EHRAB Sp. z o.o.

Opinie o EHRAB Sp. z o.o.

Onn

Niewiem jak jest teraz ale jak ja bylem zainteresowany praca w tej firmnie to mialo byc biuro w kopenhadze a tak naprawde to go nie bylo (usunięte przez administratora). Szukali tylko zainteresowanych praca a pracy dla nikogo nie mnieli. (usunięte przez administratora)

zdzichu smietana

Ehrab to jedna z najlepszych firm w jakich robiłem. Koordynator Marcin to naprawde równy pomocny chłopak. Do bartka rekrutera tez nie ma co sie czepiac było jak obiecywał. To ze ktos niby zawodowo na saksofonie grał to grubo przesadzone , ekipa jest naprawdę doskonale dobrana ,może czasami trafi sie jakiś słabszy zawodnik ale tego nie przewidzisz. Patrzac na te wpisy widac firma podpadła jakiejs grupie ,,internetowych troli,, ktorzy mszcza sie od pewnego czasu pisząc same negatywne opinie. Szkoda ze ludzie mają taką nature ze jak jest dobrze nie napiszą a jak mu kamyczek do buta wpadnie robi wielki raban. Nigdzie nie jest idealnie ale napewno ehrab nie jest taki zły jak go opisujecie Polecam wszystkim kilkukrotny pracownik z pozytywnym nastawieniem

Radek
@zdzichu smietana

Kolego czyli niby co to co ktoś wypisuje to nieprawda?zgodziłbym sie gdyby to był jeden dwa wpisy.z saksofonem też nieprawda?tak samo jak i nieprawda z sdsem i z przetsząsaczem czyli dylerą z gdyni przecież ja tam pracowałem byłem i na własne oczy widziałem do tego jeszcze ci nadmienie że sporo ogarniętych i dobrych chłopaków w domu siedzi a dyletanci pracują więc nie wciskaj że to taka wspaniała i cudowna firma.

Halina
@zdzichu smietana

Widzę, że masz dużą wiedzę na temat pracy w firmie EHRAB. Może napiszesz coś na temat warunków zatrudnienia?

Sławków kosztunica

Firma jest spoko.Nie rozumiem skąd te negatywny może rzeczywiście jakieś internetowe trolle udziały się na firmę Marcin Bartek koko dzambo i do przodu.

Tomasz
@Sławków kosztunica

Wyrażenie "spoko" niewiele mówi o Ehrab. Dlaczego masz takie zdanie o tym pracodawcy? Rozwiń swój komentarz.

Traci majka

Ehrab to git firma

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w EHRAB Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista ds. Rekrutacji? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Bogdan

Czytajac komentarze, a jednoczesnie bedac bylym pracownikiem. Polecam odebrac pierwszego (PAYSLIPA) i srzybkim krokiem udac sie do SKAT. (usunięte przez administratora)

Piotr.C.
@Bogdan

(usunięte przez administratora)Ta firma była by dobrą firmą gdyby nie szarańcza czyli ludzie którzy dzwonią z głupotsmi do koordynatora oraz do pana który rekrutuje ludzi.dzwonią i opowiadają takie farmazony i plotą bajki niema jeden z drugim co robić po pracy to dzwonią.A to że przyjmują takich których nie powinni no to raczej nie wina firmy tylko tych co przyjmują do pracy.także panie F następnym razem jak pan będziesz oczerniał tych co nie trzeba to ktoś panu język przytnie drzwiami.Wspomne jeszcze kilka słów Danielek jak ci tak bardzo przeszladzało że pracowałem i troche pojęcia miałem to trzeba było powiedzieć a nie głowe w piasek schowałeś i siejesz plotki.tylko że ty kolego cieniutki jesteś i jeszcze byś musiał sporo czasu walizke z narzędziami za mną nosić.Zbyt wiele wiem ale nie zniże się do twojego poziomu.

Romek

Pracowałem dla nich ogólnie atmosfera do kitu mało godzin zero wsparcia od koordynatora zarobki porównywalne do polskich jeśli masz rodzine.trzeba policzyć bilety,jedzenie to zostanie średnio tyle co by w polsce zarobił.(usunięte przez administratora)nie polecam

Grzesiek

Może niech wypowie się ktoś kompetentny i odpowiedzialny za firme(usunięte przez administratora)

Anna Niedopchana

to już wiem czemu muj seksu nie potrzebuje.. he he

Ciułała

Chcem przestrzeć przed ta firmą... osoby pracujące tu dobierają się do nie swoich żon i kobiet, gdy te są w odwiedzinach u swoich partnerów i są w stanie upojenia alkoholowego...

DAWID
@Ciułała

Firma się dobiera, tak? Jakie odwiedziny, co Ty wygadujesz.

