Opinie o Terma System Patryk Matuszewski w Sadowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Terma System Patryk Matuszewski. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Terma System Patryk Matuszewski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Terma System Patryk Matuszewski w Sadowice

Bardzo pozytywnie wypowiadacie się o szefie oraz o wynagrodzeniu. A jak wygląda sprawa z wzięciem wolnego dnia? Czy szef robi jakiekolwiek problemy w sytuacji, w której musisz wziąć wolny dzień? Mam małe dziecko, dlatego jest to dla mnie cenna informacja. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Cxc

Nie ma problemów z wolnym. Jak noe wymuszasz non stop to jest spoko

Leszek
@Cxc

To dobrze. A jaka jest umowa? Bo na zleceniu nie przysługuje płatne wolne. Dają na czas określony?

Właściciel :)
@Leszek

Witam serdecznie, mamy normalnie umowę o pracę. Nie mamy żadnego pracownika na umowie zlecenie. Z wolnymi nie ma problemów. Jeśli jest Pan zainteresowany można wysłać CV na terma.system@gmail.com. Dodatkowo wypłacamy premie uznaniowe (które są w każdym miesiącu). Im szybciej my się rozliczymy, tym pracownik więcej zarobi. Dla pracownika jest tylko umowa o pracę lub (jak ktoś ma firmę- umowa b2b bądź umowa o wykonanie prac montażowych) W tej chwili nie szukamy pracownika. Chyba, że na późniejszy czas.

Edyta
@Właściciel :)

Ile wynoszą takie premie uznaniowej w tej firmie? :) I za co można dostać to uznanie?

@Edyta

Witam, wynosi ona średnio ok 300-600 zł / m-c. Jeśli widzimy, ze dana osoba/ekipa się stara, chce szybko skończyć dane zlecenie. Nie chodzi jakby pracowała na h, patrząc kiedy16:00 ;) Szybkie wykonanie zadania= szybsze rozliczenie = można wziąć następne zlecenie= więcej pieniędzy zarobionych = więcej dla pracowników. Jeśli ktoś myśli podczas wykonywanej pracy- zawsze dostanie dodatek.

@Edyta

P.S. Jeśli ktoś robi wolniej ale bardzo dokładnie / starannie. Jego praca jest estetyczna i poprawnie wykonana - oczywiscie to ma duży plus. Nie chodzi o szybkość ale też estetykę, dokładność. Nie wykonujemy instalacji na zasadzie " beton i tak przykryje". 1 dzień dłużej pracy jest lepszy niż niestaranna praca. Zwracamy uwagę na jakość wykonanej pracy .

Ilona
@właściciel

w sumie logiczne takie wyliczenie, wiecej robisz = więcej zarabiasz dzięki za wyjaśnienie sytuacji jak często bywają jakieś wolne miejsca w firmie, jak ktoś odejdzie dopiero ?

@Ilona

Raczej tak , ale jeśli są Państwo zainteresowani to można wysłać CV na maila. My zawsze mamy w pamięci takie osoby. Nie jesteśmy bardzo duża firmą. Pracuje z nami również członek rodziny mający własna działalność. Nie wiemy czy będzie zawsze pracował czy na pewien okres póki się usamodzielni. Zawsze warto mieć osobę w zanadrzu. ;) terma.system@gmail.com

Alicja
@właściciel

Mogę wiedzieć, jaką role w państwa firmie odgrywa doświadczenie? Bierze Pan pod uwage osoby które nie maja go za dużo? :)

Właściciel Nowy wpis
@Alicja

Witam, doświadczenie i wykształcenie jest dla nas bardzo ważne ale mamy również osoby, które się dopiero uczą i zaczynają od podstaw.

Edyta Nowy wpis
@właściciel

Czyli nie ma ustalonych stricte godzin pracy?

Właściciel Nowy wpis
@Edyta

Praca jest od 8-16:00. Jeśli jest wcześniej skończone to o np. 15 jest koniec. Raz na 2 tygodnie może trafić się 1h nadgodzin. Zależy na jakim etapie jest praca. Jeśli korzystniej jest skończyć bo zostało pracy na 30min (a załoga chce) to kończymy i na następny dzień juz nie wracamy.

Marcin Bartczak

Polecam

Edyta Nowy wpis
@Marcin Bartczak

Dlaczego polecasz? Napisz coś więcej, każda opinia jest istotna :) szczególnie te najświeższe.

Andrzej król

Podlogowka dobrze rozłożona. W domu ciepło jest, piec grzeje

Bartłomiej

Polecam p. Patryka i p. Joannę Kowalskich :) Rzetelna firma. Robota sprawna choć termin odległy. Jestem zadowolony. Profesjonalna umowa (na tym się znam) , dobry montaż. Wszystko działa i problemów nie ma. Sterowanie telefonem genialne. Razem z małżonka dziękujemy.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Terma System Patryk Matuszewski? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Ewa L

Polecam firmę terma system. Wszystkie instalacje zrobione na czas i porządnie. Dziękuję jeszcze raz i polecam dalej :)

Zygmunt

Polecam, dobra robota

Kamil

Polecam. Solidna robota

Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat pracy w firmie Terma System Patryk Matuszewski w mieście Sadowice, bo jeszcze nie ma żadnej opinii i nie wiadomo jak wygląda zatrudnienie u nich.

Jest spoko :) fajna atmosfera, pieniążki zawsze na czas. Gratisy 1-2razy w miesiącu też są. Najważniejsza jest atmosfera. Jak człowiek chce chodzić do pracy i mu tam dobrze to jest ok :) w poprzedniej robocie patrzyłem na zegarek, kiedy będę mógł w końcu wyjść. Tu zapominam o czasie.

Pracownik r.

Praca spokojna. Bez złej atmosfery. Szef wszystko tłumaczył, koleżeński. Z płatnościami nigdy problemu nie było, zawsze na czas. Premie obiecane też zawsze dostawałem. Pozdrowienia z Krakowa R. K.

Kamillo

Solidna firma, przede wszystkim dobra jakościowo. fachowy wykonana uslugi, można śmiało polecić.

Witold F.

Polecam współpracę z firmą! Pompy ciepła w 2 budynkach zostały zamontowane zgodnie z ustaleniami oraz w terminie. Zero nieścisłości. Jak ustaliłem, tak było. Profesjonalną umowa, wycena, kontakt. Cena wydaje się być adekwatna. Firma przyjeżdża, sprawnie montuje. Zero przeciągania w czasie, fachowe podejście. Krótko i rzeczowo.

Klientka Barbara

Praca wykonana terminowo. Zwinnie i sprawie wykonane. W końcu wykonawca z dużą ilością profesjonalnego sprzętu. Bardzo ładnie założona klimatyzacja i piec. Polecam serdecznie

Klient

Dobra, kompleksowa robota. Wszystkie instalacje w domu zrobione. Kontakt bardzo dobry, nawet o 22:00. Szacun! Pompa ciepła dobrze dobrana. Mam niskie rachunki i ciepło w domu. Podlogowka aż śmigala cały sezon zimowy zwłaszcza przy -15st. Polecam wykonawcę.

Zostaw merytoryczną opinię o Terma System Patryk Matuszewski - Sadowice

• Jak się pracuje w Terma System Patryk Matuszewski?

Zobacz opinie na temat firmy Terma System Patryk Matuszewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Terma System Patryk Matuszewski?

Terma System Patryk Matuszewski
  • Kolejowa 20