Promar s.c.
3 21 60 5 1
Henry Nowy wpis

Słyszałem, że to dobry pracodawca i pewnie dlatego nikomu nie zależy na pisaniu . Szkoda ludzie szukają takich opinii.

Zagubiony Nowy wpis
@Henry

Praca spoko dla wszystkich tych którzy chcą pracować i nie są filozofami tylko normalnymi ludźmi. A źle opinie sieją buraki którym się robić niechce i myślą że się samo zrobi jak i mają 2 lewe ręce.

Stefan Nowy wpis
@Zagubiony

Mógłbyś napisać coś więcej o pracy w Promar s.c., bo niestety nie znalazłem zbyt wiele aktualnych opinii? Uważasz, że warto byłoby wybrać tego pracodawcę? Czy praca jest ciężka? Jak przekłada się to na wynagrodzenie?

Roxana Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Jakie wynagrodzenia na produkcji? Jest sens sie tam wybierać?

TakNie

Czy dysponujecie informacjami o tym, co aktualnie dzieje się w Promar? Od jakiegoś czasu nie pojawiła się żadna opinia związana z warunkami pracy w firmie.

provirt
@Administrator

Firma Promar to w mojej ocenie firma FIRE PLAY , jeśli oceniamy rynek zawierciański. Wiadomo praca, pracy nie równa. Stanowisko, stanowisku również, dlatego sądzę ,że negatywne opinie wywodzą się jedynie od pracowników najmniej wykwalifikowanych, tym samym najmniej zarabiających. Ich praca tak "na zewnątrz " jest najgorsza i po prostu ta grupa kadry zmienia ją najczęściej szukając swego "szczęścia" - stąd pewnie negatywne opinie- oczekiwania nie sprostały wymaganiom... Fakt pierwsza umowa na zlecenie, bynajmniej i na moim stanowisku pracy... - warunkują ją "wymagające" warunki pracy - zapach, uczulenia - to są indywidualne predyspozycje, na które pracodawca nie ma wpływu. Nie wytwarza się tu środków szkodliwych - po prostu nie każdy może (chce) pachnieć mieszanką przypraw. Poza tym co ważne dla potencjalnego przyszłego pracownika ( szczególnie współmałżonka :-) ) - wynagrodzenie płacone w terminie - na konto - w dwóch transzach (podstawa + nadgodziny + premia). Kwota wynagrodzenia podstawowa zgodna z ustaloną przy zawieraniu umowy. Po okresie próbnym tzw podwyżka w formie premii. Nadgodziny płatne według Kodeksy Pracy. Pakiet socjalny. Dodatki funkcyjne. Imprezy firmowe - okolicznościowe i integracyjne. Co do wysokości wynagrodzenia - zawierciańskie stawki , pewnie na każdym stanowisku - nie znam wszystkich oceniam własne, ale dla niezdecydowanych ja POLECAM :-) PO PROSTU OCEŃ SAM.

Tak4Nie1
Z.....

Provirt.... dobrze napisane i popieram ,zgadzam się z Tobą w 100%

Tolek
@provirt

Fosforany, karageny, sorbiniany, glutaminiany sodu, wodorowęglany, maltodekstryna i mnustwo innej chemii, a przypraw naturalnych jest tam może 20%! System pracy jak w Auschwitz ( typowo niemiecki), tylko że ludzi nie zabijają, ale presja i wymagania ogromne, premia której nigdy nie zobaczysz, bo za byle co jest zabierana! Kadra jest dobierana po rodzinie, albo wśród znajomków, np. Zastępcą kierownika produkcji jest jego rodzony brat, a siostra pracuje w biurze, przypadek? Jest paru konfidentów którzy mają tam dobrze, ale na pewno nie zwykli pracownicy. Ogólnie, nie polecam!

Tak6Nie

Była
@Tolek

Która to siostra ?