Ciułała
@DAWID

Koledzy z kontraktu... Moja przyjechała, wypili my trochę za dużo i dwóch ją wykorzystało... gdy ja spałem...

ARTURek
@Ciułała

Z taką ksywą to nic dziwnego że woli dawać rasowym owczarkom niemieckim, niż cherlawemu małemu ciułale...

Tracha

Aaaalkomat codziennie... stoją codziennie przed bramą....

Twój Stary
@Tracha

No to dobrze. To znaczy ze sprawdzają i pozbywają sie nierobow pijakow! A Ty Tracha to rozumiem ze Ci to przeszkadza tak?

Tracha
@Twój Stary

To bardzo mnie stresuje i moich kumpli... aż mi się recę trzesą z tych nerwów, a czasem to i cały chodzę jak zagęszczarka...

SDS

chciałem kluczyk do SDSa to mnie zwolnili... przestrzegam

Janek

Mnie kolego nie zwolnili znalazłem normalną prace w ehrabie nie zwalniają

Do kolegi Janek święte słowa panie nic dodać nic ująć pracowałem znam kilka osób i rzeczywiście jeden to sie trząsł jak galareta firma krzak.i naprawde ostoja dla kawalerów i sprzątaczy.

Franek

Wystarczy o wszystko zapytać w momencie uzgadniania umowy i nie będzie potrzeba oskarżać firmę na forum!

Rety

Szukaja naiwniakow i tyle

Zdun

Co ty gadasz kolego, jakie opłaty za noclegi itd? Pracuje juz drugi kontrakt i nigdy nie bylo potracane nic od tej stawki na ktora bylo umowione. Jk si cos nie zgadza to mozna wyjasnic.

Polak

Witam . Pracuje w firmie ehrab od 1 miesiąca . Tak jak była prowadzona rozmowa kwalifikacyjna i wynikało z niej zakwaterowanie gratis transport z polski oraz do pracy po stronie pracodawcy . Wszystko się zgadza . Żadnych opłat mi nie potrafili z pensji . Czysta kasa tak jak było gadane

Łukasz
@Polak

Widzisz kolego ale składek ehrab nie odprowadza ani zdrowotnych, ani chorobowych... Ale kolega o tym nie wie... Pozdrawiam

,, Mokry,, Piotrek z Trawników
@Polak

A jeszcze pracujesz u nich, czy się przypadkiem kontrakt skończył....?

@Polak

W takie cuda nie uwierze daja ci prace mieszkanie zafree przelot free a gdzie zarabia firma powiedz mi zebys mial to wszystko zafree oni by musieli za twoja kazda przepracowana godzine kasowac 400 koron conajmniej . Ty dobie przejrzyj jeszcze rz odcinek wyplaty o i jeszcze lepsze podatek musisz rozliczyc i zobaczymy ile ci skat za ta dobroc policzy za darmowe mieszkanie transport przelot

,, Mokry,, Piotrek z Trawników

Z Baranami się nie dogadasz, przecież na peyslipie co miesiąc. Piszę co i ile jest odciagniete, poza tym ehrab bierze inne stawki za godzinorobocze niż daje ludziom... Każda firma tak robi, a agencje pracy są mistrzami w krojeniu pracowników na siano...

Zigi
@Łukasz

Bzdury opowiadasz Łukasz. Składki są płacone, masz to też na payslipach.

@Zigi

chyba kolego sie mylisz masz podatek odprowadzany nie zdrowotne i emerytalne do 6 miesięcy nie muszą po upływie są przymusowe dlaczego tak mały podatek odprowadzają 20 czy 22% ponieważ to podatek tak zwany państwowy do tego jeszcze powinien dojść ubezpieczenie zdrowotne i emerytalne 7 czy 8 % na 1 i 2 a do pól roku tez nie płacisz podatku gminnego chyba jest to 3% potem jakoś oni to uśredniają w zależności od wysokości zarobków .a jak nie wierzysz zapytaj sie koordynatora o zwolnienie lekarskie pl to zapewne odpowiedz otrzymasz ze nie respektują i tylko szwedzkie zwolnienia i za wizytę płacisz bo karty nie posiadasz bo mają czas wydania do pół roku a zazwyczaj jeszcze poprzeciągają ale możesz brać zwolnienie i rachunek i starać sie o zwrot i chorobowe jak masz to ubezpieczenie dobra odbiegłem od tematu z polski też wszystko sie liczy do 14 dni płaci pracodawca zwykle zwolnienie i nie musisz nawet tłumaczyć zwolnienia po 14 stopień niepełnosprawności opisany poprzez lekarza . (usunięte przez administratora)

Gal
@,, Mokry,, Piotrek z Trawników

Tak jak pracujesz 6 miechów i to są narzucone prawnie bo do 6 to (usunięte przez administratora) chociaż mogą ale nie chcą bo poco i kolego nie kłam mama nie wpoiła??

