Aquick s.c. Marek Zarański Marek Tokarski Tomasz Tetwejer

Aquick s.c. Marek Zarański Marek Tokarski Tomasz Tetwejer

Opinie o Aquick s.c. Marek Zarański Marek Tokarski Tomasz Tetwejer

Mirosław

@Robek Zapoznaj się z regulaminem serwisu, zanim napiszesz komentarz. Obrażanie kogokolwiek jest surowo zabronione. Ponadto, z jakiego konkretnie powodu masz taką a nie inną opinię? @Pal kapcia Co rozumiesz przez dwie umowy? Jakiego typu są to umowy? Co do zarobków - zostawmy ten temat, jako że jest to kwestia indywidualna. Czy fakt, że Twoim zdaniem samochody są w takim stanie, jak to opisujesz, został zgłoszony bezpośrednio firmie Aquick? Jeśli tak, to co Ci w tej kwestii powiedziano? Gdybyś mógł się do moich pytań ustosunkować, to będę Ci wdzięczny.

Pal kapcia

Pracowałem i nie polecam. Nie marnujcie czasu. W ogłoszeniu zarobki od 2800 do 3500 kat.B, tyle że tej górnej granicy NIE DA SIĘ OSIĄGNĄĆ i zarobisz raczej ten dolny pułap. Dwie umowy, lipa... Praca naprawdę BARDZO CIĘŻKA. Pomocnik murarzy na budowie ma lżej i więcej zarobi. Płaca zupełnie nie adekwatna do zarobków. Powinno być od 3500 do 4200 na rękę kat.B. Dużo miejsc bez windy i dymaj na 4 piętro. Ręce wyciągnięte jak u orangutana. Samochody w stanie TRAGICZNYM i bez klimy, także powodzenia w lato. Wygryzione siedzenia, szyby się nie otwierają, a wymagania od firmy WZOROWEJ OPIEKI NAD AUTEM......HA HA HA masakra i nieporozumienie. Wszystko pod kluczem i nadzorem, stos dokumentów do podpisania. Ja pracy się nie boję, ale kiedy dowiedziałem się od chłopaków jakie są realne zarobki i podliczyłem wszystkie za i przeciw, to tyle mnie tam widzieli..... Okolica jest bardzo malownicza, biuro jest nowoczesne i ładnie pachnie. XD

Czy w ostatnim czasie zaszły jakieś zmiany w Aquick s.c. Marek Zarański Marek Tokarski Tomasz Tetwejer?

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Aquick s.c. Marek Zarański Marek Tokarski Tomasz Tetwejer o opisanie świeżej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Ktoś

NIE POLECAM. Masz dwie umowy o o prace i zlecenie. Dziwne zasady wynagrodzenia i duzo dzwigania zero pewnosci co do stalej pensji

Co powiecie na temat wynagrodzenia w AQUICK? Czy od dodania ostatniej opinii uległo ono zmianie?

Każdy nie zadowolony pracownik musi być leserem . .Umowa na pelny etat 1530 pln .. Zgodze sie jedno,praca jest cięzka ..Pozdrawiam .

Marek

AQUICK - KOMENTARZ PRACODAWCY: Przedstawione opinie pochodzą, jak sądzę, od pracowników nieudaczników. Wielu jest leni, którzy szukają okazji by zarobić i się nie narobić. Potwierdzam jedno - PRACA JEST CIĘŻKA. Wynagrodzenie netto zależne od kategorii prawa jazdy i zaangażowania: 2500 - 4500 zł/ m-c NA RĘKĘ! Umowa o pracę na pełny etat. Normalny wymiar czasu pracy. Wszystkie weekendy wolne. Niezawodna wypłata wynagrodzenia. Wieloletnie okresy zatrudnienia. Wspomniane w opiniach wynagrodzenie 50 zł / dzień dotyczy wyłącznie pierwszego dnia próbnego. Zapraszamy osoby rzetelne, nastawione na długi okres współpracy.

Życzliwy ..

Niestety muszę się zgodzić z negatywna opinia .. Praca nie jest lekka a proponowane warunki pracy nie dopuszczalne , bardzo duża rotacja pracowników. 50 zł za dzień pracy śmiech na sali ... Logistycznie Tragedia , Nowy pracownik morze jeździć cały dzień w kółko ..Dla zainteresowanych ,SZKODA MARNOWAĆ CZAS ''

były pracownik

naciągacze i wyzyskiwacze ! lepsza praca oraz asortyment w konkurencji .... oraz milsza obsługa

Kiujj

Dziadostwo nie polecam pracy w tej firmie oszuści i wykorzystywacze omijajcie szerokim łukiem zarobki tragiczne

Szczery

Nie polecam firmy, wyzyskiwacze za 10 godzin pracy płacą 50 zł pozdrawiam.

Szczery

Nie polecam firmy, wyzyskiwacze za 10 godzin pracy płacą 50 zł pozdrawiam.

Zostaw opinię o Aquick s.c. Marek Zarański Marek Tokarski Tomasz Tetwejer - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aquick s.c. Marek Zarański Marek Tokarski Tomasz Tetwejer