Zarządzanie Inwestycjami Budowlanymi Sławomir Tomala

Wrocław

Opinie o Zarządzanie Inwestycjami Budowlanymi Sławomir Tomala

Maja

@anonim czyli firma podnosi wynagrodzenia swoim pracownikom? Czy jest na to opracowany jakiś system - jest to stosowane regularnie? Wiele osób docenia pracę, w której ma się perspektywę na coraz lepsze wynagrodzenie wraz ze wzrostem stażu pracy.

Maja

Pracujesz w firmie? Chętnie usłyszymy więcej o Twojej pracy. Na jakie warunki zatrudnienia, możliwości rozwoju mogą liczyć pracownicy?

no i były

xia

A miały być nawet jakieś premie do podstawy zarobków.

dobra rada

jeśli jesteś fachowcem to dobrze trafiłeś dobrze zrobiona robota i kasa od ręki ale cwaniaczków wywalają tu na kopach

Masz rację @@barts każdy ma prawo wyboru jeśli chodzi o pracę.Tylko czegoś tutaj nie rozumiem @@barts dlaczego często ludzie do tej firmy inwestycyjnej wracają?

Pracowałem w tej firmie i moja ocena to cztery z plusem może nawet pięć.Nie pierdo.cie że jest tak źle.To co pisze anonim23 to kompletna bzdura.

Fizol

Dlaczego od razu takie nerwy ja tylko chciałem zapytać o współpracę !!!!!.O nas nie ma co pisać przecież my tylko szukamy porządnej i uczciwej pracy.Pracodawcy małych i dużych firm potrafią tylko narzekać.Każdy boss musi wiedzieć że nie ma idealnych pracowników i pracodawców. Liczycie tylko kasę, żyjecie ponad stan i ciągle wam mało!!!!!Dobre czasy dla kapitalistów a nie roboli. Pozdro Boss.

anonim23

byłem u Sławka podwykonawcą. jaki jest.. trudny.. wypłacalny to fakt ale pracowników nie szanuje. dla niego można pracować po 20 godz dziennie i tak bedzie chciał by było więcej szybciej. filozof na budowlańce się tak naprawdę nie zna mimo uprawńień. wiem bo sam sporo mu doradzałęm. nie słucha ludzi chyba że coś go zainteresuje. znam go kilka lat i już jakiś czas temu zakończyłem z nim współpracę. stawki ogólnie niskie. ma ciągle nowych ludzi bo wymaga dokładności ale płaci 12-maks 13zł godzina tylę to ja płacę pomocnikowi. na każdego spogląda jak na złodzieja. a co najgorsze oszczędza na materiale i ciągle przywozi dziadostwo ale według niego jest najlepszy materiał.;

śmiechu warte
@anonim23 21.01.2016 23:34

Jakie te ludziska są mściwe i kłamliwe. Obsmarowałeś porządną firmę w internecie, tak nisko upadłeś? Pisać takie kłamstwa? Ale co tak słabo? Myślałem, że lepiej pojedziesz! Po to ten portal powstał! ooooo ale się zdenerwowałem??? ha ha Powinienem napisać nazwisko tego bajkopisarza i opowiedzieć jaki z niego gagatek, ale to nie mój poziom. Śmiać mi się chce z tego steku bzdur. Poza tym szkoda mi czasu na amatora i kłamcę.

boss
@Fachowiec 25.02.2016 19:39
Własnie miałem propozycje współpracy z właścicielem czy możesz napisać o nim coś więcej? Pozdro.

współpraca? Oooo nie przypominam sobie fachowcu Ja też chciałbym wcześniej wiedzieć wszystko o pracownikach Kiedy powstanie zakładka "opinie o pracownikach"? Przecież mamy wolność wypowiedzi!

złota rączka

Na ich stronie jest ogłoszenie, że poszukują pracowników więc można próbować Obecnie poszukujemy: 1) pracowników robót wykończeniowych i ogólnobudowlanych, 2) pomocników robót ogólnobudowlanych, 3) elektromontera z uprawnieniami SEP E i D, znajomość również podstawowych instalacji niskoprądowych 4) instalatora sanitarnego, znajomość obecnych na rynku systemów instalacji 5) poszukujemy również podwykonawców w w/w branżach Wymagania: doświadczenie, brak nałogów, dyspozycyjność, samodzielność, punktualność w przypadku podwykonawców również własne narzędzia CV lub oferty współpracy prosimy przesyłać na odres e-mailowy : praca@zib-budownictwo.pl

fachmen

jak znasz się na robocie i chce ci się pracować to polecam, kasa na czas i tak jak było umówione

inwestor

POLECAM

polecam

Polecam, firma zawsze wypłacalna w terminie co jest rzadkością w dzisiejszych czasach, tu się nie słyszy zapłacę jak mi zapłacą albo jak przyjdzie przelew, szef wymagający więc fuszerka nie przejdzie. Firma ma dobrą opinię u inwestorów. Warto dla tej firmy pracować jako pracownik lub podwykonawca bez obaw z płatnościami za pracę w terminie. Wymagania odnoście jakości prac są duże ale gdzie ich nie ma.

