Goodwins Timber Frame

Tullow

Opinie o Goodwins Timber Frame

monia89

czy obecnie szykują się z nimi jakieś wyjazdy do UK?

belferka

Ja pracowalam jako projektantka dla oddzialu Goodwinsa w Walli.Od momentu gdy zminienili szefa na dzieciaka z Irlandii wszystko poszlo sie walic. Firma miala szanse przetrwac bo bylo bardzo duzo zamowien, niestety plynnosc kredytowa urwala sie z chwila kryzysu na rynku i koniec. Fakt faktem ze team liderami były brytyjskie ćwoki i kołki do potęgi, umiejacy pierdziec w fotel i dlubac w nosie no ale sami stworzyli sobie taka kadre. Tak czy siak skonczyło się i nawet dobrze bo oczysciło się na rynku timber frame. Teraz firmy które przetrwały kryzys ( a nie ma ich wiele) zacierają ręce i nie mogą nadążyć z robotą. No ale tak to już jest.

polish worker

firma dawała utrzymanie wielu osobom spoza Irlandii-głównie Polacy, z których 90 procent to fachowcy wcale nie związani z branżą drzewną, niemający pojęcia o stolarce. Jak utrzymać załoge na wysokim poziomie, przy pilnych zamówieniach z takimi "fachowcami/flachowcami" ??? Niech każdy menager odpowie sobie sam. Firma całkiem nieźle płaciła i w dodatku wszystko legalnie z urlopami, bonusami, itp. Uważam, że szkoda takiego pracodawcy.

tr

musze sie nie zgodzic z opinia poprzednika, pewnie sa zaklady w ktorych jest lepiej ale tam wcale nie było żle

Goodwins to najgorszy zaklad pracy w jakim pracowałem, i ciesze sie ze zbankrutowali , kierownictwo to jedni z najwiekszych swirow jakich poznalem, nie warto,

Zostaw opinię o Goodwins Timber Frame - Tullow

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Goodwins Timber Frame