@provirt

Może byłaby fajna firma gdyby miała inną dyrektorke. Wcześniej pracowała w Virtu skąd wyleciała. Teraz sieje zamęt w Promarze. Nie szanuje pracowników wręcz szydzi z nich, dlatego szukają pracowników bez przerwy. Dziwię się że nikt z wyższych władz się tym nie zainteresował.

NORB78

Jeżeli chodzi o ludzi którzy tam pracują to zależy jedni są okej inni niestety nie. Jak w każdym zakładzie zawsze coś się znajdzie . Najgorzej jest z zapyleniem tam człowiek nawdycha się tego świństwa i problem gotowy. Wynagrodzenie miesięczne pozostawia wiele do życzenia nawet jeżeli człowiek się stara i daje z siebie wszystko o podwyżce może zapomnieć. Według mnie ktoś kto chce się podjąć tam pracy musi mieć silne nerwy i zdrowie nie do zdarcia.

@NORB78

Dziękuję za informację . Jestem ciekawy magazynu ? Jeśli może ktoś coś opisać będę wdzięczny..

Stefan Brown
@Pikuś

Pracowałem tam na magazynie i nie polecam, wiecznie im mało i ta dyrektorka kanalia. Co byś nie zrobił, to mało i mało.

@Stefan Brown

Dawno temu tam pracowałeś??

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Daniel

Nikt nie mówi, że w firmie będzie super idealnie. Ważne, że ma opinię dobrego pracodawcy.

Agnieszka
@Daniel

Daniel ile czasu pracujesz w firmie ?

Pikuś

Dzień dobry, chciałbym dowiedzieć się jak wygląda praca na magazynie? Opisana jest tylko produkcja. Z góry dziękuję za informację.

TakNie1

Aga

Masakra . nie polecam .

ona

A myślałam o wysłaniu CV dzięki za opinie na pewno zrezygnuje .

Rozczarowana

Jedno wielkie przekłamanie, obiecują że po zleceniu bedzie umowa, a potem oferują następne jeszcze dluższe zlecenie. Nie polecam bo tak naprawde nie wiesz co bedzie jutro w tej firmie.

Tak8Nie

oleja
@Rozczarowana

Pracuje jeszcze Tam Pani M na produkcji co stanowisko zdobyła obiecującym sposobem?

Tak9Nie

Krystyna

@Szukający pracy, jaką ostatecznie podjąłeś decyzje? Niekiedy trzeba zdać się na własną intuicje i nie przejmować się opiniami innych. @Kable, musisz mieć świadomość, że nasze forum jest dostępne publicznie. Czy w ogólnym rozrachunku polecasz pracę w tej firmie? @Libero, jakie jest Twoje zdanie na temat pracy w Promar? Zapraszam do zamieszczania swoich opinii. Przypominam o zamieszczaniu postów zgodnych z naszym regulaminem https://www.gowork.pl/regulamin

Kable

Witam wszystkich, chcialbym sie odniesc do zle odebranego mojego wpisu dot. Liderow w firmie promar zawiercie, nie tak mialo tak zabrzmiec , serdecznie polecam tam wszystkim prace a wszystkich urazonych szczegonosci liderow i kierownictwo p.dyrektor serdecznie przepraszam za zle ujete slowa, w zadnym wypadku nie chcialem zaszkodzic wizerunkowi firmy. Przepraszam raz jeszcze.

TakNie

Obecnie pracuje na produkcji I nie jest tak źle jak ludzie piszą. Kierownicy są spoko I można się z nimi dogadać w różnych kwestiach. Jeżeli chodzi o donosicieli to jest z nimi tak jak w codziennym życiu są ludzie I ludziska. A jeżeli myślisz że się poobijasz a inni za ciebie wykonają prace to jesteś w błędzie.Nie zawsze jest pięknie I super ale mimo wszystko polecam bo w innych zakładach wcale nie jest lepiej.

