INTEC-Personal GmbH & Co. KG

Opinie o INTEC-Personal GmbH & Co. KG

Jano

Dobra firma. Kasa się zgadza i robota jest to nie ma co nazekac. Jak komu robić się nie chce to zawsze będzie marudzic

Krzysztof

Z całą pewnością mogę polecić firmę Intec Personal. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Wypłata zawsze na czas i zgodnie z umową. Możliwy jest kontakt w języku polskim z kompetentnym i rzetelnym koordynatorem P.Darkiem , który chętnie pomaga rozwiązywać wszelkie sprawy związane z pracą za granicą. Jeszcze nigdy nie zawiodłem się na ofercie pracy, którą otrzymałem od Intec Personal. Z czystym sumieniem zachęcam do współpracy z firmą.

Przemysław K.

Witam wszystkich zainteresowanych pracą w firmie INTEC PERSONAL. Na przestrzeni 5 lat pracy zagranicą mogę wyrazić swoja opinię na temat tej firmy. Jest godna polecenia. Wszystko załatwiane na czas. Wynagrodzenie terminowe i uczciwe. Zawsze można liczyć na pomoc koordynatorów - Pana Adriana i Darka. Uczciwie polecam tą firmę.

Piotr cz

Pracuje w inteku półtora roku zarobki są bardzo dobre i na czas we wszystkich sprawach można liczyć na pomoc. Polecam

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie INTEC-Personal GmbH & Co. KG? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Tomek Bydgoszcz

Bardzo dobra, zawsze pomocna obsługa personalna w biurze. Super warunki zatrudnienia. Jestem zadowolony i polecam w 100%

Mirosław

Pracuję kilkanascie lat w Niemczech, a najdłużej w firmie INTEC z ktorej jestem bardzo zadowolony. Najwazniejsza kwestią są oczywiscię finanse. U nich nigdy z tym nie było problemu. Wypłaty są terminowe, a najczęściej przed terminem. Nawet w sytuacjach losowych są na polskim koncie bankowym na czas. Otrzymuję premie świąteczną jak również fundusz na ciuchy do pracy. Polecam kazdemy ponieważ to wszystko jest na niemieckiej umowie, a każde ustalenia które były uzgadnianie, zostały zawsze zrealizowane. Są wiarygodni i starają się bym naprawdę był zadowolony od początku do końca.

Pawel K.

firma 100 % godna polecenia. Nigdy w zyciu nie bylo spoznienia w wyplatach, sa one zawsze przed czasem. Glupoty wypisuja, nigdy chyba tam nie pracowali i chca zrobic (usunięte przez administratora) tam gdzie go nie ma. Z kazdym problemem mozna sie do firmy zwrocic i zrobia wszystko zeby pomoc. Mili ludzie z ludzkim podejsciem, a tego teraz brakuje. Ja pracuje juz 1,5 roku i mimo propozycji z innych firm zostaje tutaj. Tu wiem co mam. Polecam wszystkim.

Tommy

100% Top firma! Pracuje już w intecu od dwóch lat, przez kilka ostatnich miesięcy zaczęli się bardzo szybko rozwijać i to pozytywnie:) jeżeli ktoś chce pracować to będzie sie miał dobrze. Pozdrawiam wszystkich pracowników Tomek

Sebastian S.

Firma dba o pracownika. Pisze na swoim przykładzie. W razie problemów osobistych, można się zawsze dogadać. Naprawdę pomocni i serdeczni ludzie tam pracują . Jestem zadowolony od początku do końca. Pozdrawiam

Radoslaw

INTEC zawsze płaci wszystko punktualnie i bardzo dobrze. Jestem bardzo zadowolony i polecam go coraz bardziej

Przestrzegam tylko o zapisie widniejącym na rozwiązaniu umowy, (usunięte przez administratora) "(usunięte przez administratora) Jak wspomniałem na początku, jest to tylko przestroga. Polecam tłumaczyć sobie każdy dokument. Nie wiem czy to standardowy dokument, wysyłany do każdego pracownika z którym firma rozwiązuje umowę, czy tylko ja dostałem takie pismo. W każdym razie posiadam wszystkie pliki od tego pracodawcy na potwierdzenie mojej wypowiedzi. Pozdrawiam i życzę samych uczciwych pracodawców

Fur

Bardzo solidna firma, która oferuje bardzo dobre zarobki. Pracuje w Intec od lipca tego roku bez jakichkolwiek problemów. Polecam.

@Fur

Na jakim stanowisku pracujesz w firmie Intec Personal? Napisałeś, że firma oferuje bardzo dobre zarobki, czy będziesz tak uprzejmy i przedstawisz dokładnie, jakie jest to wynagrodzenie? Składa się ono z samej podstawy, czy również z ewentualnych bonusów? Sprecyzuj, jak wygląda ten aspekt, ponieważ jest on zapewne dla wielu osób bardzo ważny.