?

A co ty tak się czepiasz jak kosmita z innej planety.We Wrocławiu jest pełno inwestycji drogowych idź tam i zapytaj się ludzi ile zarabiają.Powodzenia Jarek.

?

Po co ci to wiedzieć przecież i tak nie ma tam dla ciebie pracy.Dżentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają tylko biorą się do roboty.

?

Jeśli chodzi o zarobki to trzeba zapytać szefa lub w kadrach.

Odpowiednie do kwalifikacji.

?

Firma głównie zajmuje się remontami budynków publicznych oraz jej wykańczaniem.Rozbiórki oraz stawianie budynków oraz wiat.Roboty drogowe raczej rzadko.Proszę spróbować w firmie Skanska tam myślę że będzie jakaś szansa na taką pracę.

do Pana Jarkaaaa

A jaka praca Pana Jarka interesuje(na jakim stanowisku). Jakie ma Pan kwalifikacje może coś podpowiem?

do Jarka

A może napisz coś o sobie?Jesteś bardzo interesującym kandydatem na pracownika (pisarz).Pozdro.

?

I po co piszesz takie bzdury,firma ma bardzo dobrą opinie od inwestorów. Pracowników mamy dobrze wykwalifikowanych którzy wykonują bardzo dobra pracę.Może pochwal się gdzie pracowałeś wcześniej i jaki jest powód dla którego tam już nie pracujesz.Załóż stronę i napisz o swoich sukcesach a pracodawcy będą walczyć byś zechciał u nich pracować.Zawsze najłatwiej krytykować pracodawców szkoda że nie ma strony o pracownikach bo było by o czym pisać.Firmę polecam,wypłaty w terminie, umowa o pracę ,szef wymagający jakości pracy ale i też uczciwy.

nn

polecam

Jaja my też mamy ale zapominamy je zabrać ze sobą kiedy spieszymy się do pracy.A szef nie może tego rozumieć?

znam ich

anonim - 2011-10-18 19:10:16 polecam mają dobrych pracowników, widać że zgrana ekipa, nie robią fuszerki jak innipotwierdzam robota dobrze zrobiona, pracownicy fajne chłopaki i zgani, szef konkretny z jajami, robota dopilnowana, terminy dotrzymane, warto polecić

POLECAM

jak najbardziej polecam tą firmę

Szef wymaga ale płaci w terminie. Na innych budowach wyplata w ratach a stawka 8,50 na godz. katastrofa! Ta firma jest ok.Polecam.

Normalna firma dla normalnych pracowników .Partacze którzy liczą godziny a nie wynik swojej pracy na pewno nie podczepią się pod innych dobrych pracowników .Szef wypłacalny na 100%.Jakość prac musi być dobra nie tak jak za PRL.! Czasy są inne! Naprawdę polecam tą firmę.

a ty pracowałes jako pomocnik czy fachowiec? ja wlasnie chcę się zatrudnić w tej firmie i słyszałem raczej pozytywne opinie od pracowników,może to ty nawaliłeś i sie teraz dołujesz? Pewnie jak byśbył dobry to byś pracował a tak chodzisz od firmy do firmy a kto teraz płaci nadgodziny z choinki sie urwałeś.

Robol

Pracowałem u tego Pana. Nie było to miłe doświadczenie. Swoich pracowników traktował jak (usunięte przez moderatora), żadnego szacunku. Jeśli chcesz mieć szefa, który będzie Cię tylko bezpodstawnie (usunięte przez moderatora)o proszę bardzo, wybierz tą firmę. Wypłacalny był, ale jak zdarzało mi się zostawać po godzinach, to jakoś o tym nie pamiętał przy płaceniu. (usunięte przez moderatora)

nowy

anonim - 2011-02-02 09:32:35 zadowolony - 2011-01-08 22:52:21 polecam firma wypłacalna o co ciężko teraz, a że trzeba dobrze zrobić robotę przecierz to normalne zgadzam się pracuje od niedawna nareszcie normalna firma, szef tez normalny zna sie na rzeczy wymaga jakosci ale bez cudowania. robie swoje i o pieniądze nareszcie nie musze sie martwic POLECAM

Architekt

Firma profesjonalnie prowadzona, projekty budowlane-wykonawcze realizowane zgodnie z założeniami autora, Inwestor zadowolony z efektu - fakty same mówią za siebie. Jako projektant w branży budowlanej polecam tego wykonawcę.

Zostaw opinię o Zarządzanie Inwestycjami Budowlanymi Sławomir Tomala - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zarządzanie Inwestycjami Budowlanymi Sławomir Tomala