Tak8Nie1

Tak9Nie

Libero

A co takiego donoszą (usunięte przez administratora) Są liderami i ich zadaniem jest dopilnowwnie powierznych im zadań i zrealizowanie planu na codzień . Jak Ci nie pasuje to bez problemu poradzą sobie bez takiego nieroba jak ty, a propo może się przedstawisz jak masz odwagę pisac na tej ścinie płaczu nierobów. Masz odwagę?

Harry
@Libero

Niech powie jaki ma kolor włosów.

Roberto
@Harry

Ryży ?

Fryzjer
@Roberto

Złoty!

luchodas
@Libero

słuchaj to co tu ludzie piszą to prawda zakład zbudowany na podpier... jeden na drugiego mobbingu kierownictwa i dyrekcji zakładu... co do lidera owszem kabel jakich mało... Liderka nowo powstałej tzw "Małej produkcji" owszem "ciekawe" jak to stanowisko zdobyła:) Pewnie kogoś tu prawda w oczy Kole że całe Zawiercie jak i Myszków i okolice mają pośmiewisko z kierownictwa itp

Tak3Nie

omijac

OMIJAĆ !!!!!!!! Nie polecam tam nikomu pracy ,2500zl brutto dostajesz na start ok 1800zl netto i kity ile to premii nie dostaniesz pod warunkiem ze pozdajesz kompetencje a na koniec dostaniesz zera i nici po premii, na rozbudowe zakladu mają,na wycieczki ludzi z kadr mają tylko nie na podwyżki dla pracowników,ciągły mobbing i straszenie to codzienność w tym zakladzie ,najgorszy zaklad jaki w zyciu widzialem

Bambo

Witam czy może się wypowiedzieć ktoś kto pracuje na magazynie jak wyglada praca czy jest normalnie czy jak na produkcji wariactwo

F

Również odradzam, marne zarobki oferują najniższa krajowa, nawet na święta ludzia nic nie dadzą,tylko w zamian ciągle pretensje, że mało, że za wolno, zwolnilem się bo nie widać perspektywy dalszej pracy w tym zakładzie zresztą ludzie się zwalniają non stop to wszystko wyjaśnia.

Vars

Witam. A jaka jest atmosfera w dziale badawczo-rozwojowym (technologii)? Czy występują nadgodziny i czy są płatne? Oraz czy warto się przeprowadzać specjalnie z innego województwa?

Vars

Nie

Nie polecam tam pracy podnosisz kilka ton na dniowke i tylko słyszysz od lidera,kierownictwa narzekanie że mało, że za wolno,ciągle zabieranie premii i straszenie haha a do tego pensja glodowa max 1800zł zarobisz, odradzam omijać szerokim łukiem ten zakład

Tak12Nie

Hans

Do wszystkich psychicznie niedorozwinietych pracowników ,którzy szkaluja firmę oczerniajacych wizerunek Promar . Pani Dyrektor ,. Kierownicy , liderzy to są tylko ludzie mają obowiązki dopilnoowywac prac jakie się wykonują , może i gonią do roboty ale kogo? Tych co zasowaja nie ,jesli masz choć trochę oleju w tym swoim lbie to wiedz że skoro są zlecenia to trzeba je wykonać .Nie Pisz pierdul publicznie głupot bo wynikają one z twojego braku rozsądku. Praca może i jest ciężka i trudna ,ale masz wynagrodzenie na czas ,Znajdź sobie robotę w biurze jak ci nie pasuje . Nie krytykujecie Michała Lukasza bo ci którzy tak piszą są ograniczeni psychicznie. Nie rozumiem tego że pracuje cię w Promarze a robicie w to gniazdo , nie psujcie wizerunku firmy . Mili Państwo jeśli chcecie pracować w Promarze przychodzcie ale nie słuchajcie psychicznych matolow którym robić się nie chce Ją z czystym sumieniem pisze i zachęcam żebyście przychodzili.Teraz krytykują P.Monike Michała. Lukasza ale takie osoby są g....... Warci