Halina

@Kamil S., ciesze się, że jesteś zadowolony z pracy w firmie Intec Personal, jednak chciałabym, abyś swoją opinię uzasadnił w sposób bardziej szczegółowy. Czy możesz dokładnie przedstawić, jak wygląda poziom wynagradzania pracownika w tej firmie? Co możesz napisać o atmosferze, która panuje w tym miejscu pracy? Zachęcam do bardziej precyzyjnej opinii na ten temat.

Kamil S.

Porzadna Firma, dbaja o pracownika, zalezy im na zadowoleniu

Halina

@Adam Szczecin, cieszy mnie to, że jesteś zadowolony z pracy w firmie Intec Personal. Chciałabym, żebyś wszystkim użytkownikom przeglądającym ten wątek przedstawił, jak wygląda wynagrodzenie za pracę w tej firmie? Poza stałą pensją można liczyć na świadczenia dodatkowe oraz bonusy motywujące pracownika? Możesz przybliżyć, jak to wygląda?

Adam Szczecin

Witam wszystkich czytających :) W bardzo dużym skrócie można firmę Intec Personal w której pracuję określić jako uczciwą, solidną i godną polecenia. Jak pracuję w niej półtora roku nie zdarzyło się aby coś było nie tak. Uczciwa niemiecka umowa o pracę, wszystkie świadczenia niemieckie w tym oczywiście ubezpieczenie itp. Firma dbająca o pracowników, w stałym kontakcie i bez problemu wszystko można załatwić. Firma wciąż się rozwija, nie miałem żadnych przestojów - ciągłe zatrudnienie, więc takie wewnętrzne poczucie stabilności i bezpieczeństwa finansowego 100%. Ktoś mógłby pomyśleć - hmmm coś za pięknie to brzmi ale w moim przypadku dosłownie tak jest. Dzięki pracy w Intec-u stanąłem na przysłowiowe nogi i jestem zadowolony że mogę tu pracować. Oczywiście na początku jak wszędzie, trzeba cierpliwie przetrwać i tu najczęściej mało myślący dostają białej gorączki. Trzeba odczekać na swoją grupę podatkową, uzbierać tzw bank godzin i ogólnie oswoić się z nowym miejscem pracy, ludzmi itp, tyle że to wszystko trwa max do 3 miesięcy a potem - cóż mogę dodać - cieszyć się że ma się zatrudnienie w niemieckiej firmie i e na koncie co miesiąc :) w tych trudnych na maxa czasach. Polecam wszystkim 100%

Halina

@Krzysztof Szczecin, czy na początku pracy w firmie Intec Personal otrzymałeś odpowiednie wsparcie od osób, które są zatrudnione dłużej w firmie i te osoby wprowadziły Cię w zakres Twoich obowiązków? Zawsze mogłeś liczyć na pomoc, która jest niezbędna w pierwszych dniach pracy w nowej firmie? Ilugodzinny system pracy panuje w firmie Intec Personal? Przedstaw proszę, jak to wygląda.

Krzysztof Szczecin

Polecam Firme INTEC, w ktorej pracuje od poprzedniego roku. Dobra wspolpraca godna Firma. Dbaja by kazdy byl zadowolony i to ich wyrownia od poprzednich moich miejsc pracy. Warto

Halina

@Natalia, jak myślisz, czy praca w firmie Intec Personal będzie dobrym miejscem dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową w tym kierunku? Osoba młoda bez doświadczenia może w tej firmie zdobyć umiejętności, które są niezbędne na rynku pracy? Przedstaw, co sądzisz na ten temat. @Marcin, super, że jesteś zadowolony ze swojego wyboru miejsca pracy. Napisz, jak wyglądają warunki wynagrodzenia, które oferuje firma Intec Personal? @Goska,Wojtek, ciesze się, że znaleźliście miejsce pracy, które spełnia Wasze oczekiwania.

Wojtek

Firma dzięki której finansowo stanąłem na nogi , profesjonalne podejście w każdej kwestii , ludzie którzy pracują w tej firmie są godni zaufania , moje życie rozpoczęło się od nowa , polecam !!

Zostaw merytoryczną opinię o INTEC-Personal GmbH & Co. KG - Erfurt

• Jak się pracuje w INTEC-Personal GmbH & Co. KG?

Zobacz opinie na temat firmy INTEC-Personal GmbH & Co. KG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INTEC-Personal GmbH & Co. KG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 10 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

INTEC-Personal GmbH & Co. KG