AQUICK

Opinie o AQUICK

Życzliwy ..

Niestety muszę się zgodzić z negatywna opinia .. Praca nie jest lekka a proponowane warunki pracy nie dopuszczalne , bardzo duża rotacja pracowników. 50 zł za dzień pracy śmiech na sali ... Logistycznie Tragedia , Nowy pracownik morze jeździć cały dzień w kółko ..Dla zainteresowanych ,SZKODA MARNOWAĆ CZAS ''

były pracownik

naciągacze i wyzyskiwacze ! lepsza praca oraz asortyment w konkurencji .... oraz milsza obsługa

Kiujj

Dziadostwo nie polecam pracy w tej firmie oszuści i wykorzystywacze omijajcie szerokim łukiem zarobki tragiczne

Szczery

Nie polecam firmy, wyzyskiwacze za 10 godzin pracy płacą 50 zł pozdrawiam.

Szczery

Nie polecam firmy, wyzyskiwacze za 10 godzin pracy płacą 50 zł pozdrawiam.

Zostaw opinię o AQUICK - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AQUICK