Q
@Hans

Hm....to może ja dodam swoje trzy grosze odnośnie promaru..... Z tego co piszesz i jak piszesz o ludziach pracujących w promarze śmiem twierdzić, że idealnie pasujesz do jednej z tych osób o których tu ludzie piszą.... Jeśli nie szanujesz drugiego człowieka to nie licz ze ktoś cię będzie szanowal, więcej szacunku do starszych pracowników i mniej cwaniakowania i przede wszystkim więcej pokory bez pozdrowien,żegnam

@Q

Ja tak na koniec coś jeszcze napiszę , nie piszcie nic co by źle wpłynęło na wizerunek firmy to mocno nie elegancko nie można oczerniać kadry kierowniczej ani ich szkalowac miejcie trochę taktu , ja to pisząc wyrażam obiektywne swoje zdanie nie ma w żadnym moim słowie nic złego , proszę nie dzialajcie na szkodę firmy i jej wizerunkowi . A z szacunkiem jest tak że on działa w dwie strony .Pozdrawiam kadre kierownicza

pracowałemi
@Hans

Człowieku Tam do tego zakładu przydała by się wizyta państwowej inspekcji pracy.Normalne jest że codzień wystawiają oferty? to o czymś świadczy no chyba że firma się tak rozwija że potrzebuje tych 200 osób codzień, po tym co piszesz to świadczy o tym że jesteś jednym z tych co muszą dobrze polizać zeby mieć w tej Anty Firmie dobrze. Nikt tu nie piszę z imion Nazwisk więc w czym problem, tu można napisać opinie o tej firmie a że pozytywnych opinii nie ma to już o czymś świadczy a to że kasa jest na czas to nic nie tłumaczy i zachęca bo w każdym zakładzie jest na czas... A jak ktoś chce być traktowany jak zwierzę to zapraszam...tam ktoś niżej dokładnie opisał jak wygląda praca na 5 zmian... dodam że donoszenie jeden na drugiego i podpuszczanie pracowników przeciwko sobie jest ok to zapraszam...

Tak3Nie

Q.r.z
@pracowałemi

A dlaczego juz nie pracujesz?

Szukający pracy

Witam. Prosiłbym o zamieszczenie wpisu przez osobę zadowoloną z pracy w tej firmie, bo jak na razie,czytając wpisy, piszą same sieroty życiowe, które nie mają jaj i odwagi żeby zrobić coś ze swoim życiem i najnormalniej w świecie zmienić pracę, tylko pracują w firmie która im nie odpowiada i gnuśnieją w swoim niezadowoleniu wylewając żale w internecie. Banda żenujących, beznadziejnych dupków.Założę się, że te wszystkie trole, które tu piszą, zapytani przez przełożonego jak mu się pracuje odpowiadają, że jest (usunięte przez administratora) praca ich życia!!! praca ich marzeń!!! Myślałem, żeby złożyć CV, ale chyba sobie odpuszczę, ponieważ nie wyobrażam sobie pracować z tak dwulicowymi, zakompleksionymi i beznadziejnymi ludźmi.

Tak1Nie1

Hans

Mam pytanie do tych wszystkich którzy chlapia jadem , co wam to daje że krytykujecie kadrę kierownicza czemu się nie ujawnicie jak czytam wasze komentarze to jest was mi żal .Najlepiej oczerniać Panią Dyrektor Kierowników liderów ale po co , zajelibyscie się robota na swoich działach ,ludzie jeśli wam jest źle w promarze zawsze możecie sobie polepszyć prawda ? Mądry i pracowity nie będzie chlapal jadem tylko weźmie się do roboty

Tak1Nie1

obco
@Hans

człowieku tam same konfitury robią kierownicy? dwóch imbe... co obrażają i podpuszczają ludzi na siebie? Prezes powinien już dawno wywalić ich na zbity pysk, Za mobbing i wyzywiska a dyrektorka pożal się boże zniszczyła zakład Virtu zniszczy i Promar okradając pracowników z nadgodzin i premii) każdy kto przerobił tam wiecej niż tydzien zgodzi się z opiniami poniżej.

