
@Jarosław

Wszystkie informacje na ten temat można uzyskać pod adresem email sekretariat@twojmechanik.com. Pozdrawiam, Kierownik Serwisu

Klient

Moi koledzy tam pracowali, wówczas korzystałem z usług serwisu, kierownik Marek niekulturalny, na pytania o różnice między częścią za 1000 zł a 2000 zł próbował mi wcisnąć część najdroższą, szukał naiwnego. Kiepskie pieniądze, dwa przelewy, dwie różne umowy, nadgodziny, kierownik niewspierający swoich pracowników, szef-władca, nie polecam.

@Klient

Długo tam pracowali? Kojarzysz może jaka była stawka na start w Auto Serwisie Wadowicka i ile dało się z premii ugrać? No i za co te premie były? Fajnie jeśli podpytasz kiedyś znajomych i mi odpowiesz w przyszłości :)

bartek

dobre warunki, jak sie ma umiejetnosci to ładną kasę można wyciągnąć, a atmosfera temu sprzyja

Kamil

Hej, jak atmosfera w firmie?

Mariusz
@Kamil

Atmosfera bardzo dobra, ekipa zgrana, szef tez ok.

xx

dobra atmosfera, zgrana ekipa

ok

ok

@ok

Powiesz mi coś na temat wynagrodzenia w Auto Serwis Wadowicka? Jestem ciekaw ile tu można zarobić oraz jaki rodzaj umowy jest proponowany pracownikowi na początek. Liczę na Twój wpis!

B.D.

zdrowa atmosfera.

iwo

Spoko.

k.b.

Peter
@Kamil

Pracuję tu 14 lat. Ten staż sam za siebie chyba mówi. Dobry pracodawca, dobra kasa, zdrowa atmosfera w firmie.

Łukasz Majorek
@Peter

potwierdzam, pozdrawiam załogę

Góral
@Kamil

Lubię tu pracować. Dobra atmosfera, pracownicy i szef ok.

mada

Potwierdzam.

Darek
@Kamil

Zdrowa, koleżeńska atmosfera. Lubiłem tam pracować.

Stefan
@Darek

Lubiłeś? To znaczy już tam nie pracujesz? Skoro było tak świetnie to czemu zmieniłeś prace. Nie miało to związku z warunkami zatrudnienia? Weź coś więcej powiedz.

@Stefan

Nie pracuję, bo wywiało mnie na drugi koniec Polski (kwestie rodzinne). Warunki zatrudnienia były dobre, stosunek pracodawcy do pracowników uczciwy. Gdybym się nie przeprowadził to nie rezygnowałbym z pracy w tym serwisie. Pozdrawiam.

Stefan
@Kamil

Dzięki za info. Mógłbyś powiedzieć ile mniej więcej miałeś kasy na rękę? Bo ktoś tam wcześniej pisał, że kiepskie są te wypłaty. A zależy mi na obiektywnej informacji.

@Stefan

Kasa zależy od umiejętności. Jak się jest dobrym to i kasa dobra.

Karol
@Góral

Dobra uczciwa robota

mil.
@Kamil

Pracuję tu od niedawna i jak narazie jest bardzo dobra atmosfera.

Ile jest zmian w Auto Serwis Wadowicka Sp. z o.o.?

M..n

Dwie zmiany

Miszel

Jest dbałość o rozwój pracowników?

@Miszel

Jak najbardziej. Firma organizuje regularne szkolenia dla pracowników.

Zuzanna
@Piotrek

A czy na rozwój zawodowy również można liczyć w Auto Serwisie Wadowicka? :D Czy jak umiejętności i wiedza pracownika rosną to jest szansa na awans?

@Zuzanna

Jak najbardziej. rozwój wiedzy i kompetencji u pracowników jest zawsze doceniany w tej firmie.

Zuzanna
@Piotrek

A czy Auto Serwis taki rozwój umożliwia? :) Może są organizowane jakieś szkolenia pracownicze lub można brać udział w jakichś kursach? Jeśli tak, to na jakich zasadach i jak często, czy każdy ma taką możliwość?

Marian

Nie mam żadnych zastrzeżeń do tego pracodawcy ;) traktuje bardzo dobrze pracowników, nie wywyższa się, generalnie równy gość z niego :)

piotrek
@Marian

też polecam to miejsce i dla szukających pracy i dobrego mechanika

Ł.D.
@piotrek

Dobry warsztat i dobre miejsce pracy.

mateusz
@Ł.D.

zgodzę się, pozdrawiam załogę

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Auto Serwis Wadowicka Sp. z o.o.?

egon olsen

Jak chcesz mieć rodzinę to się tam nie wybieraj . kasa od najniższej krajowaj reszta w kopertę i do tego jeszcze nie wwiesz czy ja dostaniesz

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Auto Serwis Wadowicka Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Piotrek

Rekrutacja jest dwustopniowa, na decyzję czeka się do 14stu dni. Pozdrawiam.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Auto Serwis Wadowicka Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Piotrek

W Wigilię pracujemy tak jak w soboty tj. do 14stej.

@Piotrek

Czy soboty są tylko dwie w miesiącu, czy każda jest pracująca?

@Jarosław

Mechanicy pracują dwie soboty w miesiącu, pozdrawiam.

Eldo

Pracowałem jako mechanik , wszystko ok, wynagrodzenie zawsze na czas, z grafikiem nie ma problemu, pracodawca dba o swoich pracowników co dziś jest rzadkością.

artur

bez zastrzeżeń

mi.chał
@artur

tak, uczciwy pracodawca i dobry warsztat. Pracowałem tu 5 lat i dobrze wspominam.

erf
@artur

też nie mam zastrzeżeń

grzegorz
@mi.chał

chyba pracowaliśmy w tym samym czasie;) też dobre wspominam ten okres. jak najbardziej pozytywna opinia o tym pracodawcy,

M.W.

dobra atmosfera w pracy

Daro

Takich pracodawców to ze świecą szukać, serio. Polecam jak najbardziej

mejdej
@Daro

w porządku

staszek

bardzo dobry pracodawca, lepszego wymarzyć sobie nie można. ma ludzkie podejście do pracowników i każdego równo traktuje

naz

rzetelny i uczciwy pracodawca

kazik
@naz

w końcu normalny stosunek do pracownika, uczciwość i szacunek.

Aleksander
@naz

tak jest! dobre miejsce do pracy dla mechaników.

@naz

Zgadza się! Jak ktoś szuka pracy na warsztacie na Podgórzu to warto tu popytać!

Wisnia

Jeśli ktoś szuka solidnego zatrudnienia i uczciwego pracodawcy, to bez wątpienia może tu aplikować. Pracuje już rok na Wadowickiej i jestem bardzo zadowolony ze swojej aktualnej pracy oby tak dalej.

owski
@Wisnia

Pracowałem na Wadowickiej prawie 10 lat i gdyby nie względy rodzinne na pewno dalej bym pracował. Jeśli chodzi o pracę dla mechaników to jak najbardziej mogę polecić.

solidny pracodawca, zawsze można na niego liczyć :) każdego pracownika tratuje równo i to mi się najbardziej podoba w jego podejściu. Na kwestie finansowe nie narzekam, jest dobrze

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Serwis Wadowicka Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Auto Serwis Wadowicka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Auto Serwis Wadowicka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto Serwis Wadowicka Sp. z o.o.?

Auto Serwis Wadowicka Sp. z o.o.
4.5/5 Na podstawie 21 ocen.

Auto Serwis Wadowicka Sp. z o.o.