Opinie o Pax Logistics Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Pax Logistics Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Pax Logistics Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tartaki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pax Logistics Sp. z o.o. w Katowice

Bartosz

Pax Logistics jest ok !

xxxx
@Bartosz

ja tez uwazam ze ta firma to dobra spedycja .

Mieczysław
@xxxx

Po czym stwierdzasz, że firma ta jest dobrą spedycją? Miałeś może okazję z nimi współpracować, czy może wypowiadasz się na podstawie zupełnie innych doświadczeń? Pamiętaj, że każdy wpis na temat firmy Pax Logistics jest na wagę złota.

basia Nowy wpis
@Bartosz

Adam Nowy wpis

Wszystkie negatywne opinie prawdziwe. Sztab prawników przygotował nie korzystną umowę, wystarczy dokładnie przeczytać. Po 2 tygodniach umowa przechodzi na czas nie określony a ty jej nie masz bo pod pretekstem wzięta do podpisania przez szefa. Okres wypowiedzenia 2 miesiące ze skutkiem na ostatni dzień, czyli drugiego danego miesiąca wypowiesz i masz jeździć 3 mies. (usunięte przez administratora) To tylko tak pokrótce mógłbym jeszcze wiele wiele pisać jakoś przeżyłem.

Omijać szerokim łukiem, kiedys firma zalegałą nam ponad 40000zl, po czym stwierdzili ze to my jestesmy im winni pieniadze... wypłacili całą zaleglosc ale nerwów i stracone czasu nigdy nie odsykamy,(usunięte przez administratora)

Helena Nowy wpis

Ze starszych komentarzy zamieszczonych tutaj wynika, że w przeszłości były jakieś problemy z pracą w tej firmie. Chciałabym wiedzieć, jak na chwilę obecną się tam pracuje i czy wszystko jest okej. Jeśli są tu jakieś osoby zatrudnione w firmie, to proszę o taką informację – napiszcie, co sądzicie. Dziękuję i pozdrawiam.

Rozmowę kwalifikacyjną w Pax Logistics Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Inżynier wsparcia działu technicznego?

nie to nie ta

Małgorzata Gajda

Tak to spolka (usunięte przez administratora), nie placa.

Mieczysław

O jakich osobach poszkodowanych piszesz? Nie mam doświadczeń związanych z firmą Pax Logistics, dlatego Twój wpis jest dla mnie bardzo zaskakujący. Wyjaśnisz mi co dokładnie miałeś na myśli? Będę Ci wdzięczny bo nie chciałbym czegoś źle zrozumieć.

kamil

Jakie warunki polecają ? ktos cos wie , dajcie znac !

Łukasz

warto!

a.

Polecam

Karol

Spedycja podobna do innych, jezeli chcesz zarobic musisz sie najezdzic

xxxxxx

kolejna windykacja która pisze (usunięte przez administratora) uwazajcie na takie firmy....

Janek

Polecam firme

mario

hahahahhaha konkurencja wypisuje pewnie te koemntarze ! albo Ci co nie chce im sie pracowac

Jurek

nie wiem skąd takie komentarze ? uważam że czesto takie negatywy pisze konkurencja no ale ok ! ja uwazam ze to kłamstwo ! polecam firme

jurek

Ja słyszałem od kolegi dobre opinie, zgłosiłem się i współpracowałem z nimi. Kazdy ma swoje zdanie ale wiadomo, jak sie nie przekonasz to nie wiesz. a niestety czasami te chamskie komentarze sa chore .... lepiej pracowac uczciwie a nie krytykowac .

xmariusz

Polecam firmę, konkretni ludzie, idealne warunki pracy.

Edw kich

Kto usuwa komentarze? I blokuje mozliwosc komwmtowania?

Zostaw merytoryczną opinię o Pax Logistics Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Pax Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pax Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pax Logistics Sp. z o.o.?

Pax Logistics Sp. z o.o.

Pax Logistics Sp. z o.o.