Byly Pracownik
@Polak

Co ty gadasz niby wszystko darmowe. A co do czego przy podpisaniu umowy w szwecji na budieie okazuje sue ze placisz 300koron za noc za mieszkanie i 3000 koron za dojazdy do pracy .pracowalem dwa dni i sie zwolnilem bo jak zarobisz 1600 euro minus bilety i zycie to ci grosze wychodzą. Parodia nie firma.

Nowyyy

Emerytalnych to zaden vikar nie placi tylko na nie ograniczonym kontraktach u pracodawcow . Zreszta nawet jak rok pracujesz to na ta emeryture nawet 1000zl nie odlozysz

Operator Zurawia

Witam,zamierzam wyjechać z Ehrab do Szwecji jako operator Zurawia 1Ż,czy ktos mi powie jak wyglada praca i płaca dla operatprów?

Zaiteresowany
@Operator Zurawia

A odezwali sie do ciebie bo jak narazie to to ogloszenie na operatorazurawia jest powtazane od pazdziernika. Dzwonilem na ten szwedzki nr nikt nie odbiera w Danii niby maja biuro a to kancelaria adwokacka co ich reprezentuje. Co to za firma ze nikt na email i tel nie odpiwiada i polski oddzial zamkniety jest ponad rok . (usunięte przez administratora)Nikt z firmy nawet na forum nie raczy odpowiedziec .Ja wysalem cv listopadzie znajomi ciesle tez jakies 20 osob lacznie i do nikogo nic sie nie odezwali

Zaiteresowany
@Operator Zurawia

A odezwali sie do ciebie bo jak narazie to to ogloszenie na operatorazurawia jest powtazane od pazdziernika. Dzwonilem na ten szwedzki nr nikt nie odbiera w Danii niby maja biuro a to kancelaria adwokacka co ich reprezentuje. Co to za firma ze nikt na email i tel nie odpiwiada i polski oddzial zamkniety jest ponad rok . Moim zdaniem to zbieraja cv i potem je sprzedaja jakes firmnie . Nikt z firmy nawet na forum nie raczy odpowiedziec .Ja wysalem cv listopadzie znajomi ciesle tez jakies 20 osob lacznie i do nikogo nic sie nie odezwali

@Operator Zurawia

Z tego co wiem zależ oczywiście o stażu pracy pracowników znaczy cieśli i zbrojarzy ale na początek stawka to 11+15e to operatorzy mają troszkę z naciskiem troszkę lepiej to może być góra do euro na pewno (usunięte przez administratora) nie urywa

Dunskie Zwiazki

EHRAB przy kazdej ofercie jest ze daja szwecka umowe pracy ale jak pracownik pracuje w Danii to musi miec dunska umowe.Dunskie prawo podatkowe mowi kazda osoba pracujaca w Danii ma obowiazek posiadania nr Cpr dunskuego i pieniadze z wyplaty musza pochodzic a firmy zarejestriwanej i z siedziba na terenie Danii i podatek nalezy zaplacic w Danii.Niema czegos takiego ja delegowany pracownik albo jest to pomylka albo firma nie placi skladek w Danii ani podatku od wynagrodzenia. Wiele polskich firm w ten sposob oszukuje a Zaplacenie podatku ciazy na pracowniku i jest karane kara grzywny 20000 koron. To firma EHRAB powinna sprecyzowac ze na terenie Danii jest dunska umowa a na terenie szwecji szwecka. Licze na to ze ktos z EHRAB przeczyta ten post i poprawi oglaszenia. Bo jezeli pracownik pracujacy w Danii dostanie szwecka umowe o prace to jest to nielegalne

Syn Proboszcza
@Dunskie Zwiazki

A skąd ty to wszystko wiesz, pozdrawiam

Dunskie zwiazki
@Syn Proboszcza

Masz na stronie 3f.dk

Syn Proboszcza
@Dunskie zwiazki

Dzięki i pozdrawiam..

Lazur92

Ile można zarobić w Danii jako zbrojarz?Może nie ile ale jaki stawki są.

Zdanii
@Lazur92

W danii 150 dkk ale jak z wodeczka rozstac sie nie nozesz to siedz w polsce. Bo w Dani na budowach kontrole alkomatem to codziennosc . widze ze tu wiekszosc wypowiadajacych sie ma problem z wodeczka i jezyk jaki znaja to polski w mowie bo z pisaniem juz maja problem

Zostaw merytoryczną opinię o EHRAB Sp. z o.o. - Pruszcz Gdański

• Jak się pracuje w EHRAB Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EHRAB Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EHRAB Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 6 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

EHRAB Sp. z o.o.