Tak7Nie

Miki

Jak na warunki pracy marne zarobki. Nowi pracownicy zarabiają tyle samo co doświadczeni wniektorych przypadkach wiecej. Zabierane są premie za błędy innych pracowników tak dla zasady byś za duzo nie dostał. Nie normowany czas pracy. Praca na akord dopuki nie zrobisz a oczekiwania coraz wyższe ciągle słyszysz szybciej szybciej. Duża produkcja brygadzista nierób i poganiacz zrobi WSZYSTKO żeby się wykazać bo pracowników ma gdzieś. Kierownictwo bracia więc nie porzalisz się . Źle coś zrobisz to po godzinach naprawisz swój błąd za free. Praca nie łatwa i nie przyjemna. Trzeba zapie.... i nie odczuwać się bo lubią się mścić . Nigdy nie zostaniesz doceniony a zawsze opiera.... Powodzenia ja podziękowałam

Tak5Nie

Liderzy out
@Miki

Zgadzam się,Lider dużej produkcji ludzi traktuje jak zwierzęta tylko się drze bo tylko to potrafi to samo p.lider małej produkcji której jedynym zajęciem jest chodzenie do biura i donoszenie na ludzi jednym słowem liderzy w promar to porażka nie radzę się tam pchać

anonymous
@Liderzy out

czy wszyscy liderzy są tacy jak pisze miki

W
@anonymous

Zdecydowanie najgorsi to lider dużej produkcji i pani lider małej produkcji wszystkim radzę uważać na nich...mają duże uszy i ludzia lizać d. Kierownictwu które jest z ich poziomu

Pablo

Chciałbym się dowiedzieć co tam się robi? Przyprawy? I jak? Bo Jest nowe ogłoszenie. Jak czytam wasze wszystkie opinie to tylko widzę że jesteście frajerami którzy podpisują umowę a później mają żal to wszystkich tylko nie do siebie, masakra znajdzie się tu ktoś mądry..

TakNie1

Mr.x
@Pablo

Przyprawy...nawdychasz się sporo... Sama chemia,ale to jeszcze idzie się przyzwyczaić za to atmosfera, kierownictwo plus pewna p.dyrektor nie do zaakceptowania, ogólnie warunki płacy 1600zł i co gorsza zero podwyżek odkąd zakład powstał, nigdy nie wiesz na którą zaczynasz pracę i kiedy skończysz ogólnie porażka nie polecam tam pracy

Nie polecam

Zgadzam się z opiniami i także nie polecam nikomu pracy w promar Zawiercie, bardzo slabiutkie zarobki 1700 na rękę to max, premie odbierają bo ciągle dają zera ludzia za wszystko nawet za urlop czy l 4, na szczęście niedługo otwierają nowe inne Zakłady i ludzie tam pouciekaja, a w promarze tyrac będą ukraincy jak w virtu, choć i oni za taką stawkę ich wysmieja

lecewa

Pytam sie gdzie się podziały Opinie????? czy Może ktoś zgłosił z tej marnej Firmy te opinie??? bo Tam nie ma nic pozytywnego w tej firmie. kierownicy wyzywaja, szantażują pracowników dyrektorka= dyktatorka , Nie polecam bo bedziecie traktowani jak zwierzęta

