Opinie o Straschu Elektro Dystrybucja Sp. z o.o. w Gdańsk

Xxx Nowy wpis

Praca jest spoko a atmosfera (usunięte przez administratora) do tego stopnia, że żadnemu z pracowników wcześniej nawet nie przyszło do głowy żeby zerkać na takie opinie. Wszyscy wiedzą, że jest dobrze i innych opinii nikt się nie spodziewa.

Anna Nowy wpis
@Xxx

Witaj @Xxx, brzmi naprawdę dobrze:) Powiedz mi jakie cechy/umiejętności będą przydatne do pracy w Straschu? Tak szczerze, z własnego doświadczenia.

Anna Nowy wpis

Cześć, jak wygląda typowy dzień pracy w Straschu? Mam nadzieję, że zaglądają tutaj pracownicy firmy i podzielicie się ze mną swoimi doświadczeniami.

Bartek Nowy wpis

Czy zmieniło się coś w firmie w związku z panującym koronawirusem? Warto teraz próbować sił w staraniu się o pracę?

Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu u nich? Jak wygląda teraz praca w firmie Straschu Elektro Dystrybucja Sp. z o.o. w mieście Gdańsk? Czekamy na nowe info odnośnie ofert pracy oraz atmosfery!

Nikola
@Administrator

Bardzo dobra atmosfera, Prezes z wielkim sercem. Firma godna polecenia.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ilona

Jakie są możliwości przedstawicieli handlowych w Straschu Elektro Dystrybucja Sp. z o.o.? Szukają obecnie do pracy https://www.straschu-ev.de/pl/kariera/. Dlatego napiszcie proszę jakieś opinie o rekrutacji, personelu i warunkach finansowych. Bardzo dziękuję za jakiekolwiek sugestie.

Zostaw merytoryczną opinię o Straschu Elektro Dystrybucja Sp. z o.o. - Gdańsk

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Straschu Elektro Dystrybucja Sp. z o.o.
5/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Załogowa 17
    80-557 Gdańsk
  • NIP: 9570890455 KRS: 0000216032
Straschu Elektro Dystrybucja Sp. z o.o.