Konfiturka vel Leszczyk
@lecewa

Opinie, opinie znajdują się na profilu Łomianek. Widocznie jesteś jednym z tych Matołów co nie wie co pisze i gdzie. Jak czytam te wszystkie bzdury na temat tej firmy to aż mi Was żal. Do wszystkich zainteresowanych: 1. Jeżeli ktoś ma zabrane 30 zeta za jedno zero to ma zajefajną premię, o pensji już nie wspomnę ( aby 0 było tyle warte to trzeba mieć pensji ponad 3 tyś.). Bardzo prosty rachunek 30zł x średnio 21 dni roboczych. Ciekawe ile Zawierciańskich firm oferuje takie premie? 2. Jeżeli ktoś ma 10-15 zer to jest bezmyślnym debilem i tyle. 3. Od kiedy 2800 brutto na dzień dobry w nowej firmie to najniższa krajowa (+ premia ) 4. Kierownictwo jest ok, dyrekcja również. 5. Praca jak wszędzie jeszcze świat nie widział, żeby za leżenie płacili chyba, że uprawiasz najstarszy zawód świata ale i w tym przypadku musisz się nieźle nagimastykować. Za darmo to już dawno umarło. 6. Stara kadra pracuje po kilka lat więc chyba nie jest tak źle? 7. Ogłoszenia wiecznie wiszą, ponieważ przyjmuje się do pracy cała Zawierciańska i okoliczna śmietanka (czyt. jeden gorszy alkoholik od drugiego). Przerobi taki jeden z drugim do pierwszej wypłaty i tyle go widzieli lub jak tylko dostanie umowę to l-4 do jej końca, a potem durne opinie wypisuje. Nic więc dziwnego, że bez przerwy pojawiają się ogłoszenia biorąc dodatkowo pod uwagę, że zakład cały czas się rozbudowuje. 8. Poza tym ciekawe, który z panów znajdzie pracę w godzinach biurowych od poniedziałku do piątku za takie pieniądze? 9. Co do nadgodzin to nikt za darmo nie zostaje tylko za odpowiednie wynagrodzenie. WNIOSKI: Jeżeli jesteś fajnym człowiekiem lubiącym fajnych ludzi, nie boisz się pracy, lubisz wyzwania to aplikuj - zapraszamy do zespołu. Zobaczysz, że w pracy może być całkiem fajnie. Wszystkim pijakom i obibokom dziękujemy.

Rozbawiony
@Konfiturka vel Leszczyk

Haha,gościu tak się usmialem, że musiałem Ci odpisać, jesteś zapewne z zarządu jak piszesz takie brednie? Szefostwo w tej firmie to dno,zadufani w sobie snoby,za nic mają człowieka, liczy się tylko norma, a na koniec i tak ci za coś odbija żeby mieli na firmowy wyjazd, 2800zł haha pokaż mi to uwierzę każdy dostaje 2500 zł brutto a to jest ok 1800 netto jak łatwo policzyć, z tym możesz mieć problem bo tam nawet kierownik szkoły nie ma to z czym do ludzi, śmieszne zarobki, śmieszna firma, przeszedłem do Cmc i mam 2600zł na rękę a nie 1700zł jak w tej firmie zwanej promar Zawiercie, nie polecam nikomu tak pracy

Zdziwiony
@Konfiturka vel Leszczyk

Ciekawe ktora Pani z biura to pisala, w punktach i wszystko pod zmiane opini o firmie. Jest tak jak pisza nic co mozna pochwalic.

DOPanaven
@Konfiturka vel Leszczyk

Promar praca wygląda tak zaczynająć od tego że w umowie jest napisane 6-14 14-22 a wygląda to rzeczywiscie tak 6-14 7-15 8-16 10-18-12-20 tu są 2 zmiany?nadgodziny? nie ZAPŁACĄ WAM!!! każa odbierać i nie kiedy ty chcesz a kiedy kierownictwu pasuje. Kolejna sprawa Pani Iw... Jeżeli pracujesz w tej firmie xxx czasu przychodzi ktoś nowy . Przykład z życia firmy:przyszła Pani umówiłą się przyjdzie do pracy jeżeli dostanie wolne w sierpniu owszem dostała a stary pracownik bije sie o urlop.Ty nie ustalasz kiedy urlop tylko kierownik czy mu twój termin spasuje.Kolejna sprawa Wynagrodzenie 2500zł brutto daje 1808zł netto Premia? Co miesiac premia jest Inna. Jeżeli pijesz alkohol to kierownicy takich pracownikó lubią i dyrektorka 2 przykłady: Pacownika nie było tydzień przyjeli na nowo, opił się na zmiane przyjęty na nowo. chcesz pracować wywalą cię:):) kierownicy? opiszę przykład i starczy Pan ł... Stosuje wobec pracownikow mobbing wyzwiska przykład?przychodzi nowy pracownik na "Maveta" zaczyna się naśmiewać wyzywać go przy innych:/ Kolejny siedzi na górze nawet zejść mu się nie chce zapytać czy wszystko ok. Dwóch Braci który jeden mowi tak drugi tak zero zrozumienia. Dyrektorka=Dyktatorka wystarczy... Kto pracował w Virtu zna tą pANIĄ i wie jak sie zachowuje... przykład: Pan który jest chory odezwał się kiedyś na zebraniu Pani miło powiedziała że "zaraz może w zakładzie nie być osób niepełnosprawnych" miłe słowa:)Ogłoszenia nie wiszą dlatego że firma się rozwija tylko dlatego że mądre osoby odchodzą z tego obozu... mówisz o pracownikach którzy pracują lata? chyba nie mową o tych którzy podpierniczają bo już przyładow nie bede pisał i bardziej was pogrążął.Ludzie po 10 latach pracy odeszli jak to ANTY kierownictwo weszło w rządy.Kolejna sprawa Urlopy? przyjmujesz się do Promaru powiedz Pani I.. kiedy chcesz urlop Pa pani załątwi ci od ręki.przykład przyszła Pani nowa do pracy dostała urlop w sierpniu 2 tyg bo miała wyjazd. Pracownicy którzy z nią w grupie pracowali takiego urlopu nie dostali dziwne? wątpie. Prezes spoko. "2. Jeżeli ktoś ma 10-15 zer to jest bezmyślnym debilem i tyle." Naprawde słowa jak przystały na kierownika Pana ł... który te zera daję od tak a potem jak chodzili się pytać za co to nie pamiętał.Morał omijać z daleka A JAK pANIE Ven chcesz podyskutować to raczej nie mamy o czym bo poziom wypowiedzi pana świadczy o tym że siedzi pan/pani na górze i (usunięte przez administratora) widzi co dzieje sie na dole.

R

Zarobki marne, najniższa krajowa nie polecam a wręcz odradzam

Zakład ZERO

Ulubionym zajęciem kierownictwa to dawanie ludzia tzw. "zer" zdarza się, że ludzie mają po 10,15 zer za jakieś wymyślone widzimisię kierownictwa, jedno zero to minus -30zł na wypłacie,do tego najniższe wynagrodzenie 1600zł za ciężką pracę, odradzam Pracę w Promar Zawiercie, zresztą non stop są ogłoszenia do pracy to wszystko mówi. NIE POLECAM

siaraxxl

no VIRTU nie zazdroszczę - myślałem i się obudziłem a Promar to ten sam klimat poczytaj z innych oddziałów - wszędzie tak samo jest

Tak6Nie

ZenDron

Witam. Poszukuje opinii na temat Promaru odział Zawiercie. Od pewnego czas na lokalnym rynku pracy pojawiają się oferty pracy. Ja jestem zainteresowany pracą na produkcji. Ostatnio pracowałem w VIRTU i chciałbym poznać opinie.

kozak
@ZenDron

Nie polecam.Dyrektorprodukcji i Jeden z kierowników to (usunięte przez administratora). Poza tym paniusia spod Warszawy od HR pseudonim' poklepywaczka' stałe chodzi na papierosa i wypytuje o każdego. Newsy z fajki przekazuje prezesowi. Uczciwi i pracowici nie mają szans dłużej się utrzymać, ale obiboki i (usunięte przez administratora) mają raecje bytu.

Tak20Nie

Zostaw opinię o Promar s.c. - Konin

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie